Jump to content
Dogomania

Mikrosunia + 3 szczeniaki z ulicy - wszystkie w nowych domach!!! :) DZIĘKUJEMY DAŚKA!


kcd

Recommended Posts

Ewu, nie zaśmiecasz! Rany, jakie cudo... trzeba mu coś znaleźć, nie ma opcji... jeśli ogarniemy nawet płatny DT, to mogę wziąć na siebie zbiórkę kasy. Tylko chętnego na szczeniora trzeba... Ale to już jutro, bo dziś padam!

Miałam cudny dzień, znalazłam Bezie domek, moja intuicja nie zawiodła po raz kolejny! :D Ale ostatnio działam na tyle frontów, że aż się boję, kiedy mi się coś przepali ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kcd']Ewu, nie zaśmiecasz! Rany, jakie cudo... trzeba mu coś znaleźć, nie ma opcji... jeśli ogarniemy nawet płatny DT, to mogę wziąć na siebie zbiórkę kasy. Tylko chętnego na szczeniora trzeba... Ale to już jutro, bo dziś padam!

Miałam cudny dzień, znalazłam Bezie domek, moja intuicja nie zawiodła po raz kolejny! :D Ale ostatnio działam na tyle frontów, że aż się boję, kiedy mi się coś przepali ;-)[/QUOTE]Jeżeli Beza to ta sunia,która 6 lat była w schronie,to wspaniałe wiadomości:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Jeżeli Beza to ta sunia,która 6 lat była w schronie,to wspaniałe wiadomości:-)[/QUOTE]

To jest Beza. Miała pojechać do Wojtyszek.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/205506_530574396984565_1572967549_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Po cichutku czytam sobie ten wątek i jestem pod wrażeniem błyskawicznej akcji:klacz::loveu:
Może w wolnej chwilce zajrzycie też tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243780-Bezdomna-psia-rodzina-POMOCY?[/url]
Sytuacja podobna, tylko szczeniaków więcej.
Przepraszam za spam ale może ktoś będzie miał jakiś pomysł:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Nie udało mi się dodzwonić do P.Kierownik,ale wysłałam obszernego smsa z opisem sytuacji i zapytaniem o ewentualną pomoc w transporcie.Rozumię,że na razie mamy transport do W-wy,ale z W-wy do Gdyni już nie?[/QUOTE]

Dokładnie - szukamy transportu Warszawa - Gdynia. No, chyba, że trafiłby się Częstochowa - Gdynia lub w ogóle Lubliniec Gdynia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Dokładnie - szukamy transportu Warszawa - Gdynia. No, chyba, że trafiłby się Częstochowa - Gdynia lub w ogóle Lubliniec Gdynia.[/QUOTE]
Obawiam się,że będzie ciężko.Może odezwie się dt od Cioteczki Atomówki,to W-wa o ile dobrze pamiętam,więc znacznie bliżej.Czy ktoś pisał już na wątku transportowym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O rety, ale się nadziało od wczoraj... Ja czekam jak na szpilkach na wieści od p. Mai od Chmurki i niewykluczone, że będę w najbliższym czasie weekendowym jechała w kierunku Koszalina...[/QUOTE]

Byłoby super, Koszalin zawsze bliżej niż Warszawa, zawsze jakaś dodatkowa opcja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O rety, ale się nadziało od wczoraj... Ja czekam jak na szpilkach na wieści od p. Mai od Chmurki i niewykluczone, że będę w najbliższym czasie weekendowym jechała w kierunku Koszalina...[/QUOTE]

Czy to oznacza,że jest choć cień nadziei na transport ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Na 99% w piątek jadę do Koszalina. Jakoś tak pewnie z rańca, bo to ponad 500 km. Na szczęście moje autko malutkie i na gaz ;)[/QUOTE]

Cioteczko ile kosztowałoby przewiezienie suńki z maluchami i czy jest możliwość dowiezienia ich w okolice Gdyni,czy trzeba by było wyjechać gdzieś po nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Jubu jest z Łodzi, liczy transport w obie strony - 420 zł...[/QUOTE]Cioteczko Kochana (bo przecież to o miłości watek;-)),ale skąd wziąć tyle kasy w tak krótkim czasie???? Nawet nie mam pomysłu od kogo pożyczyć,żeby zrobić bazarek i zwrócić:-)

Link to comment
Share on other sites

A co z DT od znajomej Atomówkowej?
Wtedy to szaleństwo transportowe by odpadlo...

Może jakoś by wtedy dało się pomóc tutaj (co Marysia O. wstawiła)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243780-Bezdomna-psia-rodzina-POMOCY?[/URL]
Z Suwalszczyzny jednak chyba bliżej do Gdyni...?

Myślcie, mądre młode i doświadczone główki! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Cioteczko Kochana (bo przecież to o miłości watek;-)),ale skąd wziąć tyle kasy w tak krótkim czasie???? Nawet nie mam pomysłu od kogo pożyczyć,żeby zrobić bazarek i zwrócić:-)[/QUOTE]

Pewnie że o miłości! Mikrusów do mamy, mamy do mikrusów, mojej do Was... :-)

Póki co jest to ostateczność, powrzucałam info na fb, napisałam do wszystkich możliwych znajomych... zobaczymy. A szczerze mówiąc póki co taniej byłoby chyba nawet zapłacić komuś za opiekę nad sunią i szczeniorami na 4 tyg w Warszawie niż je wieźć za tę samą kasę a potem znów odbierać...

Link to comment
Share on other sites

Dlatego też kilka postów wyżej pisałam,żeby poczekać na odzew znajomych Atomówki.To jest kawał drogi.Prędzej też chyba uda się nazbierać na miesięczne utrzymanie ,niż na transport,który po miesiącu miałby się powtórzyć.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna mój DT nie da rady wziąć rodzinki, za duże ryzyko tam parwo, tam jest staruszek, kot bez łapki.

Natomiast DT wysnuł propozycję bezpłatnego transportu dla całej rodziny z Warszawy do Bygdoszczy
Co Wy na to?
Potem z Bygdoszczy tj już jakieś 200 km do Gdyni więc nie ma tragedii.

Problem pewnie jedynie w tym co potem? Tzn czy znalazł by się ktoś kto by je w Bydgoszczy odebrał lub czy ewetualnie Daśka za zwrot kosztów mogłaby po nie wyjechać?

Zrobie bazarek imienny tylko muszę wiedzieć ile maluichów to suczki, ile psiakó

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...