Jump to content
Dogomania

Przywiązana do drzewa drutem, porzucona, ale nadal ufna - HORYNKA MA DOM! :)


Murka

Recommended Posts

Dzwoniłam przed chwilą do p.Magdy. Mam same dobre wieści :)
Psiaki bardzo się spodobały - Horynka w pierwszej kolejności zdobyła serce nowych Państwa, bo odsłoniła przed Panem brzuszek do miziania :) Dropsik też się stara, do Państwa podchodzi z rezerwą, ale nie strachem. Daje się pomiziać i co najważniejsze! Chodzi z podniesionym w górę ogonem!
Było już zwiedzanie terenu, psiaki zjadły jedzenie - Pan jako samiec alfa dopilnował, żeby każdy ze swojej miski i nikt nikomu nie podjadał - bo próby się już pojawiały ;)
Ogółem Państwo już teraz widzą, że z Horynki to niezłe ziółko :diabloti: A Dropsik wycofany, ale zadowolony - jak tylko ktoś głośniej tupnie, czy coś spadnie to się płoszy, ale myślę, że jak na pierwsze spotkanie jest i tak genialnie.
Kiedy rozmawiałyśmy psy leżały z Panem na zewnątrz - dzień pełen atrakcji to i padły jak nieżywe :cool3: Państwo mieli zaraz brać je do zamkniętego pomieszczenia w domu gdzie spędzą noc.
Koty widziały z daleka, bardzo zdziwiły je natomiast kicające zające, w które z uwagą się wpatrywały - ale bez chęci pogoni :razz: konie na razie są tworami zza światów, nawet w trakcie rozmowy słyszałam w oddali szczekanie - Horynka krzyczy na nie non stop, a pierwszy raz podczas naszej rozmowy odezwał się też Drops.

Podsumowując - myślę, że nasze psiaki trafiły do raju :) Byle tylko do nich samych to dotarło i nie próbowali głupich sztuczek!
P.Magda ma się jutro kontaktować z nami jak minęła noc - będziemy informować na bieżąco!

Link to comment
Share on other sites

Tola dzisiaj dostała smsa, że... noc minęła z atrakcjami - Horynka wyszła z domu pozwiedzać teren nie wiadomo jak, bo wszystkie drzwi pozamykane... A Drops zwiedzał... dom! Horynka rano czekała z merdającym ogonem pod drzwiami, a Dropsik był nieco zmieszany... Co za psiaki!

O zawał serca nas przyprawią... ;) Ale chyba wiedzą, że są w raju! Uciekać na pewno nie chcą :)

Link to comment
Share on other sites

Ważne, że nie chce uciekać - to oznacza, że dobrze jej tam :)

Tola nie ma teraz dostępu do internetu, więc może zacytuję Wam smsa od Państwa :)

[I]"Noc spokojna. Psiaki wybiegane i zmęczone ;) Horynka to wielka przylepa, a Dropsiu się rozkręcił i szczeka na konie. Mam nadzieję, że nie ochrypnie. Pozdrawiamy serdecznie"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Oj zdecydowanie!

Odpukać wszystko wskazuje na to, że niebawem wszystkie będziemy mogły wypuścić w końcu to wstrzymywane powietrze z płuc ;)

Ja dodam jeszcze, że PatiC za transport wyliczyła nas na sumę 790zł co w sumie wyszło i tak taniej niż się spodziewaliśmy - bardzo nas to cieszy!
I oficjalnie dziękujemy patiC za dowiezienie naszej dwójki na miejsce! Bez niej byłoby bardzo, bardzo ciężko! :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, nie bardzo wiem, jak zacząć, więc może - jestem Magda, a Horynka i Drops są naszymi nowymi domownikami. Dowiedziałam się przypadkiem, że wiele osób tutaj denerwuje się, co się dzieje z psiakami. Uprzejmie donoszę, że żyją ;-) Jak wszyscy pewnie wiedzą, H&D mieszkają teraz w Borach Tucholskich, w samym lesie (2 km do najbliższego asfaltu), z dwoma kotami - Menelem i Kotą, z dwoma końmi - Smokiem i Murzynkiem i dwoma zającami - Januszem i Andrzejem. I... dużo by pisać ;-) Horynka (lub Horyna jak woła na nią mój mąż) jest totalnym, beznadziejnym pieszczochem ;-) Należy głaskać ją, tylko ją i wyłącznie ją. Odpycha Dropsa, pcha się na ręce i wymaga 100% uwagi. Ale Drops zaczyna się rozkręcać i to tylko kwestia czasu, jak zacznie pokazywać prawdziwy charakter. Próby ucieczki (poza jedną nocną) były tylko pierwszego dnia. Potem Piesy miały zakwasy po długich spacerach i bieganiu po łące ;-) Niestety, nie mam zielonego pojęcia, jak wstawić zdjęcia. Jeżeli mogę komuś przesłać na e-mail...

Link to comment
Share on other sites

Horyna i Drops mają w końcu dom i swoją rodzinę na własność ! Teraz będą nadrabiać stracony czas:multi:. Pewnie już wkrótce Dropsik nie da się Horynce i będzie walka o wyłączność :cool3: !
Witaj MagdaSl !!!
Jeżeli będą problemy ze wstawianiem zdjęć, to proszę, przesłać na: [email][email protected][/email]
Z przyjemnością wstawię .
Nie ukrywam, że będziemy czekać na wieści i zdjęcia;).
Pozdrawiamy serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie Pani Magdo na wątku Horynki! :)

Dziękujemy za wieści - które dla wszystkich kibicujących na wagę złota! Wszyscy tu kciuki zaciskają i radują się adopcją :)
Zapraszam też na wątek Dropsa, póki co pozwolę sobie skopiować tam Pani wiadomość:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240451-Problemy-z-%C5%82apami-potrzebne-BADANIA-%28-Brak-na-hotel-domu-brak-Pech-Dropsa-trwa/page151[/url]


Czekamy na zdjęcia! Havanka już podała maila, więc nie będę dublować ;)


Pozdrawiam
Justyna "ta od Dropsa" [COLOR=#000000] [/COLOR]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już pokazuję nasze perełki !

[IMG]http://images67.fotosik.pl/40/fcdcb6c22380852bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images69.fotosik.pl/40/3df364cedaf2f8demed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images66.fotosik.pl/40/a1c2c7473659fcf8med.jpg[/IMG]

Czy z takiego RAJU chce się uciekać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...