Jump to content
Dogomania

5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)


iwonamaj

Recommended Posts

[quote name='iwonamaj']Basiu kochana, mam jeszcze jedną prośbę. Czy mogłabyś mu zrobić kilka fotek u pani Wioli? A może nawet filmik? Bo on ma najmniej zdjęć, cały czas był skulony, ogonek pod siebie, nawet u weta zasnął na stole...[/QUOTE]
Jasne Iwonko,w piątek zrobię.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwonamaj']Bardzo zależałoby nam na 2 dla maluchów. Obydwa są w Bytomiu. Trzeba się zastanowić nad sposobem dostarczenia ich do Szczeniaków...[/QUOTE]
W piątek Monika jedzie do Mysłowic. Mogę je odebrać z Mysłowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']O matko, jakie psie nieszczęścia. Zaraz coś dla nich wyskrobię, ale co napisać w przelewie, żeby pieniążki trafiły właśnie do nich? Co będzie z tym małym czarnym? Co z Kofim? Ludzie to ostatnie świnie, jak można było tak potraktować te psiaki:([/QUOTE]
Koffi wymiotuje pianą:( Pojechał do weta.
Mały czarny Mefi jest w bdt- za karmę i weta.Ja się opiekuję tym bdt i Mefi jest teraz pod moim okiem. W piątek zabieram go na szczepienie i badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Koffi wymiotuje pianą:( Pojechał do weta.
Mały czarny Mefi jest w bdt- za karmę i weta.Ja się opiekuję tym bdt i Mefi jest teraz pod moim okiem. W piątek zabieram go na szczepienie i badania.[/QUOTE]
Nie dość, że łapina taka nieszczęśliwa to jeszcze wymioty.....Takie biedne psie dziecko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']czy ktoś zabezpieczy w Olkuszu cycunie tej mamusi od szczeniaka czy śmieszna jestem licząc na to ? :-([/QUOTE]

Przepraszam... to drugie :oops:... tak samo jak "zabezpieczyli" łapkę Koffiego starym śmierdzacym bandażem, który sobie zdjął przy nas....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']O matko, jakie psie nieszczęścia. Zaraz coś dla nich wyskrobię, ale co napisać w przelewie, żeby pieniążki trafiły właśnie do nich? Co będzie z tym małym czarnym? Co z Kofim? Ludzie to ostatnie świnie, jak można było tak potraktować te psiaki:([/QUOTE]

W przelewie proszę pisać Trójpak z Olkusza...
Którym małym? Mefi? Basia odpowiedziała... A maleńtas 2,5 kg jest u Justyny z Koffim, oby też się nie rozchorował...

Link to comment
Share on other sites

Basiu kochana, ja cały czas myślę o małej mamusi, maluch płakał za nią, do mnie się tulił całą drogę... I jeszcze mały jamnikowaty tak strasznie płakał i chciał z nami :-(...
Ja już nie mogę jechać w najbliższym czasie do Olkusza z bardzo wielu powodów. ...
Wyciągnęłyśmy w ciągu 2 tygodni 5 psiaków, więcej nie możemy... Basia zajęła się Mefim, Vainilkę utrzymuje Beta z FB, 2 psiaki (Koffi I Gift) w hotelu w Bytomiu 2x300, Tula w hotelu za 450 i rachunki za jej leczenie są ogromne- 638 zł... Przed nami szczepienia i diagnozowanie i ew. leczenie i rehabilitacja łapinek... A różne nieprzewidziane jak przy operacji Tuli... I teraz jeszcze te wymioty Koffiego....

Edited by iwonamaj
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Basiu kochana, ja cały czas myślę o małej mamusi, maluch płakał za nią, do mnie się tulił całą drogę... I jeszcze mały jamnikowaty tak strasznie płakał i chciał z nami :-(...
Ja już nie mogę jechać w najbliższym czasie do Olkusza z bardzo wielu powodów. ...
Wyciągnęłyśmy w ciągu 2 tygodni 5 psiaków, więcej nie możemy... Basia zajęła się Mefim, Vainilkę utrzymuje Beta z FB, 2 psiaki (Koffi I Gift) w hotelu w Bytomiu 2x300, Tula w hotelu za 450 i rachunki za jej leczenie są ogromne... Przed nami szczepienia i diagnozowanie i ew. leczenie łapinek... A różne nieprzewidziane jak przy operacji Tuli... I teraz jeszcze te wymioty Koffiego....[/QUOTE]

conajmniej duży worek pieniążków potrzebny tylko skąd je brać :( a takich biedaków zalegających w schroniskach od groma :( to już jest nie do ogarnięcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']conajmniej duży worek pieniążków potrzebny tylko skąd je brać :( a takich biedaków zalegających w schroniskach od groma :( to już jest nie do ogarnięcia.[/QUOTE]

To prawda, wzięłyśmy te, którym po prostu groziła śmierć... Tak jest brutalna prawda... Wywózka się zbliża i co by było z nimi? Igła, zagryzienie, parwo? Ja już się boje tam jechać, cały cza widzę mamusię i jamnisia :(

Link to comment
Share on other sites

:-(..sciskam ogromnie za biedaczki:-(:iloveyou::iloveyou::iloveyou::glaszcze: ciocia Malgoska pisala ze ma fajne rzeczy na bazarus dla biedakow. komu moglaby wyslac fanciki?.............ile ich tam ..umiera ...serce placze .[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:-(..sciskam ogromnie za biedaczki:-(:iloveyou::iloveyou::iloveyou::glaszcze: ciocia Malgoska pisala ze ma fajne rzeczy na bazarus dla biedakow. komu moglaby wyslac fanciki?.............ile ich tam ..umiera ...serce placze .:-(... :-([/QUOTE]

mogę coś podesłać ja nie dam rady zrobić bo teraz w planie mam inny bazarek; jeśli ktos chce wyślę.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem że z Olkusza psiaki przyjeżdzają tylko zaszczepione na wścieklizne tak ?
A ten mały jamnikowaty to szczeniak ? czy dorosły ?
Ja niestety nie moge pomagać psiakom na ten moment bo sama mam tragiczną sytuacje fin. (jestem bez pracy, mam córke i tylko alimenty), jedynie to co moge dać pdt.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki stamtąd nie mają żadnych książeczek, więc nie wiadomo nic o nich... Książeczki założył wet wczoraj, jak pojechałyśmy z nimi...
O jamnikowatym nic nie wiem, mam tylko fotki pstryknięte niemal z ukrycia, bo nie pozwolili robić ...

[IMG]http://i43.tinypic.com/2h5o713.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Ewci.
Nie mogę z tym Olkuszem, to się nigdy nie skończy:angryy:
Póki co mogę kupić tylko cegiełkę na bazarku, ale jak przyjdzie kieszonkowe na pewno wpłacę grosika.
Do ogłoszeń też zawsze chętna jestem, jak już psiaki będą gotowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Uff jestem na zaproszenie ewy gonzales,jesli ktos da rade zrobic kolejny bazarek to wysle duzo rzeczy,bo ja nie ogarne bazarku[/QUOTE]

Wszystkie rzeczy przyjmiemy z ogromną wdzięcznością... Koszty nas szczerze mówiąc przerosły... Rachunek Tuli za 2 operacje i leczenie 638 zł, dzisiaj zobaczyłam i padłam... Ale mogło być gorzej, groziła jej transfuzja krwi, było podejrzenie białaczki, więc pocieszamy się tym... Teraz te 3 maluchy :-(...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...