Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

Zdjęcia cudne, pięknie Lara na nich wyszła:loveu:

Bardzo się cieszę, że jest takie zainteresowanie Larą, miejmy nadzieję, że sunia trafi wreszcie do domu, na jaki zasługuje.
Gabi, czemu piszesz o kilku tygodniach? Kiedy będzie można Larę wysterylizować? Państwo nie chcą/nie mogą tego zrobić we własnym zakresie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Zdjęcia cudne, pięknie Lara na nich wyszła:loveu:

Bardzo się cieszę, że jest takie zainteresowanie Larą, miejmy nadzieję, że sunia trafi wreszcie do domu, na jaki zasługuje.
Gabi, czemu piszesz o kilku tygodniach? Kiedy będzie można Larę wysterylizować? Państwo nie chcą/nie mogą tego zrobić we własnym zakresie?[/QUOTE]

Jeszcze nie wiemy kiedy sterylka i szczepienie i co pierwsze.
Państwo by chcieli adoptować Larę już po sterylce.

Ja wczoraj pytałam panią, czy jeśli sterylka będzie pierwsza wykonana, to czy zaszczepią Larę już we własnym zakresie. Pani powiedziała, że nie ma problemu.
Czekamy, co zadecyduje wet.
No i czy pani dzisiaj zadzwoni.
Internet mi dzisiaj wolno idzie i zdjęcia mi się nie chcą otworzyć

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Lara powinna trafić do ludzi aktywnych, ona uwielbia biegać i aportować. Jest bardzo inteligentna i nadawałaby się do uprawiania jakiegoś psiego sportu.

Co do sterylki, ja jestem zdecydowaną przeciwniczką wydawania jakiegokolwiek psa bez niej. Różnie to później w życiu bywa i często nowi opiekunowie wycofują się z tego a kto się będzie potem z nimi dochodził? Szkoda nerwów. Ja postaram się umówić ją na sterylkę jeszcze w tym tygodniu. Jak opiekun jest naprawdę chętny do adopcji to poczeka, a jeśli nie to nie warto sobie taką osobą zawracać głowy. Ale to jest oczywiście moje zdanie, decyzję podejmą osoby odpowiedzialne za los suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Lara powinna trafić do ludzi aktywnych, ona uwielbia biegać i aportować. Jest bardzo inteligentna i nadawałaby się do uprawiania jakiegoś psiego sportu.

Co do sterylki, ja jestem zdecydowaną przeciwniczką wydawania jakiegokolwiek psa bez niej. Różnie to później w życiu bywa i często nowi opiekunowie wycofują się z tego a kto się będzie potem z nimi dochodził? Szkoda nerwów. Ja postaram się umówić ją na sterylkę jeszcze w tym tygodniu. Jak opiekun jest naprawdę chętny do adopcji to poczeka, a jeśli nie to nie warto sobie taką osobą zawracać głowy. Ale to jest oczywiście moje zdanie, decyzję podejmą osoby odpowiedzialne za los suni.[/QUOTE]

Jeśli chodzi o mnie, to popieram Ulu Twoją wypowiedź.

Też jestem zdecydowaną zwolenniczką sterylizowania przed wydaniem do adopcji. Bo wiadomo, jak to bywa obiecanki, cacanki, a potem szczeniaki.
Jestem ciekawa, czy pani dzisiaj zadzwoni, tak jak się umawiałyśmy? Pozostaje czekać

[quote name='Marycha35']Te fotki to jaskrawy dowód na to, że decyzja o odebraniu suni była trafna!!!:):):) SZCZĘŚLIWA psia mordeczka, uszy, ogon i łapiny brykające:)[/QUOTE]

Oj tak, wreszcie jest szczęśliwa, najedzona, bezpieczna i może do woli biegać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

I tak psiaki wszystkie powinny życie spędzać;) Brawo Larka:) A swoją drogą Ludkowie [B]uważajcie na dogomaniaczkę o nicku kinga301[/B], właśnie byłam na wątku założonym przez nią. Wydała psa po zabiegu, obolałego, bez wizyty PA do budy, na łańcuch najpewniej. Wyrolowała całe towarzystwo z wątku, które zaangażowało się ostro. Mam nadzieję, że to jedyny taki wątek, na którym jestem/byłam. Reksio nie miał szczęścia, młody psiak i ma przechlapane:(

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']I tak psiaki wszystkie powinny życie spędzać;) Brawo Larka:) A swoją drogą Ludkowie [B]uważajcie na dogomaniaczkę o nicku kinga301[/B], właśnie byłam na wątku założonym przez nią. Wydała psa po zabiegu, obolałego, bez wizyty PA do budy, na łańcuch najpewniej. Wyrolowała całe towarzystwo z wątku, które zaangażowało się ostro. Mam nadzieję, że to jedyny taki wątek, na którym jestem/byłam. Reksio nie miał szczęścia, młody psiak i ma przechlapane:([/QUOTE]

Co do Reksia, to tylko przez początek przebrnęłam. Nie jestem w stanie dalej czytać, wiedząc jaki los go spotkał.
Jak trochę ochłonę poczytam.

A teraz ważna informacja:

Dzwoniła właśnie pani zainteresowana Larą, zgodnie z tym, jak się umawiałyśmy.

Państwo poczekają na Larę ile będzie trzeba, są w 100%ach zdecydowani.

Mysza z Agusią pojadą na wizytę w przyszłym tygodniu. W środę lub czwartek.

