Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

haha ciocie jakie ja miałam dzisiaj problemy z ogłoszeniami dla Diuny :lol: jak zawsze zaczęłam od gumtree niestety odrzucili z powodu złego opisu (czy jakoś tak) w każdym bądź razie dokładnie nie napisali o co chodzi ;) no nic,próbuję drugi,trzeci,dziesiąty,nic...aaaa myślę sobie pewnie już o tej treści ogłoszenie istnieje i to dlatego :) idę więc na kolejny portal,nie przyjęli :crazyeye:na następnym to samo :nerwy: w końcu na którymś się na de mną ulitowali i napisali,że ogłoszenie odrzucone z powodu obraźliwej lub wulgarnej treści :watpliwy: długo dumałam o co im chodzi :) wreszcie po usunięci urywka tekstu "Bardzo lubi byc głaskana i przytulana, ale z początku jest ostrożna, przygląda się człowiekowi, [B]obwąchuje wyciągniętą rękę"[/B] wszystkie ogłoszenia poszły :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']haha ciocie jakie ja miałam dzisiaj problemy z ogłoszeniami dla Diuny :lol: jak zawsze zaczęłam od gumtree niestety odrzucili z powodu złego opisu (czy jakoś tak) w każdym bądź razie dokładnie nie napisali o co chodzi ;) no nic,próbuję drugi,trzeci,dziesiąty,nic...aaaa myślę sobie pewnie już o tej treści ogłoszenie istnieje i to dlatego :) idę więc na kolejny portal,nie przyjęli :crazyeye:na następnym to samo :nerwy: w końcu na którymś się na de mną ulitowali i napisali,że ogłoszenie odrzucone z powodu obraźliwej lub wulgarnej treści :watpliwy: długo dumałam o co im chodzi :) wreszcie po usunięci urywka tekstu "Bardzo lubi byc głaskana i przytulana, ale z początku jest ostrożna, przygląda się człowiekowi, [B]obwąchuje wyciągniętą rękę"[/B] wszystkie ogłoszenia poszły :D[/QUOTE]

Z tego co zauważyłam, te "wulgarne treści" to "lubi być głaskana i przytulana". Zawsze mi odrzuca również "pieszczoty". Też długo dumałam o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Z tego co zauważyłam, te "wulgarne treści" to "lubi być głaskana i przytulana". Zawsze mi odrzuca również "pieszczoty". Też długo dumałam o co chodzi.[/QUOTE]
w moim przypadku chodziło im o "obwąchuje";) ponieważ resztę zostawiłam i ogłoszenia zaakceptowali ;)np. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/poznan/samotna-zrezygnowana-jak-dlugo-wytrzyma-pomocy-513734540[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']haha ciocie jakie ja miałam dzisiaj problemy z ogłoszeniami dla Diuny :lol: jak zawsze zaczęłam od gumtree niestety odrzucili z powodu złego opisu (czy jakoś tak) w każdym bądź razie dokładnie nie napisali o co chodzi ;) no nic,próbuję drugi,trzeci,dziesiąty,nic...aaaa myślę sobie pewnie już o tej treści ogłoszenie istnieje i to dlatego :) idę więc na kolejny portal,nie przyjęli :crazyeye:na następnym to samo :nerwy: w końcu na którymś się na de mną ulitowali i napisali,że ogłoszenie odrzucone z powodu obraźliwej lub wulgarnej treści :watpliwy: długo dumałam o co im chodzi :) wreszcie po usunięci urywka tekstu "Bardzo lubi byc głaskana i przytulana, ale z początku jest ostrożna, przygląda się człowiekowi, [B]obwąchuje wyciągniętą rękę"[/B] wszystkie ogłoszenia poszły :D[/QUOTE]

Cudownie, bylo mi dzisiaj cos takiego potrzebne....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Darma już w drodze. Czekają z Kyioshi na pociąg w Kaliszu.Małą pohaftowała się w taksówce, jest przerażona.
Wyjadę po nią na dworzec ,a Kyioshi pojedzie dalej.Na szczęście pociąg ma za niecałą godzinę.[/QUOTE]

Biedna maleńka, nie wie co się wokół niej dzieje, nie wie, że właśnie wyruszyła w podróż po lepsze życie :)

