Jump to content
Dogomania

Złamany kregosłup u szczeniaka po wypadku , czy ma jakiekolwiek szanse na dom :(


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245337-ZAKOŃCZONY!!!-RZECZOWO-CEGIEŁKOWY-dla-sparaliżowanego-Maksa-do-4-08[/URL]

Jak pieniążki dotrą proszę o potwierdzenie na tym wątku[/QUOTE]
Już dotarły :lol::lol::lol: bardzo bardzo dziękuje :lol::lol::lol:
Kupiłam kolejne pampersy , podkłady a i na weta ( dług ponad 100 zł ) i na zaszczepienie tez wystarczy :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='babi2']Właśnie dziś odczytałam wiadomość od Togaa o Maksiu.
To ja opiekowałam się Leosiem, którego los podobnie doświadczył. Wiem jak wygląda opieka nad takim psiakiem....
Zostały mi po Leosiu pieluszki, fartuszki posterylkowe w które wklejałam wkładki tena lady oraz uprząż do podwieszania tylnych nóżek podczas szybkiego wyprowadzania na spacer (wózeczek już oddałam wcześniej).
Tylko tak mogę pomóc[/QUOTE]

To byla by super pomoc , bardzo i to bardzo dziekuje :lol::lol::lol:
Na pw podam adres :)

Link to comment
Share on other sites

Przeszukałam cały dom - od piwnic aż po dach i nie znalazłam gdzie zachomikowałam pieluszki po Leosiu.
Jutro zrobię przeszukanie od strychu po piwnicę, a jak nie znajdę to coś wymyślę.
Całusy , tak , tak całusy dla Maksia a dla opiekunki dobre słowo i szacunek !

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki dziękujemy za buziaki i mizianki , Maksio to przyjmuje bardzo chętnie :lol::lol::lol:

Na pewno sie rozliczę , tylko troszkę z czasem u mnie ciężko :oops:

Byłam dzis u weta , ale nie udało mi sie załatwić bezpłatnego transportu autem i byłam tylko z Etna i Karolkiem ( królikiem na obcięcie zębów )

Ale tez rozmawiałam o Maksie , może miec ten stabizator i sa wskazane te szyny :)

A za chwilke podam jego rozmiary , a nie było go łatwo zmierzyć tylko musze Noemi umyć i zmienić jej pampera , wracam za około 20 - 30 minut :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...