Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='AnetaW']Sylwia dzięki za link do wystaw ale mi chodziło o link do strony gdzie mozna bilet IC zarezerwowac ;).[/quote]

Zarezerwować można na [url]https://bilet.intercity.pl/irez/[/url]

moja wiadomość odnośnie promocyjnych cen jest już chyba nieaktualna. a te pociągi które by mi odpowiadały - pula promocyjnych już sie skończyła i są tylko po 89 zł (z wawy), więc czeka nas wietrzenie samochodu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepiej kupić bilet turystyczny.
[QUOTE][B]Bilet turystyczny [/B]Bilet turystycznyuprawnia do [COLOR=#800000][B]nieograniczonej[/B][/COLOR] liczby przejazdów w klasie 2 lub 1 pociągów osobowych i pospiesznych, od godz. [B]18:00[/B] w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. [B]6:00[/B] pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.

Bilety turystyczne są[B] [COLOR=#800000]biletami imiennymi[/COLOR]. [/B]Do przejazdów na podstawie takiego biletu uprawniona jest tylko ta osoba, dla której bilet został wystawiony. Bilet jest ważny łącznie z dokumentem tożsamości, którego numer właściciel jest obowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu.

[COLOR=#FF0000][/COLOR]Bilet turystycznymożna nabyć wyłącznie [COLOR=#800000][B]w kasie biletowej[/B][/COLOR]. [COLOR=#000000]Nie[/COLOR] dokonuje się zwrotu należności za bilet, po rozpoczęciu jego ważności.


Ceny biletów:
- [B]60[/B]zł w klasie 2 pociągów osobowych i pospiesznych,
- [B]80[/B] zł w klasie 1 pociągów osobowych i pospiesznych.

Łącznie z biletem turystycznym lub do okazanego biletu, podróżny może kupić bilet ze zryczałtowaną opłatą na wielokrotny (10,00 zł) lub jednorazowy (4,50 zł) przewóz [B]roweru[/B].


[/QUOTE]


Teraz na takim jade do Zielonej Góry więc taniej mi wychodzi.

zresztą tutak więcej :)
[URL]http://www.pr.pkp.pl/code/glowna.php?wersja=pol&ID=1200&TSID=49&nav=B[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania z Petitką']My również będziemy... a do Młodego można się zgłosić tak po prostu???!!!
A jeśli tak, to czy jest sens, jeśli wystawiam też w ringu eksterierowym i jak się zgłosić???
Nie znalazłam oddzielnego formularza, więc mam ręcznie napisać zgłoszenie???
Pozdrawiam, i do zobaczenia!!![/quote]
W poznaniu chyba nie ma mlodego prezentera, gdyz odbywaja sie tam teraz mistrzostwa polski ( jak cos pomylilam prosze poprawic) i tylko zakwalifikowani walcza u pudla ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak się wybiorę to mam nadzieję nie sama, ale ze znajomą - trzeba będzie koniecznie charty jeszcze "zaliczyć" ;) O owczarkach nie wspominając ;)
Palma, racja, z forumowiczami (jakimikolwiek) jest ciężko gdziekolwiek się wybrać... :roll:

([SIZE=1]Czemu ja tu nie mogę poprzedniego posta edytować...?[/SIZE] :angryy:)

Link to comment
Share on other sites

pytanko: chcę wysłać zgłoszenie e-mailem - wypełniam więc ten formularz z ich strony - i tam jest rubryka "tytuł" - to chyba chodzi o tytuły psa, nie? i jeszcze jedno - w informatorze o wystawie jest inny nr konta niż u nich na stronie - mam nadzieję że to na ten trzeba kasę przelać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']pytanko: chcę wysłać zgłoszenie e-mailem - wypełniam więc ten formularz z ich strony - i tam jest rubryka "tytuł" - to chyba chodzi o tytuły psa, nie? i jeszcze jedno - w informatorze o wystawie jest inny nr konta niż u nich na stronie - mam nadzieję że to na ten trzeba kasę przelać?[/quote]
Tak to chodzi o tytuł psa, a jeżeli chodzi o konto to na stronie poznańskiego oddziału jest ok!
My się jeszcze zastanawiamy nad tą wystawą , ale raczej będziemy bo to tak blisko że grzech nie przyjechać!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Proszę o szybką odpowiedź!!!
Czy to jest ten numer konta:
[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]62 1090 1359 0000 0001 0237 1888 BZ WBK SA III O/Poznań[/B][/SIZE][/FONT]

[B][SIZE=2][FONT=Tahoma]Mam możliwość poprawienia ale do godziny 18 !!![/FONT][/SIZE][/B]
[/quote]
ja przelałam na ten numer - i mam nadzieję że dobry - ale jak się dowiesz to daj znać proszę - bo ten numer jest inny niż na stronie oddziału:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ten nr jest na stronie oddziału poznańskiego z tym że w zakładce właśnie tej wystawy! Myślę że może to jest specialne konto utworzone na tą wystawę żeby później nie było bałagany!
[FONT=Tahoma][B]62 1090 1359 0000 0001 0237 1888 BZ WBK SA III O/Poznań
[/B]Z dopiskiem: rasa, nazwa psa, właściciel[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość którzy wpłacili na numer:

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]62 1090 1359 0000 0001 0237 1888 BZ WBK SA III O/Poznań

[/B]Pani z związku powiedziała mi że ten numer jest to numer konta na wystawę międzynarodowa o Puchar Europy środkowej i wschodniej. Drugi numer [nie wiem jaki to jest] jest to numer ogólny. A więc osoby które wpłaciły na numer 'ogólny' powinny zadzwonić i poinformować [tak mi się wydaje?] .

Pozdrawiam
Karolina.
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...