Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

Bartuś ciagle w schronisku... Pati pisała, że może da radę pojechać z nim na początku października, tylko potrzebuje kogoś do pomocy :)
Ja niestety od dwóch tygodni jestem uziemiona w domu, mam anginę i póki co niestety nie zapowiada się, żebym w najbliższym czasie miała być zdrowa :-(

Link to comment
Share on other sites

No niestety jest to wyprawa na cały dzień...z Zabrza do Sochaczewa jest około 300km,czyli 4,5-5 godz.jazdy w jedną stronę.Trasa prosta,ale długa...
Dziewczyny,a może jest hotelik gdzieś bliżej Was?Może Kikou by przyjęła kolejnego Zabrzanina?A może PsiakiGabi tam gdzie jest Kubuś bez oczka by wzięła Bartusia?Popytajcie
U mnie w każdym razie miejsce jest,ale może znajdziecie gdzies bliżej

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że ktokolwiek miałby wziąć Bartusia poczekałby na komplet deklaracji(tak mi sie przynajmniej wydaje).Chodzi tu przeciez o psiaka,psiaka,który 10 lat(!) jest w schronisku.Przecież 100zł nie może być wyznacznikiem tego,ze pies będzie siedział w schronie aż się uzbierają deklaracje...no matko święta,nie dajmy się zwariować:shake:
Tak,czy siak do mnie może przyjechać nawet bez kompletu deklaracji,za to musi byc komplet w samochodzie.Pati sama nie może jechać,to zbyt męczące.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Kikou jest dalej. Do Sochaczewa jedzie się ok 4 godzin - to nie jest jeszcze tak źle.[/QUOTE]

No to szukajcie zmiennika dla Pati:)Zobaczycie przy okazji moje szczęścia-Niuniusia(Pryszczyka) i Myszkę(Elię) i zaproszę do siebie tez Sylwię(Sylwunia82),która adoptowała Pikusia:)Zrobicie przy okazji wizyty poadopcyjne :cool3:swoich zabrzańskich psiaczków:loveu:
Także w razie co zapraszam,ale jeszcze spytajcie sie o miejsce u PsiakiGabi,bo Ona to chyba bliziutko Was

Link to comment
Share on other sites

Pati to bardzo zdolny i wytrzymały kierowca, nie mam watpliwości po pewnej trasie, którą kiedyś zrobiła - wiozła najpierw prawie pod niemiecką granicę Mongołka do Kikou, a potem jeszcze jechała z Kamelkiem i Faksiem [*] do Przebieczan koło Krakowa :crazyeye: i dała radę ;)
Mi sie wyaje, że Pati faktycznie szuka kogoś do towarzystwa, ale pewnie wolałaby od razu z Zabrza to towarzystwo mieć :roll: najlepiej niech sama się wypowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...