Jump to content
Dogomania

Fara - aniołek z różkami znów szuka domu


pela112

Recommended Posts

Ostatnio w ogóle na tej dogomanii cisza panuje...
Jak Cię dziś spotkałam z Fara i Fikusem to miałem trochę przerażenie w oczach :P a jeszcze na początku nie wiedziałam, że to Wy, bo ciemno i tylko czarne postacie widziałam. Ale jak usłyszałam Twoje "Fara" to od razu zaczęłam się ewakuować. Dobrze, że nic nie jechało i mogłam szybko przebiec i uciec jak najdalej :D

Link to comment
Share on other sites

Załatwcie mi mieszkanie i stałą pracę (albo kogoś, kto będzie je utrzymywał), a zastanowię się nad "gratisami"  :eviltong:

Od razu załatwimy dwa mieszkania, żeby Vita też gdzieś mogła mieszkać (tak, ją też Ci dorzucam) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No i cały plan się posypał, bo Tofik już w innym domu  :siara:

 

A co dzisiaj u kudłatego aniołka z różkami? Początek zaczął się "ciekawie", bo przy zakładaniu szelek mi dziewczyna zwiała. Już miałam strach w oczach, że się na jakiegoś psa rzuci, ale żeby było jeszcze bardziej interesująco, to ominęła Czarka, jeszcze jakiegoś psiaka, podleciała do boksu ,w którym siedział Amigo i tam najspokojniej w świecie sobie stanęła  :roll: Ale w końcu udało nam się "ubrać". Skoro był dzień otwarty, to wypadało chociaż poudawać pokaz agility  :eviltong: Dopóki nie było widowni, szło nam całkiem nieźle. Natomiast jak zjawiły się w za płotem inne psy, to było gorzej ;) Ale i tak jestem dumna z mojej owieczki :)

Poza tym Fara znalazła też wielką miłość w postaci Tofika. Tak się zaczepiali do zabawy, że postanowiłyśmy iść z nimi na wybieg. Tam to dopiero było szaleństwo - dawno nie widziałam Fary w takiej akcji :D Pozwalała Tofikowi na wszystko - nawet na niezbyt przyzwoite zachowania  :evil_lol: Niestety dla Fary (a na szczęście dla jej ukochanego) Tofik poszedł do domu niedługo później. Za to z Fary zrobił się aniołek. Nie wiem, czy to przez wyładowanie energii (w końcu wolontariat był dość długi i intensywny), czy przez magiczną siłę Tofika, ale Fara nie warknęła już na ani jednego psa  :razz: Ba, z kilkoma nawet się grzecznie obwąchiwała, a w towarzystwie Hefnera grzecznie stała przez dłuższy czas. Oby jej tak zostało :D

 

Fotorelacja z dzisiejszego dnia

DSC_4042.jpg

 

DSC_4053.jpg

 

Fara mi zaczyna już siwieć - gdzie ten domek?...

DSC_4048.jpg

 

I szaleństwa z Tofikiem :D

DSC_4057.jpg

 

DSC_4064.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy dzień w skrócie:

1. Fara ma cieczkę, więc wszyscy faceci na nią lecą, a jej to się chyba podoba  :eviltong:

2. Może to przez hormony, a może przez magię Świąt/Tofika, ale dziewczyna miała dzisiaj tylko 2 wyskoki, a z kilkoma psami ładnie się przywitała :)

3. Próbowałyśmy swoich sił w agility w trochę innej wersji niż dotychczas. Najpierw kręcenie się wokół tyczki (sensu większego to ani ja nie widziałam, ani chyba Fara, ale czego się nie robi dla parówek  ;-)), potem przechodzenie przez slalom (na razie w wersji lekko rozstawionej). I zacytuję naszą "trenerkę" Marię: "Psy u Ani [Muszyńskiej] tak szybko nie łapią" - mogę być dumna :D

4. Fara baaaardzo polubiła Gosię i nie chciała jej wypuścić do domu  :evil_lol: Jeszcze po jej wyjściu kombinowała, jakby tu za nią pójść.

 

Podsumowując: nie wiem, co dzisiaj wisiało w powietrzu, Fara zachowywała się dość dziwnie, ale nie narzekam za bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

To skoro Fara mnie tak bardzo lubi to może ją adoptuje  :mdrmed: Tylko co na ten pomysł powie mój pies i moi rodzice  :jumpie:A tak w ogóle Fara jest baaardzo sprzedajna, wystarczyło tylko trochE parówek i pieszczot, a ona już we mnie wpatrzona  :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...