Jump to content
Dogomania

Bartuś czeka 10 lat! Jest miejsce w hoteliku, ale deklaracji brak. BEZ SZANSY?


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Mysia_']z tego co pamiętam to cioteczka PsiakiGabi jest z Żar... a to jednak kawał drogi... na pewno ponad 300 km...[/QUOTE]
A no tak....a to przeciez podobna odległość co do mnie;)
Pomyliło mi się z tym hotelikiem,co kubuś był wcześniej:shake:,bo to było niedaleko Was..

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki jedyny dzień, w którym mogłabym jechać z Bartusiem to wtorek, tylko wtedy mam wolne w pracy... Odległość to dla mnie nie problem, pokonywałam już gorsze trasy, ale jak pisała Mysia potrzebny mi ktoś do towarzystwa. Pisałam z cioteczką polubek, ale ona niestety jest z Łodzi (przeoczyłam ten mały szczegół wcześniej), a to i tak spory kawałek od Zabrza... Mój samochód od dłuższego czasu nawala i gdyby nie daj bóg coś się po drodze spiepszyło, nie chciała bym zostać sama na trasie. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi.

Pomyślałam jeszcze o Figu... Ona z regularnością niemalże cotygodniową odbywa trasę warszawa-katowice i z powrotem katowice warszawa - w weekendy. Pisała na wątku transportowym, że zabierze bezpłatnie właściwie każdego zwierzaka, który się zmieści. Zawoziła też bezpłatnie naszego Pikusia do nowego domu, do Sochaczewa. Może to byłoby lepsze rozwiązanie? No i transport przede wszystkim bezpłatny...

Link to comment
Share on other sites

tylko trzeba pamiętac, że Bartuś to tez taki psiak specjalnej troski i wydaje mi się, że nie do samego towarzystwa, ale też do pomocy przy nim ktoś na trasie byłby potrzebny, bo przecież on własnego cienia się boi... Na smyczy niby chodzi, ale ledwo....

Link to comment
Share on other sites

Buuuu:bigcry:,to nikt do nas nie przyjedzie na wizyte poadopcyjną?Niuniuś czeka,Myszka czeka,Pikus czeka...ej no,Zabrze-przyjedźcie odwiedzić swoje psiaki,bo to może byc jedyna okazja;)
no i nie wiem,czy Figu przyjechałaby do Sochaczewa,a ja po Bartusia do Warszawy niestety nie wyjadę:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Mogę ewentualnie zawieźć Bartusia po moim powrocie z urlopu (19.10). Wtedy dogralibyśmy wszystko tak, żeby Mysia mogła jechać ze mną. Ona najlepiej zna Bartusia. No i ja zdążyłabym naprawić samochód...[/QUOTE]

O! Super,super,bardzo mi pasuje:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']może rzeczywiście lepiej się wstrzymac i poczekać jeszcze trochę? :roll::roll: do 19 października to myślę, że będę już zdrowa, mam taką nadzieję ;)[/QUOTE]

Bedziesz zdrowa,musisz być zdrowa:)
Niunius i Myszka czekają na odwiedziny...i ja też:)

Link to comment
Share on other sites

Bartus, pozwol zamiescic u Ciebie wolanie o pomoc w poszukiwaniach zaginionej suni

SOS!
dziewczyny z Lodzi, pomozcie szukac amstaffki Almy!
Alma, czarna amstaffka z biala glowa zginela 16-10-10 o godz 2 na boisku liceum 31 przy ul.Kruczkowskiego 4
tel do wlascicielki 519194115 i 502354872
zdjecie Almy:

[url]http://nk.pl/#profile/10137547/gallery/album/2/1371[/url]

Lodzianki, prosze Was, zawiadomcie inne dogomaniaczki i wolontariuszki z Lodzi, bo dostane bana za spamowanie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...