Jump to content
Dogomania

Złamany kregosłup u szczeniaka po wypadku , czy ma jakiekolwiek szanse na dom :(


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Justa ma problemy z logowaniem na dogo.
Jesteśmy w stałym kontakcie.
U Maksia wszystko w porządku.
Rozrabia i rządzi.
Dzisiaj kupiłam 200 wędzonych kurzych łapek bo Maksiulo je uwielbia i jak jest zajęty chrupaniem łapek Justynka ma chwilę "wolnego":evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Żartuję z tym "wolnym"....;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000] [QUOTE]U Maksia wszystko w porządku.[/COLOR][/QUOTE]
to dobrze bo się zaczynałam martwić tą ciszą:lol:

a jak tam łapki Maksiulka jest jakaś poprawa? przesyłam buziaczki dla maluszka :buzi:

stała za czerwiec wpłacona

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cała niedziela spędzona ze zwierzakami Justyny :p
Justyna ma problemy z wejściem na dogo, bo nie może sie zalogować
U Maksia wszystko ok. Wesoły, szalony i wszedzie go pełno. Cały czas chce być w centrum zainteresowania i potrafi sie o swoje upomnieć.Jest nie do zdarcia. Po zaliczeniu długiego spaceru domagał sie jeszcze zabawy.Padł ze zmeczenia po paru godzinach.:grin:
Na spacer wychodzi oczywiście na wózeczku i radzi sobie bardzo dobrze. Porusza sie na tym wózku bardzo szybko i sprawnie.Po drodze zaczepia napotkanych ludzi i inne psy :megagrin: Potrafi tym wózeczkiem wjechać nawet na krawęznik.
Mam nadzieję, ze uda mi sie wstawić zdjęcia.Nigdy tego nie robiłam :oops: więc to troche potrwa, aż się nauczę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiem, wiem miały być zdjęcia, ale niestety nie mogę sobie poradzić z wklejeniem fotek i filmiku :oops: Nigdy nie dodawałam zdjęć na dogo i nie wiem jak to ugryźć.Czekam na taką jedną ciocię, która ma do mnie wpaść i nauczyć :user:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...