Jump to content
Dogomania

Nadpobudliwośc sexualna?!


anecik0

Recommended Posts

Witam

Nie wiem gdzie sie o tym napisać wiec piszę tutaj.
Mam rocznego psiura -jest adhd-owcem wiec normalne było, że czasem świra dostaję i w chwilach wielkiej radochy pojawia się "kredka" ale ostatnio to jego zachowanie mnie drażni. Praktycznie każdego dnia liże sobie siusiaka i niestety brudzi dywany-nie wiem czy to coś na kształt ludzkiego onanizowania czy co bo nigdy się z tym nie spotkałam (przynajmniej nie widziałam ani u ludzi ani u psów :evil_lol:). Czasem rano na pontonie na którym śpi jest mokra plama. Nie wiem może powinnam go wykastrować ale trochę mi go szkoda.

Pomóżcie proszę

Link to comment
Share on other sites

to pies,u którego jedno albo obydwa jądra nie zstąpiły odpowiednio na zewnątrz.psi bejbik w życiu płodowym ma jajka schowane w jamie pachwinowej czy cuś:) zaraz przed porodem lub jakiś czas po jądra powolutku zaczynają wychodzić ze schowka:)to się nazywwa zstępowaniem.prawidłowo zstąpnięte jajka żyją sobie spokojnie dyndając w worku mosznowym a u wnętora nastąpiło zaburzenie procezu zstępowania i jajka mogą zostać sobie w jamie albo na stałe zatrzymać się w którymś etapie wędrówki.takie coś jest niedopuszczalne,jądra muszą być na zewnątrz bo plemnyczki potzrebują o stopień-dwa niższej temperatury:D
ufff!!!ale się rozpisałam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakura']Kiedyś wyprowadzałem setera mojej koleżanki...stawał na dwóch łapach i, ze tak to ujmę zaczynał mnie pakować w nogę ._.[/QUOTE]
Mój owczarek szkocki miał to samo. Co bywało czasem dość kłopotliwe, bo nigdy nie robił tego na kimś z rodziny, gorzej gdy przychodzili do nas goście, zwłaszcza płci męskiej :oops: .

Link to comment
Share on other sites

Należy odróżnić faktyczną pobudliwość seksualną, dośc normalną u dojrzewającego samca, od kopulacji w celu podkreślenia swojej dominacji... Pies dorosły, który wspina się na ludzi, najczęściej nie mówi im "podobacie mi się", tylko: "jestem ważniejszy".
Natomiast pobudzenie, a nawet samoistny wytrysk u młodzika- no coż, bywa krępujące, ale normalne... Bardzo pobudliwego psa, mocnozainteresowanego suniami (bywają takie, które np. nie chca jeść, spać, kiedy w pobliżu jest pachnąca suczka) warto niekiedy po okresie dojrzewania wykastrować. Dla jego własnego spokoju:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Należy odróżnić faktyczną pobudliwość seksualną, dośc normalną u dojrzewającego samca, od kopulacji w celu podkreślenia swojej dominacji... Pies dorosły, który wspina się na ludzi, najczęściej nie mówi im "podobacie mi się", tylko: "jestem ważniejszy".
[/quote]
Dokladnie, wlasnie to chcialam napisac...
Ja np mam kryjaca suke :evil_lol: I wcale nie robi tego dlatego (jak niektorzy mysla), ze jest zboczona tylko wlasnie dlatego ze chce pokazac ze jest wazniejsza i chce dominowac :lol:

Link to comment
Share on other sites

taaaa....mnie dopiero czeka okres dojrzewania ze strony mego kundzia;)chociaż już są pierwsze oznaki:Dma 5 miechów i np juz podnosi lape przy sikuaniu.male podniety tez się zdarzają...
mozecie mi odpowedziec a jedno pytanie?
co powoduje psem,że w chwili gdy przychodze do domu,ten,witając się,że tak się wyrażę....ma wzwód??:)
wiem,że wiele psów tak ma(jeśli nie wszystkie;))ale dlaczego podniecie radości związanej z powitaniem towarzyszy podnieta seksualna??;):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anecik0']Witam

Nie wiem gdzie sie o tym napisać wiec piszę tutaj.
Mam rocznego psiura w typie CDB-jest adhd-owcem wiec normalne było, że czasem świra dostaję i w chwilach wielkiej radochy pojawia się "kredka" ale ostatnio to jego zachowanie mnie drażni. Praktycznie każdego dnia liże sobie siusiaka i niestety brudzi dywany-nie wiem czy to coś na kształt ludzkiego onanizowania czy co bo nigdy się z tym nie spotkałam (przynajmniej nie widziałam ani u ludzi ani u psów :evil_lol:). Czasem rano na pontonie na którym śpi jest mokra plama. Nie wiem może powinnam go wykastrować ale trochę mi go szkoda.

