Jump to content
Dogomania

Złamany kregosłup u szczeniaka po wypadku , czy ma jakiekolwiek szanse na dom :(


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani Maksiu ma już wózek , troche tylko musiał byc poprzerabiany bo go obcierał w łapcie a teraz po małym liftingu jest już ok , i mam tu zapytanie czy moge nie kupawac wózka , bo jak ten mu służy ,a czy za te pieniążki mogę kupić pampersy , podkłady i chusteczki nawilżane, bo jest go wtedy łatwiej odsługiwać :)
a to filmik ze spaceru z Maksiem w roli głównej a poza nim dwie moje koleżanki z Etną , Laryską i Fibim :)
[URL]http://w550.wrzuta.pl/film/9J99WAV5A2D/20131111_145217[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Kochani Maksiu ma już wózek , troche tylko musiał byc poprzerabiany bo go obcierał w łapcie a teraz po małym liftingu jest już ok , i mam tu zapytanie czy moge nie kupawac wózka , bo jak ten mu służy ,a czy za te pieniążki mogę kupić pampersy , podkłady i chusteczki nawilżane, bo jest go wtedy łatwiej odsługiwać :)
a to filmik ze spaceru z Maksiem w roli głównej a poza nim dwie moje koleżanki z Etną , Laryską i Fibim :)
[URL]http://w550.wrzuta.pl/film/9J99WAV5A2D/20131111_145217[/URL][/QUOTE] Wiecie co? Poryczałam się. Ze wzruszenia-ale młody ma radochę!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ma swój własny pojazd! :) super! w sumie nie każdy pies może pochwalić się swoim porsche :) :)

mam pytanko - jest tu ktoś, kto umie obrobić filmik? bo ja nie kumata jestem w tym temacie :( a chcialabym wstawić filmik jak onek (jeden z 2 z mojego podpisu) szedł środkiem ulicy po ...chyba po smierć :( mogłabym komuś wysłać? pliiis!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ma swój własny pojazd! :) super! w sumie nie każdy pies może pochwalić się swoim porsche :) :)

mam pytanko - jest tu ktoś, kto umie obrobić filmik? bo ja nie kumata jestem w tym temacie :( a chcialabym wstawić filmik jak onek (jeden z 2 z mojego podpisu) szedł środkiem ulicy po ...chyba po smierć :( mogłabym komuś wysłać? pliiis!!![/QUOTE]
Kto umie, to pięknie prosimy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Kochani Maksiu ma już wózek , troche tylko musiał byc poprzerabiany bo go obcierał w łapcie a teraz po małym liftingu jest już ok , i mam tu zapytanie czy moge nie kupawac wózka , bo jak ten mu służy ,a czy za te pieniążki mogę kupić pampersy , podkłady i chusteczki nawilżane, bo jest go wtedy łatwiej odsługiwać :)
a to filmik ze spaceru z Maksiem w roli głównej a poza nim dwie moje koleżanki z Etną , Laryską i Fibim :)
[URL]http://w550.wrzuta.pl/film/9J99WAV5A2D/20131111_145217[/URL][/QUOTE]

Cieszę się bardzo, że Maksiu ma już wózek, widać ile radości daje mu możliwość samodzielnego spaceru.
Pieniądze, które wysłałem dla Niego wykorzystaj, proszę na bieżące potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']rajdowiec-dobrze powiedziane[/QUOTE]
Dokładnie , ten rajdowiec kilka dni temu mi zwiał :evil_lol: a było to tak :
Jak co dzień spacer do parku ( tym razem do dużego ) , spotkaliśmy pieski i Maksiu puszczony ze smyczy się z nimi bawił , Etna zresztą też a tu nagle Maksiu cos zwietrzył i w długa a ja za nim ,a Maksiu coraz szybciej i szybciej bo wyczuł panienkę z cieczką :roll: , ja sie dre do tejże pani z sunią , niech sie pani zatrzyma , a ona ze jej sunia ma cieczkę i ucieka przed nami a ja jej ze ten pies jej nic nie zrobi a pani mi znów krzyczy ze jej sunia ma cieczkę i tak przez pół parku , oj dał czadu chłopak :diabloti: a ja do dziś czuje to w mięśniach :diabloti:

No i tym sposobem przyspieszył decyzje o kastracji która odbędzie sie w poniedziałek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']Dokładnie , ten rajdowiec kilka dni temu mi zwiał :evil_lol: a było to tak :
Jak co dzień spacer do parku ( tym razem do dużego ) , spotkaliśmy pieski i Maksiu puszczony ze smyczy się z nimi bawił , Etna zresztą też a tu nagle Maksiu cos zwietrzył i w długa a ja za nim ,a Maksiu coraz szybciej i szybciej bo wyczuł panienkę z cieczką :roll: , ja sie dre do tejże pani z sunią , niech sie pani zatrzyma , a ona ze jej sunia ma cieczkę i ucieka przed nami a ja jej ze ten pies jej nic nie zrobi a pani mi znów krzyczy ze jej sunia ma cieczkę i tak przez pół parku , oj dał czadu chłopak :diabloti: a ja do dziś czuje to w mięśniach :diabloti:

No i tym sposobem przyspieszył decyzje o kastracji która odbędzie sie w poniedziałek :evil_lol:[/QUOTE]To se chłop narobił:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...