Jump to content
Dogomania

Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Oby to była cisza przed lawiną wspaniałych wiadomości ;) czekamy :lol:[/QUOTE]

Ja już niemal oszalałam od tego czekania.

Wstępne wieści są następujące: [B]DOMEK ZAAKCEPTOWANY, Państwo czekają na Larę[/B]:loveu:

Szczegóły napisze Togaa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja już niemal oszalałam od tego czekania.

Wstępne wieści są następujące: [B]DOMEK ZAAKCEPTOWANY, Państwo czekają na Larę[/B]:loveu:

Szczegóły napisze Togaa:lol:[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

hurrrrra!

cioteczki Wy macie jakieś zdolności i chody gdzieś tam u psiego Pana, wdepnijcie na wątek KONIA, który czeka i czeka i czeka i ... może pomożecie coś wymyslić? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221165-Konik-vel-Vito-tak-długo-czeka-na-swój-domek-Gdzie-on-jest[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jasiek, banerek w moim podpisie!!! Niestety, jak to na dogo bywa: są łzy szczęścia, ale i rozpaczy: Amor (zagłodzony) odszedł niespodziewanie. Tylko 2 miesiące miał swego ludzia[/QUOTE]

O rany!!!!!!!! Jasiu KOCHANY:loveu::loveu::loveu:

Co do Amorka, to bardzo przykro, że odszedł, ale dobrze, że chociaż te 2 miesiące był przez kogoś kochany.

Ja po ogromnej euforii teraz popadłam z stan rozmyślania, czy wszystko się dobrze ułoży, czy sunieczki będą szczęśliwe, czy szybko się zaaklimatyzują.

Link to comment
Share on other sites

Ja rozmawiałam z Myszą2 od razu po sterylce, że jak wszystko będzie dobrze to przydałoby się kombinować transport na przyszły weekend. Ale teraz tak sobie myślę, że gdyby trafił się wcześniej jakiś transport to też Lara może jechać. Ona w ogóle nie interesuje sie raną, szwów nie trzeba ściągać bo są wewnętrzne więc jak ktoś ma odrobinę nawet odpowiedzialności i nie każe psu nadmiernie biegać czy skakać to ona mogłaby już jechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja już niemal oszalałam od tego czekania.

Wstępne wieści są następujące: [B]DOMEK ZAAKCEPTOWANY, Państwo czekają na Larę[/B]:loveu:

Szczegóły napisze Togaa:lol:[/QUOTE]
o rany ależ wieści :multi::multi::multi: Larko kochana w końcu będziesz miała fajny domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za obecność na wątku i kibicowanie Larze.

Jak na złość internet mi szwankuje.

Togaa w piątek miała trudności z zalogowaniem się na dogo, a w weekend jest poza domem.

My we 4 w piątek późnym wieczorem miałyśmy telekonferencję.

Jeśli chodzi o domek, to jak już wspomniałam nie mamy zastrzeżeń, wszystko wspaniale się zapowiada.

Państwo na emeryturze. Pani na wcześniejszej - jest emerytowaną polonistką.

Od 30 lat były u Państwa psiaki, zawsze jakieś biedaki zgarniane z ulicy i dożywały poźnej starości.

Dom z ogrodem, teren duży (nie pamiętam dokładnie, więc nie chcę palnąć głupoty)

Rozmawiałam z Panią i Pani już nie może się doczekać przyjazdu Lary, gdyż brakuje jej obecności psiaka,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Brzmi fajnie :) Kiedy Larunia mialaby jechac? W jakiej miejscowosci jest domek? Macie transport?[/QUOTE]

Transportu jeszcze nie mamy, w tygodniu będziemy kombinować.
Myślę, że Lara mogłaby jechać już w piątek, jeśli wszystko się dobrze goi.

Domek jest w Goleszowie - miejscowość pomiędzy Ustroniem, a Cieszynem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']co z umową adopcyjną? podesłac naszą Nadziejową?[/QUOTE]

Tak, bardzo proszę, rozmawiałyśmy o tym z Myszą, ale ja oczywiście zapomniałam:oops:

Podam Ci na pw mail Myszy, bo ja bym nie miała gdzie wydrukować.

Niewykluczone, ze Mysza pojedzie z Larą - zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...