Jump to content
Dogomania

Maleńki domowy piesek z Rybnika po śmierci pana błąka sie już 2 lata szuka domu


Cypryda

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obiezyswiat75']Taka malizna to szybko dom znajdzie. Tylko DT by się przydał, który go ogarnie.[/QUOTE]

[quote name='ewu']Trzeba go wykąpać i ostrzyc. Jestem pewna ,że wtedy szybko znajdzie dom.[/QUOTE]

[quote name='joanka40']Piesek śliczny. Aż trudno uwierzyć, że nikt go nie zgarnął dla siebie...[/QUOTE]

Jestem na zaproszenie. Dokładnie i wierzyć się nie chce, 2 lata?! :-( dziewczyny z fb poproście Anię z Mikropsów o info na ich stronce, ale faktycznie zdjęcia aktualne by się przydały:
[URL]https://www.facebook.com/mikropsy?fref=ts[/URL]

Najgorsze jest to, że jak zabiedzony i biedusi to nikt nie chce, a jak zostanie obcięty i wykąpany to nagle kolejka się ustawi, ludzie są bezsensu...

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to że będzie miał dom. Problem tylko że dzisiaj sie nie pojawił, a już dzisiaj mógłby jechać do swojego domu. Przyszły do i osoba ktora prosiła o pomoc sa w kontakcie.
Narazie nie zdejmuję ogłoszenia. trzymajcie kciuki zeby szybko przyszedł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cypryda']Wygląda na to że będzie miał dom. Problem tylko że dzisiaj sie nie pojawił, a już dzisiaj mógłby jechać do swojego domu. Przyszły do i osoba ktora prosiła o pomoc sa w kontakcie.
Narazie nie zdejmuję ogłoszenia. trzymajcie kciuki zeby szybko przyszedł.[/QUOTE]
O Boże ,żeby wrócił...

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z FB

[h=5]"Piesek na pewno nie przebywa w schronisku. Często nie było go przez kilka tygodni. Jak pisałam dom na niego czeka. Jak sie pojawi i bedzie już w swoim domu dam znać. Zieniłam datę wydarzenia bo uważam że domu już nie trzeba szukać."

[/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...