Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']Dlaczego odpychają?Odpowiada każdemu na zadane pytanie ,pogrubia nick.Wszystko jest czytelne i miło się to czyta.Nie widzę nic odpychającego-powiedział przodujący hejter dogo ;)[/QUOTE]

aż trudno uwierzyć że to Twoje słowa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maartaa_89']a mi się czyta z przyjemnością :razz: fajnie, migały mi Twoje posty o tym że czekasz na psiaka i w sumie czekałam razem z Tobą bo byłam ciekawa co to za papiś u Ciebie zagości :cool1:
mordkę ma do wycałowania[/QUOTE]

Zgadzam się!:loveu:W całej rozciągłości.
100razy bardziej wolę czytać dłuższe posty niż posty jednozdaniowe.
Poza tym fajnie patrzeć na czyjąś radość z zakupu "małego gówienka" ,no chyba ,że komuś coś z żalu ściska.:diabloti:

motyl-kopa chcesz?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wszystko poniżej 10kg to mała kupa:lol:ładna ,czy nie to nadal kupa.Można w to wdepnąć i zmiażdżyć:diabloti:[/QUOTE] to ja mam 2 kupy w domu hehe bardzo fajny maluszek, a tym jedzeniem wszystkiego no cóż, moje szczeniaki robiły identycznie, możesz od razu ćwiczyć z nim "nie wolno". Taka słodka mordeczka, tylko do wycałowania osobiście lubię długie opisy :)

Link to comment
Share on other sites

Jupiiiii mój pies nie kupa, 13 kilo pełnoprawnego psa!:evil_lol:

A tak widzę ambitne plany się szykują, mały jest dopiero kilka dni u ciebie a już go na agility szykujesz:lol:

A co do obroży to pierwsza najbardziej moim zdaniem pasuje do Twojego szczurka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Dlaczego odpychają?Odpowiada każdemu na zadane pytanie ,pogrubia nick.Wszystko jest czytelne i miło się to czyta.Nie widzę nic odpychającego-powiedział przodujący hejter dogo ;)[/QUOTE]


Wow, Aleks :loveu:

[quote name='maartaa_89']a mi się czyta z przyjemnością :razz: fajnie, migały mi Twoje posty o tym że czekasz na psiaka i w sumie czekałam razem z Tobą bo byłam ciekawa co to za papiś u Ciebie zagości :cool1:
mordkę ma do wycałowania[/QUOTE]

Hehe, Nico ma coś w sobie, bo galeria założona ledwie tydzień temu, a już ściągnęło tu pół dogo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']taaaaa...to chyba oblicze, którego dogo nigdy nie uświadczyło :evil_lol:[/QUOTE]

a to się liczy?
[quote name='olekg89']czemu koma ma kolczatke??? :x aż tak mocno ciagnie ????? moja tez ciagnie a chodzi w zwykłej :P nie cierpie kolczatek[/QUOTE] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola']a to się liczy?
:evil_lol:[/QUOTE]

Wiesz ,że ostatnio tego szukałem?Chciałem pokazać Motylek jak bardzo zmienia się punkt widzenia w zależności od tego co mamy na smyczy:multi:.(Kaja kolczatkę też nosiła:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wiesz ,że ostatnio tego szukałem?Chciałem pokazać Motylek jak bardzo zmienia się punkt widzenia w zależności od tego co mamy na smyczy:multi:.(Kaja kolczatkę też nosiła:diabloti:)[/QUOTE] chyba nie jarzę :razz: albo za duży upał jest. Plany ambitne, zobaczymy co z tego wyjdzie w czasie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Wiesz ,że ostatnio tego szukałem?Chciałem pokazać Motylek jak bardzo zmienia się punkt widzenia w zależności od tego co mamy na smyczy:multi:.(Kaja kolczatkę też nosiła:diabloti:)[/QUOTE]

obojętnie co będzie na mojej smyczy, będę uważać, że z psem należy pracować nad poprawą zachowania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...