Jump to content
Dogomania

Majki odszedł za TM [*] Majki śliczny ale chory czarny kocurek zostaje w DT na stałe


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majki już jest u nas. Powoli poznaje dom. Już przyszedł po pieszczotki i zjadł dużą porcję jedzenia. Jest śliczny, ale zabiedzony. Musi dużo przytyć. Jutro kupimy dla niego szczotkę i spróbujemy wyczesać. Jeśli chodzi o katar to jeszcze jakiś czas napewno potrwa zanim wyzdrowieje. Noc ma pełny i słychać jak ciężko oddycha. Jak porobię ładne zdjęcia to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Majki już jest u nas. Powoli poznaje dom. Już przyszedł po pieszczotki i zjadł dużą porcję jedzenia. Jest śliczny, ale zabiedzony. Musi dużo przytyć. Jutro kupimy dla niego szczotkę i spróbujemy wyczesać. Jeśli chodzi o katar to jeszcze jakiś czas napewno potrwa zanim wyzdrowieje. Noc ma pełny i słychać jak ciężko oddycha. Jak porobię ładne zdjęcia to wstawię.[/QUOTE]
Magduś, bierz na wszystko paragony i napisz mi ile mam Ci przelać jak będziesz za coś płacić.
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się ułożyło.
A jak z kuwetą, używa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u kotka. Przepiękny jest! Ciekawa jestem czy się komuś nie zgubił, warto by zrobić ogłoszenia w internecie. A jak nie, to na pewno szybciutko znajdzie domek.
Podajcie numer konta, dużo nie przeleję, ale zawsze to jakiś grosik:)[/QUOTE]
Witaj Paula u Majkiego:):), Bardzo pięknie dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
Przeglądam dalej ogłoszenia o zaginionych ale nic nie ma.
Zrobię ogłoszenia, tylko może z lepszymi zdjęciami.

Link to comment
Share on other sites

Ja u siebie pod blokiem mam "bandę" kotów, którą dokarmiam i też mam takiego jednego puchatego-Filcka. Gdyby szukać mu domu, pewnie od razu by się chętni znaleźli, ale nie nadaje się do adopcji, bo to dziki kot. Czasem, jak jest bardzo podekscytowany jedzeniem to da się pomiziać, ale są to bardzo krótkie chwile ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ja u siebie pod blokiem mam "bandę" kotów, którą dokarmiam i też mam takiego jednego puchatego-Filcka. Gdyby szukać mu domu, pewnie od razu by się chętni znaleźli, ale nie nadaje się do adopcji, bo to dziki kot. Czasem, jak jest bardzo podekscytowany jedzeniem to da się pomiziać, ale są to bardzo krótkie chwile ;)[/QUOTE]
Jak jest dziki to lepiej go nie oswajać dla jego dobra i bezpieczeństwa:)

Link to comment
Share on other sites

Melduję się..... jejku niesamowity kot,myślę,że jak już wyzdrowieje,dojdzie do siebie to będzie się tak prezentował,że domki się będą o niego bić :loveu::loveu: Ten ogon superaśny!!! :):)
ps.Ja w środę wyjeżdżam na kilka dni,to niestety nie będę mogła nijak pomóc,ale jak wrócę to jakiś ogłoszenie czy coś mogę porobić. :)
ps2. Elunia przenieś może wątek do tego działu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1206-Koty-w-potrzebie[/URL] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Melduję się..... jejku niesamowity kot,myślę,że jak już wyzdrowieje,dojdzie do siebie to będzie się tak prezentował,że domki się będą o niego bić :loveu::loveu: Ten ogon superaśny!!! :):)
ps.Ja w środę wyjeżdżam na kilka dni,to niestety nie będę mogła nijak pomóc,ale jak wrócę to jakiś ogłoszenie czy coś mogę porobić. :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję Beatko za przybycie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Jak jest dziki to lepiej go nie oswajać dla jego dobra i bezpieczeństwa:)[/QUOTE]

U mnie na szczęście jest jeden blok, ludzie się znają, przynajmniej z widzenia i nikomu te koty nie przeszkadzają, nie robią im krzywdy, a wręcz przeciwnie, jak jest jakiś kurczaczek z obiadku, to zawsze przyniosą ;)

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie, proszę do Grysia
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001-GRY%C5%9A-biedne-psie-istnienie-jak-d%C5%82ugo-wytrzyma-w-schroniskowym-boksie?p=21164386#post21164386"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246001-GRY%C5%9A-biedne-psie-istnienie-jak-d%C5%82ugo-wytrzyma-w-schroniskowym-boksie?p=21164386#post21164386[/URL]
BEZ NASZEJ POMOCY JUŻ NIC TEGO PSA NIE CZEKA :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa'] Elunia przenieś może wątek do tego działu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/1206-Koty-w-potrzebie[/URL] :)[/QUOTE]
Dzięki Beatko, napisałam do moda, chyba że samemu można, ale ja nie wiem jak :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Jaki uroczy kociaczek.[/QUOTE]
Dziękuję za przybycie :)
[quote name='ewa gonzales']Zagladam do ksieciunia czarnego:iloveyou::modla:[/QUOTE]
Dzięki Ewciu za przybycie:)
[quote name='szafranekm']Jestem u Maikiego, piękny kociak.Elu podaj numer konta, przeleję skromny grosik, na razie nie jestem w stanie więcej.[/QUOTE]
Dzięki Gosiu :loveu::loveu:, każdy grosik się liczy, sama wiesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Majki po pierwszej nocy w nowym domu. Jest bardzo grzeczny i lubi pieszczotki. Spał w różnych miejscach, ale chyba spodobał mu się parapet w kuchni. Zrobił pierwsze siusiu do kuwetki :multi: wiec jestem bardzo z niego dumna.[/QUOTE]
Kulturalny i elegancki chłopak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Majki po pierwszej nocy w nowym domu. Jest bardzo grzeczny i lubi pieszczotki. Spał w różnych miejscach, ale chyba spodobał mu się parapet w kuchni. Zrobił pierwsze siusiu do kuwetki :multi: wiec jestem bardzo z niego dumna.[/QUOTE]


Super Majki, grzeczny chłopczyk z Ciebie ;)
Elunia pamiętaj o plakatach, rozwieszę u wetów ;)
Może jednak komuś zginął...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...