Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='KaRa_TC']Nas będzie sędziował [B][FONT=Arial]Andrzej Stępiński [/FONT][/B][FONT=Arial]zna ktoś jego?jego sposób sędizowania? ;) To bedzie nasza druga wystawa niedlugo mi sie pierwsza szykuje;)[/FONT]
[/quote]

Jabylam nie raz przez niego sedziowana . Ceni go sobie, uwazam ze jest naprwde dobrym sedzią,nie daje wygrywac po znjomosciach i jest przedewszystkim bardzo dokladny jesli chodzi o ocenenianie psów :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']Jabylam nie raz przez niego sedziowana . Ceni go sobie, uwazam ze jest naprwde dobrym sedzią,nie daje wygrywac po znjomosciach i jest przedewszystkim bardzo dokladny jesli chodzi o ocenenianie psów :)[/quote]


bardzo duza uwage przyklada do ruchu - oj trzeba sie nabiegac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tessa']ja rowniez zastanawiam sie czy jechac, byla by to moja pierwsza lub druga (zalezy czy sprobuje wczesniej na krajowej w pazdzierniku) wystawa. mam szczeniaka rasy entlebucher :p czy mozecie cos powiedziec o p. Iwonie Matuszewskiej ?[/quote]
A można wiedzieć z ajkiej hodowlii jest Twój szczeniak??:lol:


JA będe napewno , bo mam tylko 20 km. więc spróbujemy naszych sił na tej wystawie..:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Pan Stępiński jest faktycznie bardzo dokładny, bardzo rozważnie daje "doskonałe" a porządnego bieganka nie przepuszcza nawet szczeniaczkom.
---
Czy jakaś dobra dusza może wkleić obsadę sędziowską IX gr, please??? / mam problem z otwarciem pliku :( /

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial]Grupa/Group 9[/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial]Bouledogue francais[/FONT][/B][FONT=Arial] (Buldog francuski) [I]French Bulldog [/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Boston Terrier [/FONT][/B][FONT=Arial]..... [B][I]Janusz Opara (PL)[/I][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Petit Brabançon [/FONT][/B][FONT=Arial](Brabantczyk) [I]Small Brabant Griffon[/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Griffon belge[/FONT][/B][FONT=Arial] (Gryfonik belgijski) [I]Belgian Griffon[/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Griffon bruxellois[/FONT][/B][FONT=Arial] (Gryfonik brukselski) [I]Brussels Griffon[/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]Pug[/FONT][/B][FONT=Arial] (Mops).. [B]Krystyna Opara (PL)[/B][/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[B][FONT=Arial]Cavalier King Charles Spaniel [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Bichon Havanais[/FONT][/B][FONT=Arial] (Hawańczyk) [I]Havanese[/I][/FONT]
[B][FONT=Arial]King Charles Spaniel[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Kromfohrländer[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Petit chien lion[/FONT][/B][FONT=Arial] (Lwi piesek)......... [B]Aleksandra Świsulska (PL)[/B][/FONT]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Chihuahua[/FONT][/B][FONT=Arial] – smoth-haired (krótkowłosy)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Chihuahua[/FONT][/B][FONT=Arial] – long-haired (długowłosy)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Epagneul nain Continental[/FONT][/B][FONT=Arial] [B]Papillon[/B] [/FONT]
[FONT=Arial](Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Epagneul nain Continental[/FONT][/B][FONT=Arial] [B]Phalène[/B] [/FONT]
[FONT=Arial](Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene )[B][I][/I][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]Russkyi Toy smooth-haired [/FONT][/B][FONT=Arial](Rosyjski Toy krótkowłosy)[B][I][/I][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]Russkyi Toy long-haired[/FONT][/B][FONT=Arial](Rosyjski Toy długowłosy ).......... [B][I]Małgorzata Supronowicz (PL)[/I][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial][I] [/I][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Chinese Crested Dog [/FONT][/B][FONT=Arial](Chiński grzywacz)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Coton de Tuléar [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Bolognese[/FONT][/B][FONT=Arial] (Bolończyk)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Maltese[/FONT][/B][FONT=Arial] (Maltańczyk)............... [B][I]Tomasz Borkowski (PL)[/I][/B][/FONT]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Pekingese[/FONT][/B][FONT=Arial] (Pekińczyk)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Lhasa Apso [/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Tibetan Terrier[/FONT][/B][FONT=Arial] (Terier tybetański)[/FONT]
[B][FONT=Arial]Tibetan Spaniel[/FONT][/B][FONT=Arial] (Spaniel tybetański) [/FONT]
[B][FONT=Arial]Chin[/FONT][/B][FONT=Arial] (Chin japoński) [I]Japanese Chin[/I] [/FONT]
[B][FONT=Arial]Shih Tzu [/FONT][/B][FONT=Arial][B]Elżbieta Junikiewicz (PL)[/B][/FONT]
[RIGHT][RIGHT][B][FONT=Arial][I] [/I][/FONT][/B][/RIGHT][/RIGHT]
[B][FONT=Arial]Caniche [/FONT][/B][FONT=Arial][B]- all varietes (Pudel – wszystkie odmiany)[/B][/FONT]
[B][FONT=Arial]Bichon a poil frisé[/FONT][/B][FONT=Arial] [I]Bichon Frise [/I]... [B][I]Zdenka Jilková (CZ)[/I][/B][/FONT]
[FONT=Arial] [/FONT]
[B][FONT=Arial] [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']A można wiedzieć z ajkiej hodowlii jest Twój szczeniak??:lol:


JA będe napewno , bo mam tylko 20 km. więc spróbujemy naszych sił na tej wystawie..:cool1:[/quote]

z hodowli Porażynianka z okolic Poznania :p a czemu pytasz :p ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tessa']z hodowli Porażynianka z okolic Poznania :p a czemu pytasz :p ?[/quote]
Bo w mojej miejscowości jest hodowla tych psiaków :cool3: w tym roku był pierwszy miot , suka wabi sie : atena , a pies; BAzyl .. Przydomków hodowlanych niesty nie znam..I tę hodowle prowadzi weterynarz który zajmuje sie moją gromadka czworonogów :lol: A ja mieszkam w okolicach poznania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Bo w mojej miejscowości jest hodowla tych psiaków :cool3: w tym roku był pierwszy miot , suka wabi sie : atena , a pies; BAzyl .. Przydomków hodowlanych niesty nie znam..I tę hodowle prowadzi weterynarz który zajmuje sie moją gromadka czworonogów :lol: A ja mieszkam w okolicach poznania:evil_lol:[/quote]

to chyba nawet wiem o jakiej hodowli mowisz( czy ten pan ma na imie Janusz :p ?) ale to moja sunka jest z innej. odwiedzalam ich stronke w necie, ale szczeniaczki byly juz troszke podrosniete a mi zalezalo na maluchu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...