Jump to content
Dogomania

Majki odszedł za TM [*] Majki śliczny ale chory czarny kocurek zostaje w DT na stałe


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']Ale piękne zdjęcia:)
Magduś, czy mogę Ci przelew w poniedziałek puścić, bo zdrapki zostawiłam:)[/QUOTE]

Jasne, że możesz :)

Jeszcze jedno zdjęcie z serii kot pieszczoch :)

[IMG]http://i40.tinypic.com/2qkhvs6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Qrcze, ale piękne kocisko!
Finansowo nie mogę wesprzeć, ten miesiąc mnie zabił...a dopiero się rozpoczął :/[/QUOTE]

I ja w tym miesiącu zdążyłam już zaszaleć:/
A wszystko przez bazarki cegiełkowe;) "A co tam, 5, 10 złotych, za przesyłkę nic nie płacę" no i kuniec kasiury:eviltong:
Kocisko przepiękne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ale Majkiemy superowy DT się trafił :) ale mu dobrze w tej pościeli :)[/QUOTE]

Dziękuję :)

Majki dziś idzie na kontrolę do weta. Jego stan zdrowia jest lepszy, ale dalej kicha. Jego smarki są wszędzie. Zbieramy ze ścian, okien, itp :). Myślałam, że szybiciej dojdzie do siebie. Wstrętne choróbsko i biedny kociek.
Wieczorem dam znać co powiedzieł pan doktor i jakie są nowe zalecenia.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy z Majkim u weta. Chłopak troche przytył (20 deko). Jego stan zdrowia też jest lepszy. Kicha dużo mniej, nadal to robi przy jedzeniu. Jego smarki nie są już zielone, tylko białe, a to dobry znak. Dostaliśmy następną serię antybiotyków, zastrzyk z lekiem przeciwzapalnym oraz tabletki wzmacniające na miesiąc (immunactiv). W piątek idziemy na kontrolę. wizyta kosztowała 40 zł. Jak będę w domu to wkleję paragon.

Pan weterynarz powiedział, że w piątek prawdopodobnie Majki już dostanie tabletkę na odrobaczenie. Powiedział też, że przed kastracją zaleca pierwsze szczepienie. Pomógł nam też wyciąć kołtuny. Zrobił to maszynkę. My b awiliśmy sie w domu nozyczkami i Majki nie bardzo to lubiał. Teraz zostały nam już małe kołtuny do roszczesania, usunięcia. Majki ma w jednym miejscu wygolone do skóry. Tak bardzo miał sficlowane futerko.

Co do zadomowienia to myślę, że Majki czuje się jak u siebie. Jest kochany. Straszny pieszczoch z niego :loveu:. Osoba która go przygarnie napewno nie pożaluje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Zaglądam do Majkusia - śliczny, a będzie jeszcze piękniejszy :) No i taki czarny, a taki pieszczoch;) Generalnie ludzie jakoś mniej lubią czarne psy, czarne koty, a tu przytulanka :loveu:[/QUOTE]

Nie wiem czemu ludzie nie lubia czarnych psów. Co do kotów to nie mam doświadczenia. Moja podopieczna ze schronu jest czarna i już od roku siedzie za kratami. Ma pełno ogłoszeń, była w gazecie, na akcjach adopcyjnych....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Nie wiem czemu ludzie nie lubia czarnych psów. Co do kotów to nie mam doświadczenia. Moja podopieczna ze schronu jest czarna i już od roku siedzie za kratami. Ma pełno ogłoszeń, była w gazecie, na akcjach adopcyjnych....[/QUOTE]

Ja też nie wiem dlaczego tak jest. Ja mam dwa a la dobki właśnie czarne, podpalane i najcześciej jak z nimi spaceruję ludzie schodzą nam z drogi, ale bywają też nierzadko bardzo agresywne komentarze. A moje psiska do ludzi sa ogromnie przyjazne, zupełnie łagodne. Takie dwa przytulaki. Nie rozumiem tego zjawiska

Link to comment
Share on other sites

LUdzie są głupi...Czarne futerko przynosi szczęście...Szczególnie czarne kotki... Tak jest w Angli i Japoni..Dla mnie wszystko co czarne jest najpiękniejsze...I pieski i kotki... Nic tylko brać i kochać...I przy okazji podnoszę naszego Ślicznocha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']LUdzie są głupi...Czarne futerko przynosi szczęście...Szczególnie czarne kotki... Tak jest w Angli i Japoni..Dla mnie wszystko co czarne jest najpiękniejsze...I pieski i kotki... Nic tylko brać i kochać...I przy okazji podnoszę naszego Ślicznocha...[/QUOTE]

Ja też po "moim" pierwszym uratowanym psiaku, który przyprowadził mnie na dogo i był czarnuszkiem mam do nich słabość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...