Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

Nuras na szczęście pięknie wyzdrowiał, szaleje jak pijany zając na działce.  Zakochany jest w moim synu. Jestem wręcz zazdrosna troche, bo jak się z nim wita, to posikuje obficie zalewając synowi buty i roztrzepując siuśki ogonem. A jak się ze mną wita, to bez takich efektów :-( Buuuuuuuuuuuuuuu nikt mnie ne kocha :obrazic: ;-)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo  się cieszę,że Nurusia już zdrowa :) a wiesz co, tak sobie myślę, że gdy tak się po zastrzykach odwróciła się zadkiem do Was, to mogło świadczyć o utrzymującym się bólu. Kiedyś miałam psiaka, który został pogryziony na spacerze. Wdało się zakażenie. On cierpiał bezgłośnie, ale z powodu bólu właśnie stawał tyłem do mnie, a przodem do ściany i ta tkwił. Strasznie to wyglądało. Trzeba było mu w narkozie otwierać rany i czyścić tkanki, Na szczęście wetowi udało się go uratować. Może Nurosię bolało to miejsce wkłuć? Bidunia, ucałuj ją ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Bolało, bolało, bo wetka zapowiadała, że jeden z tych zastrzyków jest mocno piekący. Ale na szczęście młoda już tego nie pamięta, nadal jak jesteśmy na spacerze i przechodzimy koło gabinetu, to wpada tam żeby się przywitać :smile: NUras już wycałowany od Cioci :smile:

Link to comment
Share on other sites

Udało się nam jeszcze spędzić weekend w "naszym raju".  Tam Nuras ma strasznie dużo obowiązków na swoich barkach - jest tyle dziur do wykopania, bo mamy wysyp nornic. Szyszki trzeba porozrzucać, żeby nie leżały tylko pod sosną. Nie mówiąc o obszczekaniu każdej przechodzącej osoby, każdego psa, nawet nie działkowego tylko gdzieś w oddali - wiejskiego. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...