Link to comment
Share on other sites

Mała, bo nie malutka już u nas. Odebrałam ją na dworcu od Kyoshi.
Wielkością jest jak Figa i Kredka czy Fryga. Nie jest wychudzona. Cuchnęła okropnie, więc na dzień dobry została wykąpana.Udało mi się też ją dość porządnie wytrymować, bo wyglądała jak diabełek.
Sunia jest bardzo przyjazna.Macha ogonkiem, całuje po rękach, wspina się na kolana.Z kotą powąchały się obojętnie,chłopaki jak zwykle OK i ona do nich też.Na razie nie chce jeść ,popiła.
Ząbki białe, ciut nalotu na górnych kłach. Na sierści miała pchły, na szczęście martwe.
Po schodach nie weszła za mną.
Zobaczymy co przyniosą następne dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Mimo,że wszędzie (oprócz gumtree i tablica.pl tam nie można) podawałam maila kiyoshi otrzymałam takie oto zapytanie w sprawie Miki
cyt"Witam, czy możliwa jest adopcja wirtualna suni opisanej w ogłoszeniu?Np. do czasu znalezienia jej nowego domu? Byłabym w stanie przesyłać ok. 100zł miesięcznie na karmę i ewentualnie inne potrzebne rzeczy" Izunia prześlę Ci na priv namiary na Panią ,której bardzo dziękuję za chęć pomocy :loveu:[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuje kochana, że pracujesz tutaj tak dzielnie dla tych biedaków!
skontaktuje się jutro z samego rana z Panią, tylko zastanawiam się jak to 'ugryść'...
propozycja jest cudowna, tylko te 100zł- jeśli Mika zostanie w przytulisku, nie wiele jej pomoże...bo tam Wojtek jeździ góra raz na tydzień....ja- sporadycznie ...a jedzenie trzeba jej wozić regularnie, pewnie też odrobaczyć ją, bo może tak chudnie od robaków...
idealnie byłoby dozbierać i gdzieś ją umieścić, poza tym piekłem...po 2 latach zasłużyła sobie na lepsze miejsce....
Będe myśleć!!

DZIĘUJE HALSZKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']Kiyoshi, napisałaś, że w przytulisku pomoc weterynaryjna nie jest dostępna. Czy przytulisko wyrazi zgodę na zabranie psa do weterynarza?[/QUOTE]


wątpie by urzędnicy pozwolili na zabranie Kamy do innej lecznicy, bo dla nich jej nic nie jest...
być może rzeczywiście nic jej nie jest, może ma taki duży brzuch bo dużo je???? nie wiem, ale jej brzuch wygląda jak ciąża, w której jest juz od pewnie pół roku...
Miejmy nadzieje, że w krótce otrzymamy pomoc pewnego Stowarzyszenia w kontaktach z urzędnikami...trzymajcie za to kciuki:) :) i wtedy dyplomatycznie da się coś ustalić

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Jestem. Jak finanse, dziewczyny?[/QUOTE]

dziękuje za odwiedzinki Madzia:)
Jeśli chodzi o finanse....hmmm...na razie liczę na cud i odzew z ogłoszeń w sprawie piesków..hoteliki i PDT to miejsca na które można sobie pozwolić tylko mają 100% pewności, że psiaczek szybko znajdzie dom...
zobaczymy....

Edited by kiyoshi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Rozumiem, to jak mogę wam pomóc?[/QUOTE]

myślę, że największą pomocą będzie poszukiwaie dla psiaków DS lub DT, w których będą mogły powoli wrócić do świata żywych;)
to co pisałam w pierwszym poście- ogłoszenia i pomoc jakiegoś stowarzyszenia...dziś napisałam do Help Animals z wielką nadzieją że pomogą...rozglądam się też za jakimś tanim hotelikiem lub płatnym DT dla psiaków...wtedy przydałby się też bazarek lub inna pomoc finasowa żeby chociaż te 2-3 miesiące psiakom zapewnić na spokojne znalezienie domu...
taką mam wizję;)
dzięki madzia że to zaglądasz, bo reszta cioteczek chyba urlopuje ;) (dobrze im;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']myślę, że największą pomocą będzie poszukiwaie dla psiaków DS lub DT, w których będą mogły powoli wrócić do świata żywych;)
to co pisałam w pierwszym poście- ogłoszenia i pomoc jakiegoś stowarzyszenia...dziś napisałam do Help Animals z wielką nadzieją że pomogą...rozglądam się też za jakimś tanim hotelikiem lub płatnym DT dla psiaków...wtedy przydałby się też bazarek lub inna pomoc finasowa żeby chociaż te 2-3 miesiące psiakom zapewnić na spokojne znalezienie domu...
taką mam wizję;)
dzięki madzia że to zaglądasz, bo reszta cioteczek chyba urlopuje ;) (dobrze im;))[/QUOTE]

Chętnie wesprę finansowo - raczej skromnie, ale zawsze...
oraz ogłoszeniami(na razie jakiegoś jednego psiaka).
Dajcie kochane znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...