Pomóżcie proszę[/quote]
ja proponuję wizyte u weterynarza , u mojego psa było podobnie , lizał się i zostawiał kropelki nasienia :p diagnoza = powiększona prostata
Kastracja to naprawde nic złego i nie trzeba "szkodować" docenisz za jakiś czas tą jakże trudną dla wielu decyzję o "okaleczeniu :diabloti:" psa.
Jego ADHD ;) sie zmniejszy ,popęd seksualny zaniknie ...... i czym wcześniej mu wytniesz klejnoty tym szybciej pies "znormalnieje" ;)

tylko proszę nie wierz w bajki że pies bez jajek czuje się gorszy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ile trwa dojzewanie u samca ?? jak pies sie tak lize po siusiaku to ze ma zapalenie napletka albo powiekszona prostate?? ooo kolejny powod do kastracji :-) Mam nadzieje ze wreszczie namowie rodzicow a jak nie to wezme pieniadze z urodzin i sama pojde wykastrowac

Link to comment
Share on other sites

Wnętrowi wycina się jajeczka, tak się właśnie "naprawia". Nie ma innej alternatywy.
A nadpobudliwego psa radzę wykastrować, nie będzie przeciez psem hodowlanym.. Nie bedziesz miała problemów z nim w czasie wiosennych i jesiennych cieczek, a uwierz im wcześniej, tym lepiej dla niego i Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

my mamy podobny problem z 5.5-letnim dobermanem...., pies prawie rok temu został wykastrowany, przestał uciekać do suk; ale w czasie pieszczot rozwala się na podłodze i zaczyna się wylizywać, okrutnie odbiera apetyt,a potem przez kilka min chodzi z interesem na wierzchu..., o co mu chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Czytam Wasze posty i oczom nie wierzę. Psy się nie onanizują, nie masturbują, nie mają popędu seksualnego. Mają popęd do rozmnażania, i tyle. Ruchy kopulacyjne nie służą rozładowaniu napięcia seksualnego, bo takowego pies nie odczuwa, o ile nie czuje gotowej do parzenia suki. W ten sposób zarówno pies jak i suka podkreślają swoją dominującą pozycję. Kopulacja z ludzką nogą oznacza tylko tyle, że pies chce być alfą. A "kredka" u samca oznacza podniecenie, ale zupełnie nie seksualne. Taka reakcja pojawia się na widok obcego psa lub interesującego krzaka. Litości, kochajmy psy, ale nie przypisujmy im ludzkich reakcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=' zaczyna się wylizywać, okrutnie odbiera apetyt,a potem przez kilka min chodzi z interesem na wierzchu..., o co mu chodzi?[/quote']
Po perwsze: u psa to nie jest "interes" tylko penis.
Po drugie: nie ma się co podniecać, wylizuje się, no bo wylizuje.
Po trzecie: jak apetyt odbiera, to po co Ci pies. mnie nie przeszkadza wylizywanie się Grity sromu podczas cieczki, pies to żywe stworzenie, ale nie człowiek. Pisałam powyżej: kochajmy zwierzęta jak zwierzęta. Nie starajcie się ich uczłowieczyć, bo potem jakieś takie masturbacyjne głupoty czytam.

Link to comment
Share on other sites

wiesz, mam też suki i jakoś mi to nie przeszkadza, ale pies już przesadza; możesz mnie teraz zrównać z ziemią,ale jak Ren zaczyna się wylizywac w moim łózku to po kilku ostrzeżeniach z niego spada...., mogę znieśc , że wnosi błoto, zostawia wszędzie kudły i wyciera o meble morde po jedzeniu, ale nie przesadzajmy....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANKA_89']możesz mnie teraz zrównać z ziemią,ale jak Ren zaczyna się wylizywac w moim łózku to po kilku ostrzeżeniach z niego spada...., mogę znieśc , że wnosi błoto, zostawia wszędzie kudły i wyciera o meble morde po jedzeniu, ale nie przesadzajmy....;)[/quote]
Nie mam zamiaru nikogo "zrównywać z ziemią", ale spróbuj zrozumieć, że pies to pies. Dla psa lizanie to jak dla nas mycie zębów, higiena, czasem reakcja na emocje, czasem po prostu nuda. Ale nie ma to nic wspólnego z ludzkią seksualnością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszsza']Nie mam zamiaru nikogo "zrównywać z ziemią", ale spróbuj zrozumieć, że pies to pies. Dla psa lizanie to jak dla nas mycie zębów, higiena, czasem reakcja na emocje, czasem po prostu nuda. Ale nie ma to nic wspólnego z ludzkią seksualnością.[/quote]

dzięki za wyjasnienie, nie miałam pojęcia o co mu chodzi, on niemal zawsze po wylizywaniu przychodzi żeby go pogłaskać i próbuje polizać po twarzy; mam głownie suki, a poprzedni pies nigdy się tak nie zachowuwał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszsza']Nie mam zamiaru nikogo "zrównywać z ziemią", ale spróbuj zrozumieć, że pies to pies. Dla psa lizanie to jak dla nas mycie zębów, higiena, czasem reakcja na emocje, czasem po prostu nuda. Ale nie ma to nic wspólnego z ludzkią seksualnością.[/quote]

to dlaczego mój pies po kastracji praktycznie zaprzestał się myć ?

dlaczego przed kastracją non stop się mył i non stop kapało mu z prącia nasienie ?

Nigdy nie kopulował ludzkich nóg ani innych przedmiotów ..... nigdy w stosunku do człowieka nie przejawiał żadnych takich zachowań ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][COLOR=Green]Przenosze do odpowiedniego dzialu...

Jest jeszcze inny watek o tym problemie ale postanowilam ich nie laczyc bo pokryja sie w nich daty

oto on: [/COLOR][/B][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37487[/URL]

[COLOR=Green][B][MOD][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...