Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

[quote name='sara_rokitnica']można by kogoś poprosić... tylko kogo?[/quote]
to chyba da się załatwić :cool3:
Tylko chodzi mi o to jak to ma wyglądać dalej :eviltong: Czy Iza mogła by to wysyłać tym osobą na maila? czy jak? zielona jestem w tych cegiełkach na Allegro :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martecek']w tytule mogłaś dać jakaś wzmiankę, że Dest bardzo cierpi, przykułoby to uwagę ludzi....tak tylko sugeruję :oops:[/quote]Już poprawiłam;)

[quote name='Mysia_']to chyba da się załatwić :cool3:
Tylko chodzi mi o to jak to ma wyglądać dalej :eviltong: Czy Iza mogła by to wysyłać tym osobą na maila? czy jak? zielona jestem w tych cegiełkach na Allegro :oops:[/quote]Ja zawsze sama robię taką cegiełkę z podziękowaniem i wysyłam wszystkim na e-mail;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']to chyba da się załatwić :cool3:
Tylko chodzi mi o to jak to ma wyglądać dalej :eviltong: Czy Iza mogła by to wysyłać tym osobą na maila? czy jak? zielona jestem w tych cegiełkach na Allegro :oops:[/quote]

wtedy ona musiałaby to robić...

Link to comment
Share on other sites

super że wszystko zmierza ku sukcesowi ;) miejsce w hoteliku czeka na Deścia- może się tam pojawić każdego dnia więc termin ustalimy jak już będzie wiadomo co i jak z zabiegiem... co do transportu to jakby się znalazł ktoś kto go odbierze z Krakowa i zawiezie do Janowa do Murki to mogę się zabrać do Krakowa z Deścikiem pociągiem...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ;)
Jeśli chodzi o hotelik to koncie Desta jest już 542 zł (pozostałość po hotelowaniu Rudej z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106606[/URL] ) + 70 zł które przesłała Sabina02
Także zapasik jest już spory ;)

Link to comment
Share on other sites

Deścik już jest umówiony na zabieg, będzie to w piątek.
Co do transportu to pociąg nie wchodzi w grę, bo nie wyobrażam sobie Desta po zabiegu w pociągu :shake:
Super, ze Deścik ma taki zapas w hoteliku!
Idę kombinować transport.

PS. musze sobie zrobić porządek z tym podpisem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Hotelikowe konto Desta się wzbogaca ;)
Dzisiaj przekazała na niego [B]100 zł bianka0[/B]. Będzie to jej comiesięczna wpłata.

Mamy sporą ilość witamin na stawy Nutradyl, myślę, że bardzo się przydadzą Destowi podczas pobytu u nas :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Hotelikowe konto Desta się wzbogaca ;)
Dzisiaj przekazała na niego [B]100 zł bianka0[/B]. Będzie to jej comiesięczna wpłata.

Mamy sporą ilość witamin na stawy Nutradyl, myślę, że bardzo się przydadzą Destowi podczas pobytu u nas :cool3:[/quote]


super, że tyle osób chce pomóc Deścikowi :loveu:

witaminy napewno się przydadzą! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz weszłam na swoje konto :oops:
Do mnie też dotarły wpłaty:
- 100 zł od BIANKA0 (pieniążki na zabieg)
- 30 zł od Julie
- 10 zł od Zuzy
Bardzo, bardzo dziekujemy! :multi:
Sara, wpisz wszystko na pierwszą stronkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...