Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie Ewci.
Nie mogę z tym Olkuszem, to się nigdy nie skończy:angryy:
Póki co mogę kupić tylko cegiełkę na bazarku, ale jak przyjdzie kieszonkowe na pewno wpłacę grosika.
Do ogłoszeń też zawsze chętna jestem, jak już psiaki będą gotowe.[/QUOTE]

dzięki, dzięki, dzięki... Takie kochane jesteście :Rose:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wklejam z FB

[B]Koffi wrócił właśnie od weta.... Okazuje się, że wymiotuje pianą , bo w żołądku i jelitach pusto.... Musiał nie jeść nie tylko dzisiaj i wczoraj ale od kilku dni.... Dostał kroplówkę, druga do podłączenia w domu, leki przeciwwymiotne ..... Jest bardzo słaby. Cały czas śpi. Koszt dzisiejszej wizyty łącznie z lekami i kroplówkami 50 zł....Panie doktor nie chcą wkraczać z antybiotykami, bo trzeba go szybciutko zaszczepić....Bez szczepień nie będzie operacji....[/B]
Pewnie na tej łapinie nie mógł się do michy dopchać :shake:...

I jeszcze taki wpis osoby obecnej na wydarzeniu:

"zanim podejmiecie decyzje o amputacji, dobrze byloby skonsultowac psiaka ze specjalista ortopeda, bo znam przypadki, ze jedni weci jako jedyna rade zalecali amputacje, bo to nalatwiej zrobic, a inni w takich stytuacjach ratowali te lape... amutacja to trwale klectwo, nieodwracalne, moze warto najpierw sprobowac ratowac te lape, ale u specjalisty? Pies jest piekny, na pewno wzbudzi zainteresowanie i chetnych na adopcje nie zabraknie, ew. zrzuta na opetracje u specjalisty"

[SIZE=4]Czy ktoś zna dobrego ortopedę? [/SIZE]Dla mnie to też ostateczność amputowanie tej łapki... On będzie ogromnym psem- ma 3 miesiące i waży 8 kg...Chyba ciężko mu będzie na 3 łapkach...

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Wklejam z FB

[B]Koffi wrócił właśnie od weta.... Okazuje się, że wymiotuje pianą , bo w żołądku i jelitach pusto.... Musiał nie jeść nie tylko dzisiaj i wczoraj ale od kilku dni.... Dostał kroplówkę, druga do podłączenia w domu, leki przeciwwymiotne ..... Jest bardzo słaby. Cały czas śpi. Koszt dzisiejszej wizyty łącznie z lekami i kroplówkami 50 zł....Panie doktor nie chcą wkraczać z antybiotykami, bo trzeba go szybciutko zaszczepić....Bez szczepień nie będzie operacji....[/B]

[/QUOTE]
Boże miłosierny......Nie dać jeść stworzeniu...:(

Link to comment
Share on other sites

One tam głodują, naprawdę tak myślę... Ten 2,5 kg Gifcio wczoraj na widok puszki oszalał, jadł już kiedy Beata mu nakładała... Jak na takiego malucha to pochłonął ogromną porcje...

Kopiuję z FB
[B]Gift był taki wygłodniały ( chyba nie był dopuszczany do miski),że myślałam ,że zje metalową łyżkę....
[/B]

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=390468951075291&set=gm.486489421446241&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238106_390468951075291_816641974_n.jpg[/IMG]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boże miłosierny......Nie dać jeść stworzeniu...:([/QUOTE]

Ewu, tak tam jest niestety. Jak Ferdziu do mnie trafił, to żeberka i kręgosłup mu wystawały, musiałam go zamykać, bo inaczej nie dałby mojemu Bandziorowi obiadu zjeść po wchłonięciu swojego, a po pewnym czasie, kiedy dostawał regularnie jeść nie ten pies! Zresztą było zdjęcie sprzed paru miesięcy, jak trafił do Olkusza i też był w dobrej formie, dopiero tam tak wychudł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ewu, tak tam jest niestety. Jak Ferdziu do mnie trafił, to żeberka i kręgosłup mu wystawały, musiałam go zamykać, bo inaczej nie dałby mojemu Bandziorowi obiadu zjeść po wchłonięciu swojego, a po pewnym czasie, kiedy dostawał regularnie jeść nie ten pies! Zresztą było zdjęcie sprzed paru miesięcy, jak trafił do Olkusza i też był w dobrej formie, dopiero tam tak wychudł :([/QUOTE]

Tak, to prawda... Tula też miała problemy z jelitami po przyjeździe z Olkusza :-(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Wklejam z FB

[B]Koffi wrócił właśnie od weta.... Okazuje się, że wymiotuje pianą , bo w żołądku i jelitach pusto.... Musiał nie jeść nie tylko dzisiaj i wczoraj ale od kilku dni.... Dostał kroplówkę, druga do podłączenia w domu, leki przeciwwymiotne ..... Jest bardzo słaby. Cały czas śpi. Koszt dzisiejszej wizyty łącznie z lekami i kroplówkami 50 zł....Panie doktor nie chcą wkraczać z antybiotykami, bo trzeba go szybciutko zaszczepić....Bez szczepień nie będzie operacji....[/B]
Pewnie na tej łapinie nie mógł się do michy dopchać :shake:...

