Jump to content
Dogomania

Pirat - chart - już wszystko w porządku! w DT w Niemczech.


Bonsai

Recommended Posts

podaje moj nr konta na przelewy na paliwo przyda sie bo ja skrobie zeby na jutro wynorac tyle pieniazkow... koszty przez dojazd jeszcze do kalisza beda astronomiczne....400km na jeden bak wchodzi za 160 zl a zrobie ok 800-900 km jak rzucilam okiem na mape...choc od razu mowie rzucalam pobierznie wiec moglam sie rypnac w km.....czyli optymistyczna wersja to 320 zl....

dorota korcz
os.piastowskie 14/21
61-156 poznan
wbk 86 1090 1362 0000 0001 0422 9305

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fandango']Jak na charim forum ktoś z Kalisza pytał, czy pomóc - to jakoś nikt tego nie zauważył:P[/quote]
Bo nikt nie siedzi na forum charcim tylko na Dogomanii.

Już wkleiłam info o Piracie i zbieraniu pieniążków na transport do domu tymczasowego na Charcim Forum, może ktoś pomoże finansowo, albo domek się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

nic nie bedzie! bedzie zdychał powoli w rekach złych ludzi!

jestem do granic mozliwosci wsciekła!!

Panie utrudniający czynic dobro - tak do ciebie mowie bo wiem ze czytasz - chce ci przekazac ze jestes dla mnie nic nie znaczacym i nic nie wartym zyciem, za ktore nawet zlamanego grosza bym nie dała!
dumny jestes z siebie? z tego ze skazujesz biedne zwierze na cierpienie i poniewierke! ze osoby zaangazowane w pomoc zniechecasz i wzbudzasz w nich nienawisc i agresje!
opanuj się! bo zlo ktore czynisz do ciebie wroci! a jak nie wroci to spotkamy sie na tamtym swiecie i zobaczymy kto bedzie skomlec o litosc!

gryze sie w jezyk bardzo mocno!~!!!

ten czlowiek, nie - ta bestia psa przeniosła. i mysli że gowno mozemy!
i niech tak zostanie!
ja sie wypisuje!
narazie!

aha - fandango czytaj ze zrozumieniem i zauważ ze ktos sie jednak psem zainteresował z charciarzy i pomoc chciał! a ze sie zainteresował to psu zaszkodził!
a ze tu nie szumi jak u borzoja to sama sobie odpowiedz czemu!
bo ten pies jest wart jedyne 400zł i to w mniemaniu schronu!

albo ta polska sie zmieni i nie bojmy sie o tym mowic albo ... juz nie wiem co!

Link to comment
Share on other sites

kopiuję

[quote name='fandango'][B]Na charim forum ninja napisała[/B]: "Gdyby to się działo tak za pół roku, wtedy zwiększą się nam m kwadratowe i nie ma problemu, no ale ... za późno, [B]z męzem proponujemy chociaż transport Pirata do Poznania za darmo."[/B]

może z nią się skontaktujecie? ja nie rozumiem - jest ktoś chętny, kto może Piratowi pomóc - a nikt tego nie widzi:angryy:[/quote]

Przeniosłam to z postu Normana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']jezu dziewczyny, kierownik przeniósł psa do prywatnego schroniska.I tam twierdz ze go nie wydadza bo jest zaklepany!
trele morele! zaklepany na nie wiem co![/quote]


a w jakiej miejscowosci jest to prywatne schronisko? Mimo ze prywatne to napewno posiada jakis adres

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...