Jump to content
Dogomania

Jakich ras nie lubi wasz pies?


Reailia

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak mój Kazan pała niechęcią do jamników może dlatego że jak był mały to go jeden ugryzł niemówiąc już o tym że za każdym razem gdy mijamy psa tej rasy to wszystkie na niego szczekają.

Wkurza mnie tylko zachowanie właścicieli tych psów bo latają bez smyczy i kagańca boje się że któregoś dnia jeden podbiegnia zablisko mojego psiaka no i wina będzie oczywiście moja bo mój to amstaf pies morderca, że na smyczy to nieważne, że jamnik zaczoł to też nieważne. :x

Osobiście sama nielubie tej rasy.

Pozostałe psiaki (mamy wielu znajomych) nie powodują agresywnego zachowania byleby tylko chciały się bawić. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój wyzełek Fido bardzo boi się , a co za tym idzie nie lubi, owczarków niemieckich. Jak miał 4 miesiące to właśnie owczarek napadł na niego. Czasem ma też uprzedzenia do duzych, groźnie wyglądających psów. Najbardziej lubi amstafy i setery.

Link to comment
Share on other sites

Mój cane corso lubi wszystkie psy, które chcą się bawić. Trochę dezorientuje się, jak pies ma długą sierść zasłaniającą oczy, wtedy nie wie, co z takim zrobić. Stary jamnik lubi suczki wszystkie wyższe od boksera. Pewnie marzy o tym, czego mu brakuje... :lol:

Sylvi, mam pytanie o tego JRT Twojego sąsiada. Czy jest to hałaśliwy, znaczy szczekliwy pies, czy żywy ale niezbyt ujadający?

Pozdrawiam

Sajko&Bari&Dżeki

Link to comment
Share on other sites

Mój nie lubi labradorów-ma dwa takie na spacerach-koszmar,kundla-sąsiada i sznaucerów olbrzymich.

Poza tym nie lubi takich typków,jak on sam-patrzących w oczy,na sztywnych łapach,zjeżonych,obowiązkowo dużych.

A im mniejszy piesek-tym bardziej dla niego ulubiony.

Yorki,pomeranin-to sam miód. :D

Tylko ja się boję,żeby ich nie zgniótł. :wink:

Sunia kocha cały świat.

A jak inna suczka chce ją ugryźć-po prostu rzuca ją na plecy,przyciska łapą i wszystko-jest zdziwiona-po co ta agresja?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Wyżły nie lubią owczarków niemieckich i to jest fakt autentyczny, który po raz kolejny sie potwierdza dzięki Monik.

Znam w mojej okolicy parę psów i suczek wyżłów i wszystkie mają jakąś awersję do owczarków :P

A tak pozatym, to dopóki nie są zaatakowane przez inne suczki - niezależnie od rasy - to bardzo szybko się zaprzyjaźniają.

Link to comment
Share on other sites

mój choć z nektórymi przedstawicielami z podanych przeze mnie ras bawi się to generalnie nie lubi ras w typie bojowym a więc bokserów, amstafów(największa awersja) z innymi psami o zacięciu bojowym nie miał nieprzyjemności ale podejrzewam że wszystkie psy w tym typie to niestety nie dla niego

Link to comment
Share on other sites

Mój dog nienawidzi bokserów - kiedyś bawił się z suczką i rzyleciały dwa takie i go zaatakowały. Od tej pory dostaje piany na pysku na widok samca tej rasy (z sukami się bawi). Nie lubi też ONów i owczarka francuskiego sąsiadów, który go zaczepiał jak Spike był mały.

Link to comment
Share on other sites

Moja Koriska garnie się do wszelakiego zwierza, koty jak były male to chodzily caly czas mokre od jej śliny :P ,chomikom dala spokoj sa za kratkami a na widok psa to chce ze skory wyskoczyc ,choc czasem przed owczarkiem co bardziej wyszczekanym potrafi przepełznąć cichaczem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Tośka , ze względu na swój młodociany wiek, jak na razie kocha wszystkie psy - a najbardziej sznaucera średnieg, pudelak i jamnika szorstka - 2 ostatnie dosłownie liże. Mogę napisać jakie psy jej nie lubią - jest to jamnik rudzielce, owczarek niem, i foksterier gładkowłosy. Ich nieczym nieuzasadniona nienawiśc jest dla Tochera szokiem.

Alpa nie znosi owczraków niem - bo notorycznie się na nią rzucają, labradorków a boi się buldożków fransukich - widocznie za dziwne są dla niej. Kocham natomiast najbrzydsze , najlepiej rude kundelki.

Link to comment
Share on other sites

zaba14 - nie uważam - ale akurat u mnie na osiedlu są dwa rudzielce mixy i są wyjątkowo nie twarzowe - co nie znaczy , że uważam że inne rudziaki są brzydkie /wszystkie psiaki są cudowne/ - a Alpaga najbardziej na świecie kocha właśnie takie nie najprzystojniejsze:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...