I jeszcze taki wpis osoby obecnej na wydarzeniu:

"zanim podejmiecie decyzje o amputacji, dobrze byloby skonsultowac psiaka ze specjalista ortopeda, bo znam przypadki, ze jedni weci jako jedyna rade zalecali amputacje, bo to nalatwiej zrobic, a inni w takich stytuacjach ratowali te lape... amutacja to trwale klectwo, nieodwracalne, moze warto najpierw sprobowac ratowac te lape, ale u specjalisty? Pies jest piekny, na pewno wzbudzi zainteresowanie i chetnych na adopcje nie zabraknie, ew. zrzuta na opetracje u specjalisty"

[SIZE=4]Czy ktoś zna dobrego ortopedę? [/SIZE]Dla mnie to też ostateczność amputowanie tej łapki... On będzie ogromnym psem- ma 3 miesiące i waży 8 kg...Chyba ciężko mu będzie na 3 łapkach...[/QUOTE]

Bardzo dobrą opinią cieszy się Gierek w Katowicach. Jako ortopeda jest podobno rewelacyjny!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KAT2707'][B]iwonamaj[/B], czy Koffi przebywa nadal na śląsku? Jeśli tak, to dobrym ortopedą jest lek. wet. [B]Aleksander Gierek.[/B] Sama nie miałam okazji tego sprawdzić, ale w kwestii ortopedii jest jest przez wiele osób rekomendowany[/QUOTE]

I tu chłopaka trzeba koniecznie pokazac. W tej dziedzinie jest podobno naprawdę dobry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Wklejam z FB

[B]Koffi wrócił właśnie od weta.... Okazuje się, że wymiotuje pianą , bo w żołądku i jelitach pusto.... Musiał nie jeść nie tylko dzisiaj i wczoraj ale od kilku dni.... Dostał kroplówkę, druga do podłączenia w domu, leki przeciwwymiotne ..... Jest bardzo słaby. Cały czas śpi. Koszt dzisiejszej wizyty łącznie z lekami i kroplówkami 50 zł....Panie doktor nie chcą wkraczać z antybiotykami, bo trzeba go szybciutko zaszczepić....Bez szczepień nie będzie operacji....[/B]
Pewnie na tej łapinie nie mógł się do michy dopchać :shake:...
[/QUOTE]

Wysłałam 50 zł za dzisiejszą wizytę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dancik']Iwonko dzięki za zaproszenie. Wspomogę troszkę psiaki ino tak na początku września jak dostanę wypłatę bo teraz jestem już kompletnie spłukana :([/QUOTE]

Danusiu, ja nie dlatego... Zostań tu z nami, pogadaj... Ale Ty pewnie, jak zwykle, strasznie zapracowana...

Link to comment
Share on other sites

Ja przywoziłam psiaki z Betą Eso z FB. Mamy kontakt z hotelikiem gdzie jest Koffi i Gift, a Basia ewu ma kontakt z BDT w Zabrzu, gdzie jest Meffi.
Załóż watek mamie, ale trzeba działać błyskawicznie, lada moment wyzwózka, koniec miesiąca i przepełnienie... Basia za 240 ma dt, ale czas strasznie nagli... Mam kilka zdjęć, wyślę Ci podaj maila...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']One tam głodują, naprawdę tak myślę... Ten 2,5 kg Gifcio wczoraj na widok puszki oszalał, jadł już kiedy Beata mu nakładała... Jak na takiego malucha to pochłonął ogromną porcje...

Kopiuję z FB
[B]Gift był taki wygłodniały ( chyba nie był dopuszczany do miski),że myślałam ,że zje metalową łyżkę....
[/B]

[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=390468951075291&set=gm.486489421446241&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1238106_390468951075291_816641974_n.jpg[/IMG]
[/URL][/QUOTE]

Marcelek jak do nas przyjechał też rzucał się na jedzenie i o mało nie zjadł białego sera całego z folią tak się nie mógł doczekac aż go otworzę. Widok aż chwyta za serce jak te biedne psiaki pragną pożywienia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Ja przywoziłam psiaki z Betą Eso z FB. Mamy kontakt z hotelikiem gdzie jest Koffi i Gift, a Basia ewu ma kontakt z BDT w Zabrzu, gdzie jest Meffi.
Załóż watek mamie, ale trzeba działać błyskawicznie, lada moment wyzwózka, koniec miesiąca i przepełnienie... Basia za 240 ma dt, ale czas strasznie nagli... Mam kilka zdjęć, wyślę Ci podaj maila...[/QUOTE]

Mail: [email][email protected][/email]
coś o niej wiadomo ?
napisz cokolwiek wiesz, czy zaobserwowałaś jak ją widziałaś. I jaka jest duża ? Jak jamnik ? spaniel ?
A dokąd te psy wywożą :( ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...