Jump to content
Dogomania

maleństwo na łańcuchu już bezpieczne w DS


Elza22

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Stałe deklaracje:[/B]
[B]-ewakrakow 10zł
-Doda_ 10zł
-moca35 10zł
-Elza22 20zł [/B]
-[B]monika083 20 zł
-Mela Jakimiuk 10 zł

Jednorazowo:
-Mela Jakimiuk 50 zł

[/B]mamy już 80 zł stałej i 50zł jednorazowo np na weta :smile:
brakuje 22 cioteczek po 10 zł . . [COLOR=#000000].

[U][B]Mela jakimiuk bardzo ale to bardzo Ci dziekuje w imieniu pieska ![/B][/U]
[B]
Niech juz w styczniu opuści te koszmarne miejsce . . prosimy chociaz o 5 zl kochane cioteczki !!! !!!
trzeba tytul zmienic - np na taki ze potrzebujemy chociaz 5 zl deklaracji albo ze brakuje 22 cioteczek po 10 zl . . . [/B]



[B][COLOR=#ff0000]Życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014 niech będzie lepszy dla bezdomniaków, zwierząt w potrzebie !
Temu psiakowi życzę nowego życia, na lepszej drodze ![/COLOR][/B] [/COLOR]

Edited by Doda_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Wrzucam ponownie :


[B][COLOR=#ff0000]Życzę wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014 niech będzie lepszy dla bezdomniaków, zwierząt w potrzebie !
Temu psiakowi życzę nowego życia, na lepszej drodze !



[/COLOR][/B][COLOR=#000000]Kochane cioteczki psiak baaardzo prosi o stałe deklaracje . . mogą być nawet 5 zł ! To bardzo wiele dla niego . .

I musimy wymyślić imię dla niego . .
[/COLOR][/QUOTE]

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje wszystkim których ten maluch ujał za serducho. Chłopak ma już pieniądze na weta z bazarku który był robiony już dawno.

Link to comment
Share on other sites

[B]Stałe deklaracje:[/B]
[B]-ewakrakow 10zł
-Doda_ 10zł
-moca35 10zł
-Elza22 20zł [/B]
-[B]monika083 20 zł
-Mela Jakimiuk 10 zł

Jednorazowo:
-Mela Jakimiuk 50 zł

[/B]mamy już 80 zł stałej i 50zł jednorazowo np na weta :smile:
brakuje 22 cioteczek po 10 zł . . [COLOR=#000000].

[U][B]Mela jakimiuk bardzo ale to bardzo Ci dziekuje w imieniu pieska ![/B][/U]

Niech juz w styczniu opuści te koszmarne miejsce . . prosimy chociaz o 5 zl kochane cioteczki !!! !!!
[B]Elza[/B] - trzeba tytul zmienic - np na taki ze potrzebujemy chociaz 5 zl deklaracji albo ze brakuje 22 cioteczek po 10 zl . . . [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']wyzej pisalam, ze trzeb pomyslec, na czyje konto wplacac pieniazki, kto bedzie robil rozliczenia itd . . .elza jest zalozycielem tego watku i niech odpowie . . :) czy ona sie tego podejmie, jak nie, to ja lub ktos inny z nas.[/QUOTE]

Ja się nie podejmę z powodu braku czasu. Doda_ mogła byś się tego podjąć?

Link to comment
Share on other sites

jak stałe deklaracje będą pełne (czyli 300zl) podejme sie tego
i bardzo prosze o zmiane tytulu watku na taki jak pisalam wyzej . . albo na inny lepszy . .
trzeba tez watek porozsylac, ja to zrobie moze w piatek, ale nie dam rady do dogomaniakow A - Z
musimy sie podzielic . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']jak stałe deklaracje będą pełne (czyli 300zl) podejme sie tego
i bardzo prosze o zmiane tytulu watku na taki jak pisalam wyzej . . albo na inny lepszy . .
trzeba tez watek porozsylac, ja to zrobie moze w piatek, ale nie dam rady do dogomaniakow A - Z
musimy sie podzielic . .[/QUOTE]


Jesli zbierzemy chociaz 200 zl stalych to moge podjac sie. prowadzenia finansow,zbierac jednorazowe, wysylac fanty na bazarek, brakujaca kwote bede pokrywac .Szkoda psa.

Link to comment
Share on other sites

przy okazji zaproszę na bazarek
zysk idzie na pokrycie długów psiaków w hotelilu LILUtosi

do kupienia sukienki i inne ładne ciuszki:) również dziecięce

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249561-BAZAREK-NA-ZAD%C5%81U%C5%BBON******-I-tura-DO-22-12-2013-II-tura-do-30-12-2013-SUKIENKI-SYLW-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mruczka']Zapiszcie moją deklarację 25 zł/miesiąc. Trzymam kciuki za małego, dobrze chociaż, że zima łagodna..[/QUOTE]

[quote name='cisowianka']Jestem po raz drugi (post 42)na zaproszenie ;) ale z kasą krucho może jednorazowo 20 zł.[/QUOTE]


baaaardzo dziekujemy w imieniu malucha;)
czyli:

Stałe deklaracje:
-ewakrakow 10zł
-Doda_ 10zł
-moca35 10zł
-Elza22 20zł
-monika083 20 zł
-Mela Jakimiuk 10 zł
-Mruczka 25 zl
----------------------
=105 zl


Jednorazowo:
-Mela Jakimiuk 50 zł
-cisowianka 20 zl
-Aimez Moi 20 zl
----------
90 zl

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Jestem na wątku od początku tylko cicho podczytuję nic nie pisząc...

Niestety na tą chwilę finansowo nie dam rady pomóc ale będę dalej zaglądając chociaż podnosiła...

Trzymam kciuki za malucha i Cioteczki, które mu pomagają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...