Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hala nr 5 byla hala glowna:) poza tym wszystkei inne, na ktorych byalm byly zimne... A najgorzej to bylo w hali Mlodego prezentera (osobna hala na to wyznaczona), wyobrazcie sobie jak bylo zimno w hali, gdzie bylo mnostwo ludzi i psow, a pomyslcie o hali, ktora swiecila pustkami, malo ludzi, a hala zimnusienka... najchetniej to bym wskoczyla w jakis gruby sweter i kurty ze trzy i wtedy wystawiala:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tessa']to chyba nawet wiem o jakiej hodowli mowisz( czy ten pan ma na imie Janusz :p ?) ale to moja sunka jest z innej. odwiedzalam ich stronke w necie, ale szczeniaczki byly juz troszke podrosniete a mi zalezalo na maluchu :)[/quote]
Tak to hodowla pana Janusza i z tego co mi wiadomo, to rodzice szczeniaków są bardzo utytułowani :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Tak to hodowla pana Janusza i z tego co mi wiadomo, to rodzice szczeniaków są bardzo utytułowani :lol:[/quote]

z tego co zobaczylam na stronce to tatus tych szczeniaczkow to krewny mojej suni :p pochodza z tej samej hodowli :p

Link to comment
Share on other sites

Z regulaminu wystaw:
"
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]6. Psy mogą być zgłaszane na wystawę wyłącznie do jednej z następujących klas:[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]a) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy szczeniąt [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- wiek od 6 do 9 miesięcy,[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]b) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy młodzieży [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- wiek od 9 do 18 miesięcy,[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]c) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy pośredniej [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- wiek od 15 do 24 miesięcy,[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]d) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy otwartej [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- wiek powyżej 15 miesięcy,[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]e) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy użytkowej [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- wiek powyżej 15 miesięcy, z certyfikatem użytkowości. Klasa użytkowa organizowana jest wyłącznie dla ras, które w nazewnictwie FCI, wymienione są jako rasy pracujące.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman](...)[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]f) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy championów [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- dla psów posiadających tytuły championa międzynarodowego lub krajowego polskiej [/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]lub zagranicznej organizacji kynologicznej uznanej przez FCI.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Kserokopię championatu należy dołączyć do zgłoszenia psa na wystawę.[/FONT][/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=CentSchbookPL-Roman]g) [/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold]klasy weteranów [/FONT][/B][FONT=CentSchbookPL-Roman]- dla psów i suk które ukończyły 8 lat.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman]Dla klas otwartej, użytkowej, championów i weteranów nie określa się górnej granicy wieku.[/FONT][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]Na wystawach klubowych[/B], na wniosek Klubu zatwierdzony przez Zarząd Główny, można tworzyć inne dodatkowe [/COLOR][/FONT][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=red][B]klasy[/B] (np. [B]baby[/B], juniorów, honorową itp.)[/COLOR]"[/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...