Jump to content
Dogomania

Leonberger mix młoda sunia na przystanku w lesie!! szuka DOMU!


enia

Recommended Posts

[quote name='malagos']ale z niej dama! Wyglada jak blondynka w solarium :)[/QUOTE]
No rzeczywiście coś jest na rzeczy z tym solarium :jumpie:. Z upływem czasu (i wraz z odrastającą sierścią) Maszka nabiera coraz bardziej "opalonego"- intensywnie biszkoptowego, a wręcz rudawego koloru :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']Oj, to uważaj! Rude to wredne !! :diabloti: [/quote]
No i dlatego mam nadzieję, że "Maszka pójdzie" raczej w "intensywny biszkopt" a nie rudy :evil_lol:

[quote name='malagos'] Evitko, a przy okazji, jak tam nasza Sepia, wszystko dobrze?[/QUOTE]
Z tego co się orientuję Sepia zwana obecnie Bubą miewa się bardzo dobrze :) Całkiem okrąglutka z niej pannica :). Lubi i akceptuje wszystkich domowników, ale od początku ponad życie ukochała swoją panią- Jagodę. Świata poza nią nie widzi :). W dowód swojej miłości pogryzła Jagodzie kapcie :evil_lol:, co zostało przez całą rodzinę uznane za dowód największej wierności i przywiązania :loveu:. A tak ogólnie sunieczka jest bardzo kochana i nie sprawia żadnych problemów. Mały Hubert ją uwielbia i cały czas powtarza, że Buba jest jego i babci :)

Link to comment
Share on other sites

Maszka jest umówiona na sterylkę 11 grudnia (pierwszy wolny termin :mdleje:, no ale zależało mi żeby zabieg przeprowadziła właśnie ta pani chirurg). Poza tym w ubiegłym tygodniu musiałyśmy kupić nową obrożę, bo poprzednia (mimo "dorobionej" dodatkowej dziurki ;)) stała się jakaś taka ciasna :p ;). Aaa no i dzisiaj obcinałyśmy pazurki. Nie wiedziałam jak Maszka zareaguje, ale okazało się, że maleństwo wyłożyło się radośnie do góry brzuszkiem i mogłam jej zrobić na spokojnie manicure. No i w ogóle pierwszy raz obcinałam "jasne" pazury. Jejku jaki to komfort- dokładnie widać nerw i można ciąć na spokojnie bez strachu że będzie jakaś "krwawa wpadka" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesteśmy już w domu. Sterylka bez komplikacji- uff :). Maszeńka baaaardzo śpiąca, zalogowała się na swoim posłanku przy kaloryferze :sleep2:. Fajnie, że do nas zaglądacie :loveu:. Więcej napiszę jutro bo teraz czuwam przy maleństwie ;)
pozdrawiamy

[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2269/adpc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak to mawiają "z Nowym Rokiem nowym krokiem", więc chciałam oficjalnie ogłosić (chociaż zapewne wszyscy już to wiedzą :eviltong:), że Maszeńka jest moja, kocham ją nad życie i nikomu nie oddam :loveu:.:smilecol:
Po sterylce już nie ma ani śladu (no oczywiście poza małą blizną ;) )- wsio ładnie zarosło, nic się nie paprało, szwy już zdjęte. Poza tym Maszka jest już po pierwszym szczepieniu na wirusówki. Za kilka dni mamy powtórkę.
Noc sylwestrowa była małym koszmarem :shake:. Bardzo słabo widzący pies ma wyczulony słuch, więc huk tych debilnych petard był dla Maszki prawdziwą katorgą. Nie dość że "atakował" ją okropny hałas to jeszcze biedna nie wiedziała skąd pochodzi, czym jest spowodowany itp. Nie wiedziała czy ma uciekać czy się chować. Widać, że brak wzroku rekompensuje sobie słuchem i całe życie sobie tak radziła- nie widząc- nosem i uszami wyczuwała zagrożenia itp. No jednym słowem strach i totalna dezorientacja. Dobrze że już po- chociaż nawet dzisiaj jacyś idioci jeszcze walili. Marzy mi się żeby kiedyś zakazali tego durnego zwyczaju, albo chociaż to jakoś unormowali prawnie. Maszka po sylwestrze boi się wychodzić z domu- nie pomagają zachęty smakołykami, trzeba ją "ciągnąć" na smyczy lub wynosić. Na wieczornym spacerku było odrobinkę lepiej, więc mam nadzieję, że za kilka dni wszystko wróci do normy i nie będzie już zaliczyła domowych wpadek ;)
Wszystkim "kibicom" Maszy i zaglądającym na wątek życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku :)
P.S. Prosimy o zmianę tytułu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...