Jump to content
Dogomania

Mini zlocik dogomaniaków 15-18.08 w Sulejowie "Tylko dla biedoty"


Okamia

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']KASA, ludzie KASA!!!

:mad:

wypadało by chociaż odpisać na PW i wspomnieć, kiedy wpłaty można oczekiwac. Ludzie, My tez musimy [B]zapłacic wczesniej[/B] bo nam rezerwacja spadnie.
Zadeklarowany wyjazd, no kurczę bądźmy poważni :roll:[/QUOTE]

No ale po co? My przecież tylko siedzimy i nic nie robimy... nie wspomnę o tym że niektóre osoby są na tyle bezczelne, że mimo iż były dziś na dogo - tak sprawdziłam - nawet nie raczyły odpisać - jadę, nie jadę, pocałuj mnie w dupę... Nosz kur... Myślałam, że mam do czynienia z dorosłymi ludźmi a nie bandą dzieciaków ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ej ej ale Wy tak tutaj o tych wpłatach, a ja widzę że NIE WPŁACIŁYŚCIE, organizatorki :diabloti:[/QUOTE]

Kaśka ma dostać jutro $$$ ja też :eviltong:
Zresztą my jesteśmy najmniejszym problemem bo przynajmniej sie odzywamy i nie udajemy że nie żyjemy ;)

Link to comment
Share on other sites

BTW Dziękuje dziewczynom, które nie zapłaciły i znikły - oczywiście nawet nie mogą napisać że mają w głębokim poważaniu nasz wyjazd :roll:
[COLOR=#ff0000]
MAMY TRZY WOLNE MIEJSCA - 2 na weekend i 1 na tydzień! DLA OSÓB PEŁNOLETNICH![/COLOR]

Edited by Okamia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Te miejsca jak nic czekają na Żonkilę i Rinusiową, jak nic![/QUOTE]

Bardzo mi miło :loveu: ale ja pracuję w ten długi weekend w piątek i sobotę :angryy: i nie mogę wykręcić numeru jak tu ktoś mi podpowiadał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Bardzo mi miło :loveu: ale ja pracuję w ten długi weekend w piątek i sobotę :angryy: i nie mogę wykręcić numeru jak tu ktoś mi podpowiadał :eviltong:[/QUOTE]

bo jesteś gupia :roll::shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Te miejsca jak nic czekają na Żonkilę i Rinusiową, jak nic![/QUOTE]

A ja? A ja to już nie? :shake: :evil_lol:

Wiedziałam, że tak będzie z tymi wpłatami, zawsze ktoś taki się znajdzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']A ja? A ja to już nie? :shake: :evil_lol:

Wiedziałam, że tak będzie z tymi wpłatami, zawsze ktoś taki się znajdzie :razz:[/QUOTE]

Ciebie też ewentualnie możemy wziąć :cool3:

No takim dziękujemy za znajomość ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...