Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

To wszystko prawda, lepiej zmienić prowadzącą wątek aby wszystko było jasne i czytelne. Może Bestia666 zgodzi się prowadzić wątek, jest na miejscu i w miejscu gdzie ewentualnie będzie Kary. Ma już pieniążki piesia na swoim koncie i zna Go najlepiej. Teraz tylko zebrać Cioteczki na wątku i najważniejsze czyli deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Jest pytanie kto Karo moze zaadoptować.?..To wtedy bedzie osoba odpowiedzialna za Karo.
Niestety jak widać nie ma tez takiej osoby..
Nie mamy też żadnej fundacji zainteresowana adopcją Karo....
Obecny watek jest prowadzony przez dwie osoby/ kod i bestię666.
Niestety i osoby deklarujące osoby opuscily ten .......wątek.
Jeżeli Karo opusci schronisko i będzie w hotelu to wtedy zrobię mu bazarki..
Wcześniej nie zbieram kaski...Pisze na temat przeznaczenia zebranych pieniedzy dla Kara
,bo tez moja mała kwota tutaj partycypuje .
Pieniądze z tych dwóch bazarków były zbierane na hotelik dla Kara i są jeszcze nie rozliczone ...Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Mogę zorganizować adopcję, transport psa do Mirona. Nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za fundusze i szukanie domu.[/QUOTE]
Witaj,
jeżeli chodzi o fundusze na hotelik to jak pisałam moge go finansowac moimi fantami
z bazarków od momentu jak znajdzie się w hotelu...
Tutaj można zerknąc w poście rozliczeniowym na watku np. Ząbalka i innych psiaków z dogo
_a i dogociotki zapewne tez pamietaja moje fanty na bazarkach dla psiaków w potrzebie-
dofinansowywanie jego hoteliku przez moje bazarki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/196776-Ząbal/page100[/URL]
Jeżeli chodzi o adopcje to moim zdaniem najpierw Karo
musi w hotelu się odstresować i dobrze się wybiegagać .
Opinie o nim powinien wtedy wydac jego opiekun w hotelu.
Wiemy to dobrze jak dziwnie zachowuja się psiaki siedzace w takim schroniskowym boksie.
Wykupię pakiety ogloszeń na dogo i bedziemy monitorowac ich przebieg .
Może psiaki u Mirona maja wspólny watek .

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ja postaram się dziś znów powysyłać pw z prośbami o deklaracje. Mogę także zamawiać Mu aktualne ogłoszenia na bazarkach bo stałej dać nie mogę ponieważ nie dostałam dofinansowania. Za kilka godzin usiądę i będę wysyłać zaproszenia.
Czyli mamy:
Kabaja............50zł stałej
_Lara_............10zł stałej'
Sara2011........10zł stałej.
Pomoc Ick w dofinansowaniu bazarkami
Baetaczi..........100zł jednorazowej
oraz 263zł już na koncie Karego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Witaj,
jeżeli chodzi o fundusze na hotelik to jak pisałam moge go finansowac moimi fantami
z bazarków od momentu jak znajdzie się w hotelu...jeżeli chodzi o adopcje to moim
zdanie najpierw karo musi w hotelu się odstresować i wybiegagać..Opinie o nim
powinien wtedy wydac jego opiekun w hotelu..Jak wiemy jak dziwnie się psiaki siedzace tylko w schroniskowym boksie dziwnie zachowuja.Wtedy wykupię pakiety ogloszeń na dogo i bedziemy monitorowac ich przebieg . Może psiaki u Mirona maja wspólny watek lub sa na
facebooku...[/QUOTE]

Moja oferta dotyczyła adopcji=wyciągnięcia psa ze schroniska. Jedyną formą jaką akceptuje schronisko jest adopcja. Nie dam rady potem go pilotować. Ale może Mortes zgodzi się wtedy "trzymać rękę na pulsie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Moja oferta dotyczyła adopcji=wyciągnięcia psa ze schroniska. Jedyną formą jaką akceptuje schronisko jest adopcja. Nie dam rady potem go pilotować. Ale może Mortes zgodzi się wtedy "trzymać rękę na pulsie".[/QUOTE]
Jasne tylko adoptując można go ze schronu wyciagnać.
To dla Karo teraz b.ważne. Mrozy nadchodza a on lezży na tym betonie lub palecie..
A więc mamy równiez już i osobę :loveu:adoptująca.
Moim zdaniem, pilotaż:loveu: Mortes to dobry pomysł...Mam nadzieje,że też i jej to odpowiada...
Pakiet ogloszeń bedzie na dogo kupiony..Wazne jest aby znalazł jak najpredzej dobry domek.

