Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Jesteśmy po kontroli u "Złotego Doktora", który naprawiał gałązki NUskowe. Doktor jest bardzo, bardzo zadowolony ze stanu rzeczonych gałązek. Jest wyraźna poprawa w umięśnieniu gorszej łapencji. Jest w sumie najlepiej jak może być. To jak młoda teraz stawia łapkę, czyli dość spory przeprost to jest już głęboka norma. Uformowała się też specyficznie stopka w tej sztywnej łapce. Teraz trzeba tylko kontrolować co jakiś czas czy nie zaczynają sie jakieś zwyrodnienia. Ale zakładamy, że się nie zaczną. Doktor bardzo chwali rehabilitację, dzięki niej na pewno jest taka poprawa w umięśneniu udka.

Link to comment
Share on other sites

Dogo nie działało, więc dopiero dziś mogę się zameldować po powrocie z "komuny" u Nutusi :)

Było jak zwykle u Nutusi wspaniale, wesoło i bardzo rodzinnie. Nutusiu i Sławku - wieeelkie, wieeelkie dzięki :)

Niestety w Sylwestra najbliższy sąsiad Nutusi wystąpił z całą serią petard i rakiet. Nuśka wystartowała do ucieczki dookoła domu posikując przy tym ze sgtrachu :( zaszyła się w kącie w łazience bo już dalej nie miała gdzie uciekać. Na szczęście miałam od Złotego doktora nowy środek SILEO. To jest żel, który wciska się między ząbki a policzek i tam ma się wchłaniać przez śluzówkę. Wyraźnie to Nuśke uspokoiło. Była trochę jeszcze nieswoja, ale przynajmniej po tym całym zamieszaniu załatwiła się na trawce, bo z tym zawsze jest ciężko.

Moja Amiga za to w Sylwestra ścięla się z rezydentką u znajomych, którzy ją zawsze dotąd "hotelowali" jak ja wyjeżdżałam do Nutusi. Rezydentka - młoda sznaucerka potargała nieco Amidze ucho. Krew się lała, poszły w ruch woda utleniona i plastry. Jest wszystko ok, ale już niestety nie odważę się korzystać z tej "miejscówki". Bo dla nikogo nie jest komfortową sprawą uważanie i rozdzielanie przez cały czas psów w dość małym mieszkaniu :(

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze z tą miejscówką :( Trza będzie następnym razem zaryzykować u mnie. Bo skoro Amiga nieco na starość odpuściła, to może się udać, bo moje nie dążą do konfrontacji - wręcz przeciwnie!

Komuna to jest TO! Piszę się na takową na stałe - od zaraz :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DoPi napisał:

halo OlkaFasolka , może juz wiesz jak zrobić,żeby watki z nowymi informacjami były na pierwszej stronie? bo mi się na końcu wyswietlacie niewiedziec czemu :(

Nie mam zielonego pojęcia niestety

3 godziny temu, Nutusia napisał:

Niedobrze z tą miejscówką :( Trza będzie następnym razem zaryzykować u mnie. Bo skoro Amiga nieco na starość odpuściła, to może się udać, bo moje nie dążą do konfrontacji - wręcz przeciwnie!

Komuna to jest TO! Piszę się na takową na stałe - od zaraz :D

Ale ja bym się chyba nie odważyła. Bo Amiga niby podchodzi spokojnie, obwąchuje się z psami,a  potem nagle ni z gruszki ni z pietruszki wsiada psu na kark.

A Komuna faktycznie to jest TO!

Link to comment
Share on other sites

O ‎5‎.‎1‎.‎2016o12:29, DoPi napisał:

halo OlkaFasolka , może juz wiesz jak zrobić,żeby watki z nowymi informacjami były na pierwszej stronie? bo mi się na końcu wyswietlacie niewiedziec czemu :(

Mam tak samo, a niektórych wątków w ogóle nie mogę odnaleźć...A gdzie wątek Twoich szczylków DoPiaczku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...