Jump to content
Dogomania

Nie chcemy umrzeć w schronisku.... Szczeniaczki z Siedlec błagają o ratunek.....


ewu

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an1a']Dziękujemy :) Podeślę info jak maluchy rozjadą się do DT i będą aktualne zdjęcia i kontakty do opiekunów. Na razie mam kwadratową głowę i chyba wolę nie myśleć ile będziemy mieć psów do jutra razem z naszymi... 10? :stupid:[/QUOTE]

ok:) w takim razie wstrzymuję się z ogłoszeniami,aż szczeniaczki będą w DT

Link to comment
Share on other sites

Mam na chwilę internet. Od jutra nie wiem jak będzie bo do poniedziałkiu musimy opuscić mieszkanie.
Nie wiem jak Wam dziękować za pomoc w prowadzeniu wątku zi za to wszystko co się tun wydarzyło.
Rozumiem ,że te dwa rude kudłatki malutkiev mają mieć domki w Siedlcach?
Reszta bezpieczna?

Link to comment
Share on other sites

Zostaly 2 ktore byly zarezerwowane a dzisiaj przed wyjazdem samochodu z Siedlec okazalo sie, ze jednak szukaja domow...
Bedziemy dzialac w ich sprawie po weekendzie, na razie niech ta partia sie rozjedzie.
Jeden szczyl juz zawieziony do dt, nocuje u mnie 7 sztuk. Ide ogarniac towarzystwo, jutro i pojutrze kolejne rusza w podroz.
Malce wyglodzone, musze je jakos partiami karmic, zeby najmniejsze cos zjadly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Zostaly 2 ktore byly zarezerwowane a dzisiaj przed wyjazdem samochodu z Siedlec okazalo sie, ze jednak szukaja domow...
Bedziemy dzialac w ich sprawie po weekendzie, na razie niech ta partia sie rozjedzie.
Jeden szczyl juz zawieziony do dt, nocuje u mnie 7 sztuk. Ide ogarniac towarzystwo, jutro i pojutrze kolejne rusza w podroz.
Malce wyglodzone, musze je jakos partiami karmic, zeby najmniejsze cos zjadly.[/QUOTE]
Dziękuję Aniu. Szkoda maluszków, mnie mogą tak zostać...
Nie cierpię takich rezerwacji...
Ludzie się rozmuyslają a stworzenia za to płacą:(

Link to comment
Share on other sites

Mała dostała surowicę ok. godz. 23, po 48h będzie miała ponownie podaną. Dzisiaj Emilia napisała, że zaczyna robić sobie krótkie spacery, od rana jest dalej pod kroplówką. Trzymajcie kciuki, ma super opiekę i jest bardzo dzielna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...