Jump to content
Dogomania

Nie chcemy umrzeć w schronisku.... Szczeniaczki z Siedlec błagają o ratunek.....


ewu

Recommended Posts

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zresztą od Pasiaka usłyszałam w tym tygodniu, że ten jeden pojechał do schroniska, bo "musiała się zgadzać ilość". Pewnie chodzi o umowy z gminą.

Kolejna znajdka:

[TABLE="width: 738, align: center"]
[TR]
[TD="width: 30%, align: center"][URL="http://www.siedlce.pl/components/download/send.php?pos_id=1835"][IMG]http://www.siedlce.pl/data/images/psy/10_2013/10,2013---Daszy%C5%84skiego_m.jpg[/IMG][/URL][/TD]
[TD][B]suka beagle tricolor ok. 5 m-cy[/B] / SM
Miejsce znalezienia: ul. Daszyńskiego
Znaleziono dnia: 2013-10-17
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Na FB nie można podawać do publicznej wiadomości prywatnego konta,ale abierać można,rozsyłając nr konta na priv . Gorzej że niekoniecznie ludzie chca na takie konto wpłacać .Od wczoraj apeluje o opmoc,póki co - bez odzewu.
Prosze,udostepniajcie ten apel wśrod znajomych fejsbukowych,bo koszty rosną w tempie zastraszającym[/QUOTE]

Dokładnie tak jak piszesz, dlatego ja na fb zbierałam zawsze na użyczone fundacyjne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Zmontowałam na cito bazarek na FB,jeżeli ktoś chętny,może fant jakowyś dorzucić,ale najważniejsza jest reklama,jako że to dźwignia handlu :lol:,a więc reklamujcie :modla::modla:proszę

[URL]https://www.facebook.com/danuta.kubiak/media_set?set=a.629697660403376.1073741827.100000894435703&type=1[/URL][/QUOTE]

Super :) już udostępniam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Czyli temu kalekiemu szczeniaczkowi sie nie udało pomóc :(.[/QUOTE]
Nie zawsze schronisko oznacza śmierć, te szczeniaki które zabieraliśmy wcześniej z Ostrowi, miały się dobrze. Miejsce bezpieczne, ale to zawsze schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Jestem nareszcie po koszmarze przeprowadzki.
Jutro niestety znowu muszę wyjechać i wracam 27-go.
Dostałam smutne info o parwo i umierałam tam z nerwów.
Jestem bardzo zmartwiona ,że rudy szczeniaczek nie znalazł pomocy.
Kurcze to przez to cholerne parwo....Stracił bdt i w końcu po chorobie wylądował w schronie:(
Nie wiem co ro bić, jak coś trzeba wymyślić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Aniu na koncie siedleckim mam jakieś pieniądze mam jakieś pieniądze , które Ci zaraz wyślę.[/QUOTE]
Dziękuję Basiu :)

Kombinuję powrót surowicy od dziewczyn z Lublina, ich szczylki są zdrowe. Zachorowały na razie wszystkie ze strony UM Siedlce, które były długo u Pasiaka, te zabrane z gminy są zdrowe.
Niedługo powinnam wiedzieć więcej o stanie zdrowia małej.

Link to comment
Share on other sites

Który? W momencie transportu były 2 zarezerwowane szczeniaki, chyba właśnie ten rudy i jeden z gminy. Rudy pojechał do Ostrowi, ten drugi siedzi w lecznicy, bo tgo prywatna akcja weta. Takie informacje miałam w zeszłym tygodniu jak dzwoniłam poinformować o parwo i zapytać o białą sunię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Który? W momencie transportu były 2 zarezerwowane szczeniaki, chyba właśnie ten rudy i jeden z gminy. Rudy pojechał do Ostrowi, ten drugi siedzi w lecznicy, bo tgo prywatna akcja weta. Takie informacje miałam w zeszłym tygodniu jak dzwoniłam poinformować o parwo i zapytać o białą sunię.[/QUOTE]
Czyli ten po parwo jest w lecznicy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...