Edited by ick
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Czyli jest 80zł deklaracji stałych, 100zł jednorazowa wpłata, 263zł na koncie, ICK która pomaga bazarowaniem oraz Ewab która adoptuje Karego i dostarczy Go do Mirona i ja która sponsoruje ogłoszenia.[/QUOTE]

na razie więcej nie mogę,jednorazowa 30 zł

Link to comment
Share on other sites

Hej, na początek kilka ważnych informacji!!! Miron to faktycznie wspaniały człowiek, z tego co się dowiedziałam będzie idealny dla Karo. Ale prowadzenie wątku, rozmowy adopcyjne i takie sprawy nie mogą spaść na niego. Rozmawiać mogę nadal ja, on będzie pomagał w podjęciu decyzji, bo najlepiej będzie znał stan psa na daną chwilę. Jednak on musi poświęci czas psom i też swoim sprawą, nie będzie miał czasu na siedzenie na necie. Ja i Mortes będziemy go odwiedzać tak często jak tylko będzie to możliwe. I wtedy też mogę pisać co u niego.
Jeśli nie chcecie żebym to ja prowadziła wątek to wybierzcie kogoś odpowiedniego, ja przyznaję że nie umiem prowadzić wątku, nie mam pojęcia jak wyglądają inne i co tu powinnam robić poza opisami co u Karo i wstawianiem zdjęć, ale zrozumcie, na to trzeba mieć czas, ja mogę robić to co do tej pory.
Mortes nie przejmie wątku, ma za dużo psiaków już na głowie.
Karo potrzebuje jednej osoby, która się nim zajmie, która weźmie go na siebie i pokryje koszty utrzymania lub leczenia jeśli kasa z dogo się skończy. Ani ja ani Mortes nie jesteśmy w stanie tego zrobić, zrozumcie... Ja jestem osobą chorą, brakuje mi na własne utrzymanie, mam dwa swoje psy, w tym jeden w dt i też muszę do niego dołożyć, Mortes zarabia 120 zł a ma 8 psów, wszystkie niby pod opiekę, między innymi z dogo, a teraz musi za nie płacić, przez co się zadłuża... a ma jeszcze córkę na studiach... My kochamy te psy, ale nie jesteśmy w stanie ponieść odpowiedzilaności dalej za Karo, możemy pomóc się nim zajmować, ja mogę dalej rozmawiać z domami, będziemy go owiedzać, ale na tym nasza rola się kończy.
Potrzebujemy jednej osoby, która świadomie go wyadoptuje i będzie za niego odpowiedzialna na ten czas gdy Karo będzie u Mirona.
Ja mogę nadal prowadzić wątek, choć co niektórzy tego nie chcą, ale nie ma nikogo innego chyba kto by mógł i chciał. Kod4 już dawno nie prowadzi wątku, informowałam o tym, że przekazuje go mnie.
Ja i Mortes jesteśmy jak najbardziej za tym żeby Karo trafił do Mirona, Mortes miała już u niego psy, jednego bardzo trudnego, on jest na prawdę świetny, tylko musi być stała kasa, no i ta jedna osoba, która weźmie go na siebie.
Nie dopuszczamy do myśli takiej sytuacji, że nagle brakuje pieniędzy i Karo wraca do schroniska, dla niego byłaby to tragedia. Czy ktoś się podejmie????? Mamy trochę tych deklaracji jak tu czytam... ale czy to wystarczy? nie wiem, nie wiem jak to się fizycznie odbywa na dogo z pieniędzmi.
Mam pieniążki na koncie na Karo, ale to tylko dla tego, że Pola 17 została podkablowana, że zbiera nielegalnie kasę na psa, a ona jest inspektorem, działa w fundacjach i nie mogła sobie pozwolić na problemy ze skarbówką, więc przelała pieniądze mnie, ale ja nie podejmę się finansowania Karo w hotelu, mogę jedynie te pieniążki przelać na wybrany przez Was cel.
Po raz kolejny powtórzę: U Mirona Karo będzie miał na prawdę dobrze!!! Wreszcie jest miejsce, które nie budzi sprzeciwów ani wątpliwości, polecane przez kilka osób. Niestety nie wiadomo ile czasu karo tam spędzi i jak długo trzeba będzie płacić...
Wysyłając Karo pod Poznań miałam osoby gotowe wziąć go na siebie i ponieść ewentualnie odpowiedzialność za niego, również jakby zabrakło kasy, niestety tu na miejscu trudniej będzie kogoś takiego znaleźć.
Tak w ogóle to byłam u niego wczoraj, co teraz odchorowuję, gorączka, ból gardła... ale było warto :lol: Wyciągnął mnie daleko w las, sam wybrał drogę, inną niż zwykle, ja jeszcze tam nigdy nie byłam, trochę nawet bałam się że się zgubimy, ale Yeti wiedział co robi ;) Potem poszaleliśmy jeszcze w boksie. Moja wielka, groźna maskotka...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Poziomka, wiem, bardzo mnie cieszy że tak wszytko fajnie ruszyło, zwłaszcza z pieniążkami, ale z tego co wiem Miron będzie chciał takiej osoby, która będzie odpowiedzialna za Karo. No ale może mu to wystarczy. Chodzi o to, że gdy zabraknie kasy, to Karo nie może wrócić do schronu... nie wiem czy on sobie wtedy z tym poradzi. Nie wiem jak to wygląda na dogo z takimi adopcjami, ale np. Mortes ma na utrzymaniu 8 psów, a też miały być finansowane. Może przesadzam, bo się o niego boję. Jeśli z deklaracji i bazarków dacie radę go opłacić i Ewab go wyadoptuje to nie może być piękniej na tę chwilę :lol: no chyba że domek stały ;)
To kto się teraz podejmuje to zorganizować i jak to będzie wyglądać? Jak coś to mogę pomóc zapakować Karo do transportu ;)

