Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
14 godzin temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek i dla Sawani przypada 403,75zł.Dodaję od siebie 1,25zł i tym samym będzie równa kwota 405,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/335330-zakończony-rozliczamdomowy-mix-różności-do-160416/?page=1

Bardzo dziękuję za pomoc dla Sawani w postaci bazarku.Kwota jest rewelacyjna.Zakupię Sawani leki.

Potwierdzam wpłynięcie 405,00zł.Uzupełnię rozliczenie Sawani na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wykupiłam Sawani Scanodyl 40tabl. U Sawani każdy dzień jest podobny do poprzedniego,nic się nie dziej jeżeli chodzi o zdrowie Sawany, ogólnie jest dobrze,są dni jednak,że czuje się gorzej szczególnie jak następuje zmiana pogody ale ogólnie nie jest źle oby tak dalej było jak jest.

 

IMG_1113.JPG

IMG_1107.JPG

IMG_1104.JPG

IMG_1102.JPG

IMG_1101.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dzięki za zaglądanie do nas,sądziłam,że już Sawana została zapomniana,tyle czasu upłynęło już jak jest u nas.Każdy rok daje o sobie znać,każdy rok to rok do przodu.Dwa razy uniknęła śmierci a to też ma znaczenie dla jej zdrowia i samopoczucia.Ja z każdego dnia się cieszę,że Sawania jest z nami.Chciałabym aby to była wieczność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...