Jump to content
Dogomania

Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy


Szira

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziękuję Ciociom za kciuki!!!
Oby Państwo Sonię pokochali a ona Ich!!!
Tak się cieszę, że jeszcze dziś i jutro zobaczę tą moją-niemoją już suńkę...
Jeszcze bardziej cieszę się z tego, że udało mi się przekonać Panią Magdę do kontynuowania kuracji (olej, pestki). Wczoraj podałam to, co miałam swojego w domu, a dziś już kupię nową butlę i paczkę pestek. Jak tylko któraś Ciocia pomoże, to paragon pokażemy na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A jak Sonia zareagowała na twoje przyjście i odejście? Nie miała zamętu w główce?[/QUOTE]

Tak wczoraj, jak i dzisiaj Pani Magda schodzi na dół, wręcza mi smycz. Sonia wita mnie (skarbuś kochany) macha ogonkiem i od razu ruszamy...Gorzej przy wyjściu, ale wystarczy, że Pani Magda pójdzie do kuchni, coś majstruje przy psich miskach, już całe towarzystwo tylko Nią zainteresowane a ja cichutko, po angielsku, wychodzę...
Dziś schodząc już słyszałam szczekanie, ale nie wiem czy to Sonia...
Na szczęście nie było scen rozdzierających serce.
Sonia jest takim spokojnym, zrównoważonym pieskiem.
Chcę wierzyć w to, że nie przeżywa rozstania.

Jutro już nie będę potrzebna, bo Pani Magdzie z piesami pomoże Mama.
Być może Pani Magda zjawi się tu na wątku, bo prosiłam o zdjęcia, jakieś info czasem.

Link to comment
Share on other sites

Paragon za olej i pestki mam (80zł), i jak tylko będę miała okazję, to podam którejś Cioci z prośba o wklejenie.
Z sumy 235zł zostało 155zł.
Nie wiem ile jeszcze trzeba odczekać, by mieć pewność, że Sonia zostanie w nowym domku. W każdym bądź razie ta suma będzie do zwrotu.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off'a, ale jutro wywózka 7 szczeniaków do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Przepraszam za off'a, ale jutro wywózka 7 szczeniaków do schroniska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrzeć-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-błagają-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864[/URL][/QUOTE]

Już zajrzałam ale co z tego...

Link to comment
Share on other sites

Sonia na pewno trochę tęskni, bo już się przyzwyczaiła i dobrze u Figunii miała, po schronisku swój własny człowiek na wagę złota,
ale tak sobie myślę, ze dobrze, że tam jeszcze 2 psiaki, trochę zamieszania, Sońka ma pewnie zajęcie,

a napisz Figuniu jak dzisiaj Sonia i Lili? Czy Pani Magda coś mówiła?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Sonia na pewno trochę tęskni, bo już się przyzwyczaiła i dobrze u Figunii miała, po schronisku swój własny człowiek na wagę złota,
ale tak sobie myślę, ze dobrze, że tam jeszcze 2 psiaki, trochę zamieszania, Sońka ma pewnie zajęcie,

a napisz Figuniu jak dzisiaj Sonia i Lili? Czy Pani Magda coś mówiła?[/QUOTE]

Już wczoraj Pani Magda mówiła, że po wspólnym spacerku (jeszcze z mężem) coś sie suczkom przestawiło i przestały na siebie powarkiwać. Tak jakby kolejny spacerek sprawił, że te dwie "baby" pogodziły się z losem.
Dzisiaj także nie zaobserwowałam niczego niepokojącego. Tak jakby siebie "olewały".
Co prawda szłyśmy oddzielnie, ale bliskie spotkania suczek się zdarzały i...było spokojnie.
Pani Magda potwierdza, że Sonia to przeogromny łakomczuch, a dobitnie mówiąc, żarłok. Stale szuka jedzenia. Pije tez dużo.
W nocy było niefajnie, bo Sonia do 2.30 nie spała (Pani Magda oczywiście też...). U mnie było podobnie. Ona w nocy b. często chodzi, zmienia miejsce, a jak już śpi, to dość głośno. Przyzwyczaiłam się i czasem, by jednak pospać, brałam zatyczki do uszu.
Problemem jest to, że kiedy Pani Magda wychodzi z Sonią (bo z trzema nie daje rady), to maluchy bardzo mocno protestują.

Link to comment
Share on other sites

To może zmienić skład psów na spacerze.Wychodzić z Sonią i 1. maluchem ,a potem osobno z 2.maluchem. Peqwnie pańcia boi sie zostawiać je same. Na początku można je zamykać w tym czasie w osobnym pokoju. Wymądrzam się , bo my mamy ciągle 3 psy , w tym zawsze jest nowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To może zmienić skład psów na spacerze.Wychodzić z Sonią i 1. maluchem ,a potem osobno z 2.maluchem. Peqwnie pańcia boi sie zostawiać je same. Na początku można je zamykać w tym czasie w osobnym pokoju. Wymądrzam się , bo my mamy ciągle 3 psy , w tym zawsze jest nowy.[/QUOTE]

Takie "wymądrzanie się" a raczej mądre rady, jak najbardziej wskazane i cenne.
Myślałam o tym, ale nie wiem, który maluch miałby iść z Sonią. Czy piesek - bardzo żywy, energiczny, skoczny, czy suńka. Mnie się wydaje, że Sonia i Lili to najlepszy układ. Choć prawdę mówiąc to do Sońki trzeba 2 mocnych rąk i stałej uwagi.
Pewnie Pani coś wymyśli.

Link to comment
Share on other sites

Wciąż myślę o Soni, Jak mija jej kolejny dzień. Czy nie jest smutna i takie tam wymysły...

Cioteczki, czy już zacząć zwracać pieniążki. I ile komu???? Bo chyba dla wszystkich nie starczy...
Proszę o rady, podpowiedzi.
Być może w ten piątek będę jechała do rodziny na jakieś 10 dni, później może jeszcze do Kudowy, ale przed wyjazdem do Szwecji będę na pewno we Wrocławiu, więc jeśli jeszcze trochę trzeba odczekać, by mieć pewność, że Sonia zostaje w DS, to na pewno rozliczę się przed tym "głównym" wyjazdem.

Link to comment
Share on other sites

Kciukujemy caluni czas Figuniu:iloveyou::modla::modla::thumbs: za Sonunie w domciu i za braciszkowo:iloveyou::iloveyou:Stokroc dziekuje Figuniu za opieke cudowna nad ,,malenka,,[IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/14114447542.jpg[/IMG]:buzi::buzi::buzi::buzi::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...