Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

No podobno im człowiek starszy to mniej snu potrzebuje , ale to jakaś lipa naukowa bo ja z każdym dniem coraz bardziej śpiąca a nie coraz mniej  :siara:

 

Pewnie że lipa naukowa. Ja jestem  od Ciebie o wiele starsza, a wcale nie cierpię na bezsenność, a tak jak Nutusia coraz gorzej znoszę zarywane noce. Tym bardziej że mam takie jedno ciepłe ciałko, które mi nie pozwala na wstawanie i sprawia, że spanie (a ściślej mówiąc przebywanie w łóżku) wcale nie jest straconym czasem. Czasami mam wrażenie jakby się czas cofnął do 32 lat temu, kiedy urodzilam syna i byłam tak potwornie śpiąca, że potrafiłam w sekundzie usnąć w każdej pozycji.

 

A dogo znowu utrudnia, bo nie działa multicytowanie :-(

Link to comment
Share on other sites

No to ja jestem gdzieś po środku między Wami i też za mało mi spania - 6 godzin to zdecydowanie za mało...No to kiedy jest ten moment, że człowiek śpi ile trzeba? bo ostatnio moja 7 letnia Zośka nie może wieczorem długo zasnąć, choć nic złego ani w szkole ani w domu się nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

Modelka teraz nieprzytomna leży na wersalce po 3 dniach szaleństw na działce. Nawet babcia Amiga dała się namówic do szaleństw i zasuwały obie jak perszingi. A ponieważ juz nie ma zimowitów i innych przeszkód na trasie szaleństwa były nieograniczone. Nie chcę nawet myśleć jak nam źle będzie od listopada, kiedy nam zakręcą wode i aż do wiosny skończą się nam wyjazdy do naszego raju :-(

Link to comment
Share on other sites

A mnie najbardziej urzeka jej zapotrzebowanie na miłość i oddawanie całą sobą swoją miłość. I ta jej ufność i kochanie wszystkich ludzi.  Wytarczy mały gest, jedno spojrzenie, a ona już pędzi, żeby się poprzytulać, no i oczywiście wyżebrać trochę pieszczotek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A mnie najbardziej urzeka jej zapotrzebowanie na miłość i oddawanie całą sobą swoją miłość. I ta jej ufność i kochanie wszystkich ludzi.  Wytarczy mały gest, jedno spojrzenie, a ona już pędzi, żeby się poprzytulać, no i oczywiście wyżebrać trochę pieszczotek

 

a ja dopiero teraz przeczytałam nowy tytuł !!! Ach, ale cudnie!! bardzo się cieszę, że Nurunia ma tak cudowną mamusię :)  i domek :klacz: :klacz: :klacz: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, AgaG - lepiej późno niż wcale :-)

Wszystko jest fajnie tylko mam poczucie winy, że już się nie odważę wziąć nowego tymczasowicza, bo nie daj Bóg, jeśli następny nie znajdzie domu, to ja z 3 psami niestety w moim mieszkaniu nie wydolę. A co wtedy zrobię? Przecież do schroniska nie oddam:-(

Link to comment
Share on other sites

Hihihi, AgaG - lepiej późno niż wcale :smile:

Wszystko jest fajnie tylko mam poczucie winy, że już się nie odważę wziąć nowego tymczasowicza, bo nie daj Bóg, jeśli następny nie znajdzie domu, to ja z 3 psami niestety w moim mieszkaniu nie wydolę. A co wtedy zrobię? Przecież do schroniska nie oddam:-(

można nawet z czterema :eviltong: :evil_lol:  wydolić choć snu malutko :(

Link to comment
Share on other sites

można nawet z czterema :eviltong: :evil_lol:  wydolić choć snu malutko :(

 

Jeśli się ma do użytku tylko jeden pokój i syna, ktory uważa, że - cytuję "w normalnym domu są najwyżej dwa psy" i żadnej pomocy w kwestii psów, to nie można się rozpędzać:-(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się ma do użytku tylko jeden pokój i syna, ktory uważa, że - cytuję "w normalnym domu są najwyżej dwa psy" i żadnej pomocy w kwestii psów, to nie można się rozpędzać :-(

ojej, nie wiedziałam, że syn nie pomaga :( to chyba największy problem. . :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...