Jump to content
Dogomania

Pirat - chart - już wszystko w porządku! w DT w Niemczech.


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrowa23 ja tez sie dokladam! mam jeszcze pare groszy po Oskarku! Pies jest narazie w schronisku i Bonsai powiedziala mi ze pomoze w trasporcie kalisz - Poznań, Saksana moze go zawiezc do Swinoujscia w sobote albo w niedziele, ale w tygodniu nie da rady a on nie moze az tyle czekać.
Bonsai a gdzyby go choc na czas dogrania transportu dac do jakiegos hotelu? zeby dostał juz porzadne jedzenie i cos przeciw biegunce! mozna by go odrobaczyc...
macie tam jakis hotelik?:-(

mam nadzieje ze dzis wieczorem ustalimy juz date przewozu! Bonsai a kiedy Wy mogłybyscie go wyciagnac i dowiezc do Poznania?

Link to comment
Share on other sites

Pies jest w Kaliszu, ale dalibyśmy radę przewieźć do Poznania. Bardzo mozliwe, ze skorzystamy z Twojej pomocy mrowa23. :) Jak bedzie mi cos wiadomo, napisze.
Jedyne, o co sie martwimy, to to, czy taka dluga podroz mu nie zaszkodzi...
Edit: Ambra, w Kaliszu hoteliku nie ma... Najblizszy jest w Ostrowie Wlkp. Choc w sumie pomysl ulokowania go tam do soboty (wtedy moglybysmy go przewiezc do Poznania) jest dobry. Tylko to dodatkowe koszty.

Link to comment
Share on other sites

Obecny plan jest taki:
Wyciągamy go na dniach (jutro najpóźniej środa), idzie do zaprzyjaźnionej lecznicy, w sobote jedzie do Świnoujścia. Z transportem jest największy problem niestety.
Jutro podam nr konta, na który będzie można przelać pieniądze na transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Obecny plan jest taki:
Wyciągamy go na dniach (jutro najpóźniej środa), idzie do zaprzyjaźnionej lecznicy, w sobote jedzie do Świnoujścia. Z transportem jest największy problem niestety.
Jutro podam nr konta, na który będzie można przelać pieniądze na transport.[/quote]
super! wykombinowalas lecznice!!!:multi:
wymyslimy cos! nie martw sie! tylko czy czasem p. kierownik nie zaglada tutaj?:roll:

Link to comment
Share on other sites

jestem jestem, ja moge jechac w czwartek np do swinoujscia albo sobota moj telefon to 506 122 690 przepraszam cioteczki nie bylo mnie na necie wczora juz potem zaraz sprawdze ile jest km do swinoujscia

juz mam do swinoujscia najkrotsza trasa mam 312 km czyli zrobie 624 km to wychodzi poltora baka paliwa czyli okolo 240 zl bo zzera mi bak na 400 za 160 zl ...

Link to comment
Share on other sites

a dodaj do tego jeszcze przyjazd do Kalisza i z Kalisza do Świnoujscia?! bo dziewczyny nie maja jak go dowiezc! chyba ze wyciagniecie go i do soboty poczeka w jakiejs klinice czy cos takiego? co wyjdzie taniej? jejku skad my tyle wezmiemy!
240 + 100 wykup + droga z Kalisza + lecznica = ojejku:crazyeye:

Bonsai ile ta lecznica bedzie kosztować?
Mrowa jakos sie odezwe do Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się posypało i chyba do lecznicy nie damy rady dać Pirata. :( Ale wyciągnąć możemy go już w każdej chwili, tylko gdzie go ulokować? :(

W Każdym razie podaję numer konta, na który można przesyłać pieniądze na transport Pirata:
[b]Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt "Help Animals"
Ul. Asnyka 58/42, 62-800 Kalisz
Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej
39 8404 0006 2008 0016 7152 0001[/b]
W tytule proszę wpisać [b]Pirat[/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...