Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

bestia666 ja naprawdę rozumiem wiele rzeczy o których piszesz ,ale proszę zrozum też mnie /mogę pisać tylko za siebie /.Jak mogę coś jeszcze wpłacić jak od prawie miesiąca nie mam potwierdzenia swojej wpłaty ,nawet nie wiem czy dotarła . Skąd mam wiedzieć ,że brakuje pieniędzy na transport ja nie ma uwzględnionych wpłat na wątku i nikt nie pisze ,że brakuje kasy i ile.Jak Pola17 nie ma czasu to proszę uzgodnijcie i niech któraś przejmie finanse i pośrednictwo z dt a dogo na siebie. Bo bez tego nikt nie zechce pomóc Karusiowi -takie są zasady na dogo.Bardzo mi zależy na Karo i chciałabym mu pomóc . Także ogarnijcie to jakoś . O jakie karmie myślicie ?

Edited by kabaja
Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie na wątek ,ale dopiero teraz dobrnęłam do końca wątku i jestem w szoku :roll:
Z jednej strony wołacie wszystkich do pomocy ,z drugiej tą pomoc utrudniacie .
Rozumiem dziewczyny ,że jesteście młode,niezorganizowane ,ale wszelkie wasze wiadomości na temat Karo są czasami bardzo różne i wykluczają się nawzajem.Dlatego jest tu na wątku taki bałagan.
Wiele dobrych ciotek tu się zebrało ,ale sądzę iż byłoby ich jeszcze więcej gdyby nie ten rozgardiasz.

Mam nadzieję ,że dt podoła opiece nad Karo ,bo ma mało czasu ...kilka psów na utrzymaniu a psiak jak same pisałyście wymaga pracy z opiekunem.
No i z funduszami kiepsko....
Może założycielka wątku lub jego ulubiona schroniskowa opiekunka ,które chcą mu pomóc uzbierały by kilka fantów i zrobiły bazarek na jego utrzymanie , transport .
Sama mogę fanty podarować,jestem niedaleko to podrzucę ...

Jeszcze jedna moja uwaga :(
Dziewczyny ,wierzę iż chcecie aby psy w Dyminach miały dobrze ...to czemu psiakość popieracie to co robi ten ,,pożal się boże prezes schronu''???
Zaraz przetarg i jak nie pomożecie dziewczynom go przegonić, to psy nadal będą głodować w zimnie a pan prezes będzie kasę liczył.
Ale najlepiej jest siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i mówić ,że jest cudnie!!!
Czy któraś z Was kiedykolwiek zgłosiła te nieprawidłowości ze schronu np. UM?
Tylko Wy możecie go ze schronu wykurzyć dowodami ,zdjęciami itp...
Nikt inny nie ma dostępu do tego, tak jak WY.

Do mnie przyjeżdżają ludzie po psy a ,że jestem ok 15 km od Dymin to zazwyczaj najpierw tam jadą a u mnie płaczą ,że w Dyminach ;warunki okropne ,psy strasznie wychudzone,w miskach czerwona wodzianka ,szczeniaki chore w g..wnach się kąpią....boją się brać je na ręce ,żeby im nie zdechły:(
Dziewczyny pomóżcie tym psom!!!...proszę!!! Bo tylko w ten sposób możecie pomóc wszystkim dymińskim psom a nie tylko jednostce.


Dodam jeszcze ,że to dziwne ale zazwyczaj wszyscy się proszą o ogłoszenia dla psa a Wy nie!!! Już nie wspomnę ,że same mu nie robicie.
Karo ma dawno nieaktualne ogłoszenia. Znalazłam ostatnio aktualne z przed 101 dni .:(
No chyba ,że Fb ...ogłoszenie na stronie chartów i na stronie happy animals.

Edited by słodkokwaśna
Link to comment
Share on other sites

Kabaja, masz świętą rację, dzięki za wskazówki i konkrety. Przyznaję nie umiemy prowadzić wątku, ja nawet nie śledzę całego, nawet konto mi założył ktoś tylko po to żebym mogła tu zajrzeć. Osoba zakładająca wątek też nie robiła tego wcześniej, chciała pomóc z dobrego serca, może i skopałyśmy sprawę, ale bardzo chcemy pomóc Karo. Więc tak, poproszę Sylwię żeby jak najszybciej przedstawiła Wam te wpłaty, bo faktycznie jeśli chodzi o kasę wszytko musi być czarne na białym. Poproszę ją też żeby podliczyła dokładnie koszty paliwa i żeby było jasno napisane ile jest na koncie i ile brakuje. Niestety ma złe wieści... Karo się źle czuje.... wiem to z relacji wolontariuszek, bo ja nie jestem w stanie do niego pojechać ani wziąć go na spacer, więc bieda siedzi w boksie i łapie doła. Poza tym nie wolno psom na B (czyli tam gdzie jest Karo) dawać żadnych koców, posłane itp. Ja też zaczynam łapać doła, bo nie mogę wziąć go na spacer, a sprawy stoją w miejscu. Jesli macie jakieś pytania i chcecie szybszej odpowiedzi to bardzo proszę piszcie na priv. Tak będzie mi łatwiej. Przepraszam za wszystkie niedociągnięcia. Nie mam zamiaru się bronić że wątek jest super, bo wiem że nie jest. teraz najważniejsze żeby w końcu to ruszyło.