Kciuki potrzebne!!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia boooooooooskie! sucz cudowna!!!
Malawaszko a Marsiątko nie zaplątało Ci się przed obiektyw???

pytam bo bardzo chciałabym zrobic ponownie kalendarz Nadziei Dobermana na nadchodzący rok i brak jak zawsze dobrych zdjęć!!! no i od razu pytanie - czy zdjęcia LARY mogę wykorzystać??? ewentualnie czy gdybyw wTwojej okolicy pojawił się doberek adopcyjny czy mozemy prosic o pomoc w foceniu???

aha i jeszcze jedno - jeśli Ci Państwo adoptują LARE i będą mieli ochotę dojechać to ja im zapewniam bezpłatne zajęcia szkoleniowe dla potfory :) jakieś przedszkole czy konsultcaję indywidualną ;) takiego potencjału nie można zmarnować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']To trzymamy mocno zaciśnięte :-)[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Kciukaczę gorliwie!!!! Larko jak dobrze, że trafiłaś na taką ekipke, która się Tobą opiekuje:) Brawo Dziewczynki:) Jedna dobra wiadomość w dniu dzisiejszym.[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']wow ale szybka akcja - trzymam kciuki!!!!![/QUOTE]

Pani bardzo miła i rozsądna, ale ja poczekam na wizytę.

Zbyt wiele razy popadałam w euforię po fajnych telefonach, czy nawet wizytach, a potem np. psiak wracał.

nauczona doświadczeniem cieszę się dopiero, gdy psiak zadomowi się na dobre w nowym domu.

[quote name='Klementynkaa']zdjęcia boooooooooskie! sucz cudowna!!!
Malawaszko a Marsiątko nie zaplątało Ci się przed obiektyw???

pytam bo bardzo chciałabym zrobic ponownie kalendarz Nadziei Dobermana na nadchodzący rok i brak jak zawsze dobrych zdjęć!!! no i od razu pytanie - czy zdjęcia LARY mogę wykorzystać??? ewentualnie czy gdybyw wTwojej okolicy pojawił się doberek adopcyjny czy mozemy prosic o pomoc w foceniu???

aha i jeszcze jedno - jeśli Ci Państwo adoptują LARE i będą mieli ochotę dojechać to ja im zapewniam bezpłatne zajęcia szkoleniowe dla potfory :) jakieś przedszkole czy konsultcaję indywidualną ;) takiego potencjału nie można zmarnować![/QUOTE]

Klementynko, państwo chyba raczej nie skorzystają z Twojej propozycji, bo pani mówiła, że nie są w stanie przyjechać po Larę, ale pokryją koszty transportu.
Ja mam na tymczasie takiego perszinga, jak Lara. Też by tylko biegała i się bawiła.

Zobaczymy, jak się sprawy potoczą, oby pozytywnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']zdjęcia boooooooooskie! sucz cudowna!!!
Malawaszko a Marsiątko nie zaplątało Ci się przed obiektyw???

pytam bo bardzo chciałabym zrobic ponownie kalendarz Nadziei Dobermana na nadchodzący rok i brak jak zawsze dobrych zdjęć!!! no i od razu pytanie - czy zdjęcia LARY mogę wykorzystać??? ewentualnie czy gdybyw wTwojej okolicy pojawił się doberek adopcyjny czy mozemy prosic o pomoc w foceniu???
[/QUOTE]

Marsiątko nie zaplątało mi się tym razem bo wyładowała mi stę bateria i ledwo Larkę zrobiłam, ale następnym razem zrobię i jego, zdjęcia Lary możesz wykorzystać, i na trzecie pytanie to jeśli tylko będę miała czas i nie będzie to daleko, albo jak pies będzie u Uli to pewnie, że pomogę w foceniu

Link to comment
Share on other sites

Malawaszko, jak zwykle jestem pod wrażeniem:):) Bardzo dziękujemy.
Zobaczymy co to za dom.
Też tak jak Ula myślę , że powinna trafić to ludzi aktywnych i mających ochotę zajmować się psem.
To że są na emeryturze wcale tego nie przekreśla, wszystko zależy od tego jacy to ludzie

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia rewelacja ;) jak zawsze :)

Ja jestem tego samego zdania co Ula i Myszka
Lara musi mieć domek, który zapewni jest dużo ruchu:) Ona uwielbia biegać, aportować :)
Rozmawiałam z Justynką u której Lara była w hotelu i ona jest dokładnie takiego samego zdania:)

Pamiętajmy, że golddigga też zaproponowała Lare ;) domek jest z Częstochowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Zdjęcia rewelacja ;) jak zawsze :)

Ja jestem tego samego zdania co Ula i Myszka
Lara musi mieć domek, który zapewni jest dużo ruchu:) Ona uwielbia biegać, aportować :)
Rozmawiałam z Justynką u której Lara była w hotelu i ona jest dokładnie takiego samego zdania:)


Pamiętajmy, że golddigga też zaproponowała Lare ;) domek jest z Częstochowy :)[/QUOTE]

Popieram w 100%, ludzie muszą Larze poświęcić dużo czasu, by mogła się wyszaleć, pobiegać, aportować.

Czy Państwo z Częstochowy nadal są Larą zainteresowani???
[quote name='Livka']Jestem pod wrażeniem - piękne fotki, piękna sunia ... i taka radosna :multi::loveu:[/QUOTE]

Nareszcie może się wyszaleć, nie jest głodna, ani nikt jej nie krzywdzi. :loveu:

[quote name='teresaa118']A ja przyziemnie-wlasnie przelalam na miesiac sierpien moja deklaracje. Przepiekna psica. Mysle, ze bedzie miala cudny domek[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, jak pieniążki dotrą zaraz umieszczę w rozliczeniu:Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...