Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Łomatkoooooooooooooo a Aleks vel Łapa teraz taki wieeeeeeeeeeeeeeeeeelki jest:)

 

A my wczoraj świętowałyśmy 13-te urodziny Amigi. Wprawdzie urodziny ma 17-go grudnia, ale wczoraj miała gości. No i "wampirkowaty" torcik wątróbkowy 

 

nuria_wybieg_PC134722_zpsyxbqepcu.jpg

 

I było trochę chętnych na ten pseudo torcik wątróbkowy

 

nuria_wybieg_PC134724_zpstrjvuchp.jpg

 

nuria_wybieg_PC134727_zpsyqv6lkmv.jpg

 

Te oczy czarowały "niech ci spadnie, niech ci spadnie"

 

nuria_wybieg_PC134728_zpsobp1bgme.jpg

 

A prezentem dla jubilatki zajął się kto?

 

nuria_wybieg_PC134731_zpsnargptjo.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sie wyraziłam na fejsiku, co myślę, że sie mnie na taki tort nie zaprosiło :P ;P

ale Amisi, zyczę dalszej superowej kondycji i dużo ciastek wątróbkowych :)

 

Ja wiem, te żale nie były do Ciebie :) A pomysł na ta "imprezę zrodził się w ostatniej chwili w sobotę wieczorem, kiedy to dostałam telefon, że Amiga będzie miała gości. Dobrze, że miałam akurat wątróbkę w  lodówce, bo nie wiem z czego by powstał jakiś torcik

Link to comment
Share on other sites

Ludziska jedli ciasto szpinakowe. Ale to miałam zaplanowane jako próba generalna przed świętami.

No a co do obrusa na duży stół - nie wiem, czy mogłabym się tego podjąć, bo pewnie by był wyznaczony jakiś termin. A ja  najpewniej się w terminie nie zmieszczę :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, one patrzą... nosami! :D

 

Amigo - duuuuuuużo zdrówka i wszelkiej psiej szczęśliwości na kolejne lata :)

 

Stwierdzam, że dogo dąży prostą drogą do samozagłady :( Nie dość, że nie przyjmuje nowych forumowiczów (za to trzyma i w żaden sposób nie dyscyplinuje krzykaczy, zadymiarzy i pomagających inaczej!!!), to jeszcze znika wątki! Poznikały mi prawie wszystkie śledzone dotąd wątki :( Musiałam każdy odszukać i zaznaczyć poprzez opcję "śledź ten wątek" - już samo zamieszczenie chociaż jednego postu nie pomaga :(

I tym oto sposobem przeoczyłam zaginiony wątas Nurasowy :( Całe szczęście, że Amiga do mnie zadzwoniła z reprymendą :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...