Link to comment
Share on other sites

To co? Mamy nie podejmować tego ryzyka? Każde wyciągnięcie psiaka ze schronu to ryzyko. A Kary ma teraz szanse jedną na milion. Lepiej aby tam został? Miron może martwić się o to, że zostanie z psem sam. Ale przecież tu są ludzie wrażliwi i odpowiedzialni za to co robią. Tak mi się zdaje.

Link to comment
Share on other sites

Ja robię wszytko co w mojej mocy żeby go wyciągnąć, od bardzo dawna, wiem że pewna osoba opowiada brednie, że ja chcę źle dla niego, ale gdyby tak było, to po co miałabym mu oddawać kawał zdrowia, po co miałabym wyciągać go z depresji i ratować życie... Kocham go najbardziej w świecie, to najbardziej wyjątkowy pies jakiego w życiu spotkałam, wierzcie mi... Po prostu z tego co wiem Miron chce mieć taką osobę, która będzie za niego odpowiedzilna i dlatego o tym piszę. Poza tym nie wyobrażam sobie co by było gdyby Karo tu wrócił... on by tego nie przeżył, tak jak wtedy gdy Mortes została zwolniona... on po prostu umierał!!!! To co się wtedy działo był okropne.... a mało kto to widział, bo nikogo to nie obchodziło... Mortes pękało serce słysząc co się z nim dzieje... ja ryczałam jak głupia z nim w boksie, choć wiedziałam że nie powinnam przy nim... niech to już nigdy nie wróci... niech on wreszcie będzie spokojny i szczęśliwy...
To co, czekamy na decyzję Ewab kiedy jak go zabieramy??? Ktoś jeszcze musi ustalić szczegółu z Mironem, najlepiej kto go zna.
I przepraszam za moje wątpliwości, ale po tym co się stało po prostu się boję... wiem że są tu cudowni ludzie, którzy oddali by mu serce, ale wiem też, że są tacy, którzy uniemożliwili jego adopcję i o mało nie wyrządzili mu krzywdy. Ale koniec z tym ;) lepiej się teraz mu nie trafi, a od Mirona łatwiej będzie o domek. Karo jak pobędzie w "normalnych" warunkach, łatwiej będzie przewidzieć jego zachowania w nowym domu, mniej się będą ludzie "bali" adopcji. I może wtedy wreszcie znajdzie się wymarzony domek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...