Jump to content
Dogomania

Bella zjawiskowa piekność w Boguchwale. MA DOM !!!


Becia66

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczcie ale jakoś nie miałam czasu napisać :)
Zdjęcia wyślę ale po wielkim myciu. No co tu dużo pisać no jest dobrze, uspokoiła się już nie warczy ani nic :multi:. Ariete dziękuje Ci za pomoc ta książka była.. ba ona nadal pomaga mi i opieram się na niej cały czas :roll: Nie musicie się martwić pies obłocił sobie całe "podwozie" więc jest gitarka :diabloti: Ćwiczę z nią nad przywołaniem żeby szybciej reagowała na swoje imię :mad:
Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Belcia<3;21918226] Ariete dziękuje Ci za pomoc ta książka była.. ba ona nadal pomaga mi i opieram się na niej cały czas :roll: [/QUOTE]
Cieszę się, że książeczka przydała się. Ja też często z niej korzystam, a podziękowania należą się [B]karolikoli[/B], od której ją mam.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że ariete szybko zadziałała, sama o tym myślałam ale zanim się zebrałam to już książka trafiła w odpowiednie ręce :) Mi też całkowicie zmieniła sposób patrzenia na psy, na początku to wszytsko brzmiało dla mnie kosmicznie a teraz nie mogę uwierzyć że mogłam myśleć inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Belcia bawiła się w "ogrodniczkę" w życiu nie widziałam takiego dołu, serio :D Upaprała się po "łokcie" ale zabawę miała przednią :D Ostatnio nic nie chciała mi jeść ale dała sie przekonać kurczaczkiem wymiesznaym z karmą :D Dziewczęta macie do polecenia jakieś frykasy dla psiaka ? moje się skończyly a chciała bym coś nowego jej zakupić, myślałam o KONG-u co wy na to ? Macie jakieś info o tym ? Albo jakieś wasze sekretne przysmaczki dla psiaka? Czekam na odpowiedz .
Pozdrawiamy !

Link to comment
Share on other sites

A tym siejemy zgorszenie wśród "normalnych" ludzi ale pies cię będzie za to kochał !:D

[URL]http://www.keko.pl/maced-smako-kurze-lapki.html[/URL]


[URL]http://www.e-pies.eu/penis-wolowy/150-penisy-wolowe-20cm.html[/URL]


Kong też spoko, zajmie ją na dłuższą chwilę bo będzie się musiała namęczyć żeby wydobyć smaczki. Mój pies szaleje tez na punkcie Florików

Link to comment
Share on other sites

Alinko , coś można by wymyślić :diabloti:, choć materiału to eksperymentu brak , w każdym razie nie na skalę masową chyba jednak..

jak kupuję moim żwacze , ubóstwiają , po jakimś czasie nawet zapach przestaje już walić , do wszystkiego można się przyzwyczaić
[URL]http://animalia.pl/produkt,7998,159,artex-zwacze-wolowe-suszone-200g.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Kurze łapki przyrządzam sama o niebo lepiej od sklepowych, tylko smród potem w domu, że hej! Ale Kajulec wniebowzięty!
Penisów do przyrządzenia jeszcze nie spotkałam, ale chętnie poeksperymentuję:diabloti:[/QUOTE]

Wykastrować wszystkie buraki na wsi żeby się nie namnażały a później uwędzić pieskom trylion penisków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...