Jump to content
Dogomania

Nie chcemy umrzeć w schronisku.... Szczeniaczki z Siedlec błagają o ratunek.....


ewu

Recommended Posts

[quote name='ewu']Czyli ten po parwo jest w lecznicy?[/QUOTE]
NIe, któryś chłopak z tych wiejskich maluchów.

Branie psa z Siedlec teraz, to adopcja z parwo. Piszę o tym szczerze, bo surowicy po prostu nie ma. Doba leczenia Frygi aktualnie kosztuje ok. 62zł, ostatnia ilość surowicy kupiona za 200zł.
Z dzisiejszym dniem mamy jakieś 390zł w lecznicy do zapłacenia. Tylko z czego :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z mojego bazarku na FB będize tez pare groszy.Niestety,to mój pierwszy bazarek fejsbukowy,,coś zrobiłam nie tak i zakupy moga robic tylko osoby,które są w moich znajomych,wiec zapraszam do dołączenia i na zakupy.

[url]https://www.facebook.com/danuta.kubiak/media_set?set=a.629697660403376.1073741827.100000894435703&type=1[/url]

A może ktoś chetny na szczeniaczki z Wielkopolski ?

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248124-Zamknięta-w-komórce-bez-jedzenia-i-wody-Kora-i-jej-dzieci?p=21452088#post21452088[/url]

Link to comment
Share on other sites

A CO Z TYM kalekim szczeniaczkiem ?
Bo nie bardzo rozumiem dlaczego wylądował w schronisku - były ponoć jakieś propozycje dt, potem ds.
Czy ktoś coś wie ?


Biedne maluszki, padają jedne po drugim :( :( :(.
Chociaż tyle że nie umierają same ale przy kimś kto sie o nie troszczy i usiłuje uratować.

Link to comment
Share on other sites

Był zarezerwowany i miał być adoptowany po zakończeniu leczenia, ale widocznie ktoś się rozmyślił. My zabraliśmy tyle szczeniaków, ile było deklaracji DT. Ostatecznie i tak zostaliśmy z dwoma szczeniakami i dla jednego nadal szukamy miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Był zarezerwowany i miał być adoptowany po zakończeniu leczenia, ale widocznie ktoś się rozmyślił. My zabraliśmy tyle szczeniaków, ile było deklaracji DT. Ostatecznie i tak zostaliśmy z dwoma szczeniakami i dla jednego nadal szukamy miejsca.[/QUOTE]

A ktoś go widział na żywo ? Jak wygląda ta jego łapka ?
[B]Jeśli o nim zapomnimy to on tam zostanie na zawsze albo inne psy mu zrobią krzywdę, bo jest przez tą krzywa łapkę słabszy :( :( :(.[/B]

A jak to jest z tym parwo ? Myślicie że on może zarażać, przenosić parwo ?
Mam na myśli ewentualny dt czy ds ?

A na co był leczony w lecznicy - w związku z parwo ?

Link to comment
Share on other sites

Miałam na tymczasie suczke z podobna łapką. Po konsultacjach okazało sie, że lekarstwem jast dobra karma i łapka usztywniona elastyczna opaską. Pixi jest w dobrym stanie choć na łapkę już prostą trzeba uważać, żeby jej nie forsować.

Link to comment
Share on other sites

Maluchy, biegajcie szczęśliwe za TM
[*] Niestety nie było wam dane poznać co to znaczy szczęśliwe życie, tyle jeszcze miałyście przed sobą :(

Kwota na rachunku zwala z nóg. Mam nadzieję, że uda się zebrać grosz do grosza.

Ja też uważam, że trzeba czegoś szukać dla tego malucha, który wyjechał do Ostrowii, on sobie tam nie poradzi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ile do tej pory koszty leczenia wyniosły?[/QUOTE]
Aktualnie [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]1 052,68.
[/FONT][/COLOR]Wpłaty: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]855,00
[/FONT][/COLOR]
Wszystko wklejam i rozliczam na FB, w opisie wydarzenia są wpłaty i wydatki z wklejonymi rachunkami:
[url]https://www.facebook.com/events/774811929197456/[/url]

[quote name='Dogo07']Na fb pytają z kim sie konatktować o tego kalekiego szczeniaka, ktoś zgłasza sie z dt.
Prosze, napiszcie jak to wygląda - kto wyciąga psy z tego schroniska?[/QUOTE]
Bezpośrednio ze schroniskiem w Ostrowi Mazowieciej. Trzeba się pytać o szczeniaka z Siedlec, czy w ogóle jeszcze u nich jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Aktualnie [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]1 052,68.
[/FONT][/COLOR]Wpłaty: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]855,00
[/FONT][/COLOR]
Wszystko wklejam i rozliczam na FB, w opisie wydarzenia są wpłaty i wydatki z wklejonymi rachunkami:
[URL]https://www.facebook.com/events/774811929197456/[/URL]


Bezpośrednio ze schroniskiem w Ostrowi Mazowieciej. Trzeba się pytać o szczeniaka z Siedlec, czy w ogóle jeszcze u nich jest.[/QUOTE]

Ale z kim ?
Chyba osobom z fb trzeba dokładnie podać , no i nie lepiej żeby to jaKOś nadzorować ? Bo psiak pojdzie bez sprawdzenia dt czy ds.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...