Jump to content
Dogomania

Wspaniały psiak DEST w DT u Murki... Przegrał w nierównej walce z nowotorem :( za TM


sara_rokitnica

Recommended Posts

Dest tą sumę miesięcznie będzie miał ode mnie do końca swojego życia,lub..do momentu adopcji.Będę mogła go również odwiedzać mając pretekst do zaglądania do pozostałych piesków.Tam jest naprawdę pięknie,sprężcie się niech to miejsce nie ucieknie mu sprzed noska.

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy Ci Bianko na prawdę bardzo gorąco :loveu: ja już powoli przestawałam wierzyć że uda nam się dociągnąć do tej kwoty...
to jak? mam już pytać o termin przyjazdu Deścia do hoteliku? może skombinujemy jakiś transporcik czy coś? :razz:
od razu mi jakoś lżej i lepiej się czuję wiedząc że teraz już damy radę :D

Link to comment
Share on other sites

Allegro cegiełkowe zrobi nam chyba izabela124, jutro ma tutaj zajżeć ;)

Sara zorientuj się tak mniej-wiecej.... Pamiętajcie, że Dest bedzie musial miec najprawdopodobniej zabieg. Od początku tego tygodnia zmieniliśmy leki, niestety póki co nie widac żadnej poprawy, więc zabieg go raczej nie ominie :shake:

Link to comment
Share on other sites

heh... no tak... ja tu już miałam wybuch entuzjazmu bo udało nam się dobić do chyba nawet ponad 300 zł i już tu skakałam z radości :eviltong: dobrze że mnie na ziemię sprowadziłaś z tym zabiegiem... ile zabieg nas będzie kosztował?
z transportem też się mam mniej-więcej orientować czy na razie dać sobie spokój?

Link to comment
Share on other sites

Możecie wszystko spokojnie uzgadniać,jest chyba właśnie zarezerwowana kolejka dla Desta.Murka i Szerman pomogli mi już w adopcji Kiki i Kaji,więc obiecałam,że jak bedą już mogli zasponsoruję kolejnego pieska.Zeby nie utrudniać wybrałam tego,który był w kolejce.Dest jest naprawdę biedny,zasłużył na życie w tak pięknym miejscu,on tam całkowicie odżyje.

Link to comment
Share on other sites

zabieg normalnie kosztuje około 400 zł, ale rozmawiałam z naszymi wetami, myslę, że w 200 zł się zmieścimy....
Co do transportu, powoli można się rozglądać ;) Ja jeszcze jakies pieniązki mam na koncie ogólnym naszych zabrzańskich psiaków, tak w razie co.. Damy radę. Musimy.

Link to comment
Share on other sites

Proszę opiszcie mi krótko jaki zabieg musi mieć Dest,Jeżeli ma zwyrodnienie stawów który staw trzeba operować.Przepraszam że nie wchodzę na poprzednie posty(pewnie o tym pisałyście) ,ale skoro jesteście na tym wątku tak będzie szybciej.

Link to comment
Share on other sites

trzeba operować staw łokciowy bo zwyrodnienie pojawiło się właśnie w tym stawie...
pozwolę sobie zacytować Mysię:
"Rozmawiałam dzisiaj z naszą Panią wet na temat Desta, jest możliwy zabieg, tak na chłopski rozum polega on na usunięciu chorego stawu i wstawieniu w to miejsce płytki. Po takim zabiegu cała łapa bedzie usztywniona, więc Dest bedzie utykał do końca życia, ale nie bedzie cierpiał."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']Mysia Ci go jutro poda ok? jakoś mi tak głupio podawać komuś numer czyjegoś konta :oops: po raz kolejny bardzo Ci dziękujemy Bianko w imieniu swoim i Deścia :loveu:[/quote]

Sara, na PW możesz podawać moje konto ;)
Bardzo dziekujemy za pomoc!
Postaram sie już wstępnie umówić na zabieg.

Link to comment
Share on other sites

a ja zabieram się za szukanie transportu powoli... zaraz powysyłam PW do wszystkich z mapy dogo którzy oferują transport... trasa ma ok. 350 km więc pewnie będzie trzeba coś pozbierać na paliwo dla tego kto się zgodzi pojechać... chyba że ktoś się zgodzi nieodpłatnie w co wątpię...

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny, przywędrowałam tutaj za Destem z naszej klasy gdzie znalazłam Jego historie :roll: może warto byłoby zrobić cegiełkową aukcję dla Desta na Allegro bo wtedy skarpetka psinki na pewno by się szybciej zapełniła...chyba, że już Dest ma swoją aukcję to przepraszam za przeoczenie :oops::oops: trzymam mocno kciuki, żeby Deścik wreszcie poczuł ulgę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...