Link to comment
Share on other sites

Tak na marginesie.... nie pomagamy Moskwie, wiele znosimy dla tych psów. ale nie narzekamy, godzimy się na to świadomie. Właśnie straciliśmy psiaka w niewyjaśnionych okolicznościach, jest nam ciężko. I błagam niech nikt nam nie wmawia żę patrzy i nic nie robimy, albo że musimy poświęcić psy dla wywalenia Moskwy!!!!!! Nie poświęcimy żadnego psa!!!!! Miłość do psów zawsze będzie większa niż nienawiść do człowieka. I proszę jeśli ktoś chce wiedzieć jak tu jest to niech przyjdzie i zobaczy, pobędzie z psami... wtedy widać że największy sens to pobyć z psiaiem w boksie, wziąć go na spacer... godzina w lesie dla psa to całą wieczność szczęścia

Link to comment
Share on other sites

Kochana Poziomką, sama chciałabym wiedzieć.... wszystko nam się poknociło, ja nie mam nawet jak do niego jechać... biedak płakał w sobotę... Jak mnie nie ma to on nie chodzi na spacery i łapie doła. A tak się dobrze czuł.... Jak tylko będę mieć wieści to dam znać. mama nadzieję że już nie długo dojdę do siebie i go wytarmoszę za to kosmatą mordę.

Link to comment
Share on other sites

Poziomo masz rację... wątek jest nie taki jak powinien być, w ogóle zaczęło się psuć po tej pierwszej nieudanej akcji z wyjazdem Karo, ale wtedy to ktoś zrobił specjalnie żeby nam zaszkodzić, nie wiem czemu... Tak, pieniądze są wszystkie, ale brakuje na transport, o szczegóły trzeba pytać Sylwię. mnie się wydaje że 100 -150 zł jest jeszcze potrzebne, ale ja się na tym nie znam. Boję się że teraz nikt nie będzie chciał pomóc w utrzymaniu Karo i to dopiero będzie problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bestia666']Poziomo masz rację... wątek jest nie taki jak powinien być, w ogóle zaczęło się psuć po tej pierwszej nieudanej akcji z wyjazdem Karo, ale wtedy to ktoś zrobił specjalnie żeby nam zaszkodzić, nie wiem czemu... Tak, pieniądze są wszystkie, ale brakuje na transport, o szczegóły trzeba pytać Sylwię. mnie się wydaje że 100 -150 zł jest jeszcze potrzebne, ale ja się na tym nie znam. Boję się że teraz nikt nie będzie chciał pomóc w utrzymaniu Karo i to dopiero będzie problem[/QUOTE]

Bestia666, wątpię żeby ktokolwiek chciał wpłacić jakieś pieniądze gdy brak jest konkretów, planu działania.

Link to comment
Share on other sites

Poziomka, to był inny DT, tzn wtedy nie było żadnego DT, ktoś nam zrobił świństwo i chciał wysłać psa, do hotelu który nic o tym nie wiedział, ja wyjaśniałam tę sprawę, bo rozmawiałam z właścicielką hotelu. ona nie wiedziałą nic o Karo, a na wątku ktoś pisał że hotel załatwiony, że aro jedzie... to byłą ściema. Właśnie czy tylko ja mam wrażenie , że ktoś chce zapobiec temu by Karo pojechał? Znalazł się bezpłatny DT, ale potrzebna będzie pomoc w utrzymaniu i ewentualnym leczeniu Karo.

Link to comment
Share on other sites

Karo jedzie, tak mam obiecane, tylko z transportem są problemy. Jedzie do Szamotuł na DT. W ogóle to nie wiem czy powinnam to pisać ale ktoś nas podkablował że nielegalnie zbieramy kasę, są same problemy, nie wiem czemu ktoś chce zaszkodzić Karo. Ktoś się wycofał z transportu. Jutro mam nadzieję że Sylwia Wam wszytko wyjaśni, właśnie ją o to proszę. Obiecała wszytko napisać. Jeśli jeszcze macie jakieś uwagi i czegoś tu jeszcze brakuje, piszcie śmiało. Zwłaszcza jeśli coś jest nie tak z wątkiem, tzn jeśli my coś robimy nie tak. Ta jak kabaja napisała konktetne uwagi i wskazówki. I przypominam, że dawałam nr do Sylwii jakby ktoś chciał szczegółów od niej. dzwonić smiało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...