Jump to content
Dogomania

Mikrosunia + 3 szczeniaki z ulicy - wszystkie w nowych domach!!! :) DZIĘKUJEMY DAŚKA!


kcd

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kcd']Szczerze mówiąc to ja nie wierzę.[/QUOTE]
Jeżeli wszystko pójdzie wg planu,to jutro mniej więcej o tej porze psiaki będą już u mnie:-)
Osoba,która przywiezie psiaki będzie u mnie nocowała i zgodziła się zabrać ze sobą w drogę powrotną jakiegoś potrzebującego psiaka.Pytałam już na jednym pomorskim wątku,ale mają transport już dograny.Jeżeli znacie jakiegoś psiaka w potrzebie,który potrzebuje w piątek pojechać do Warszawy,to dajcie znać:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Może warto założyć wątek na transportowym, że istnieje możliwość transportu jakiegoś psiaka do Warszawy w piątek?[/QUOTE]

Myślę,że to dobry pomysł:-) To lecę założyć wątek,może jakiś psiak się załapie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Słusznie! Już lecę![/QUOTE]
Kto pierwszy ten lepszy,kto ostatni ten doopa.Cioteczka dopisz,co ustaliłam z P.Agnieszką telefonicznie.Transport dla psa,który nie jest wielkości bernardyna,ponieważ samochód mały,najlepiej żeby pies potrafił jeździć samochodem i spokojnie spędził trasę na tylnim siedzeniu,Pani jedzie sama,więc nie może skupiać się zbytnio na psiaku.

Link to comment
Share on other sites

Warto wiedzieć: Warszawa ma teraz -50% na sterylki! Dofinansowanie z UM!

[url]http://bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/Urzad/Biura_Urzedu/OS/Zwierzeta/Opieka_weterynaryjna/opieka+weterynaryjna.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Szczerze mówiąc to ja nie wierzę.[/QUOTE]
W czary czy w siebie? :hmmmm:
Bo w siebie to przecież musisz, nie masz innego wyjścia! :klacz:

[quote name='daśka']Jeżeli wszystko pójdzie wg planu,to jutro mniej więcej o tej porze psiaki będą już u mnie:-)
Osoba,która przywiezie psiaki będzie u mnie nocowała i zgodziła się zabrać ze sobą w drogę powrotną jakiegoś potrzebującego psiaka.Pytałam już na jednym pomorskim wątku,ale mają transport już dograny.Jeżeli znacie jakiegoś psiaka w potrzebie,który potrzebuje w piątek pojechać do Warszawy,to dajcie znać:-)[/QUOTE]
[quote name='Nutusia']Cudnie!!!!
A ja miałam zabrać ze sobą dzikiego psiaka ze schronu do hoteliku. Już wymierzałam czy mi się klatka w aucie zmieści, a tu sms, że psiak... zwiał ze schronu :([/QUOTE]
Nutusia, a nie zdecydujesz się na użycie tego transportu powyższego w celach Chmurkowych...? Wolisz osobiście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Bo, jak się okazuje, Ty też umiesz czarować - zapałem, zaangażowaniem i urokiem osobistym! :klacz:[/QUOTE]

[quote name='Mazowszanka']Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !
Jesteście wspaniałe :loveu:[/QUOTE]

Dziewczyny, to wszystko dzięki WAM! Dziękuję! :multi:

Link to comment
Share on other sites

A u mnie narada z TZ,gdzie maleństwa najlepiej umieścić:-) .Pomieszczenie wybrane:-) Właśnie umyłam nieużywany od 1,5 roku transporter plastikowy po moim kochanym rottku,jemu służył jako lokum do jeżdżenia w samochodzie,a dla suni i maleństw będzie to idealne schronienie.Transporter jest z plastiku,więc można będzie go dokładnie później zdezynfekować.Najważniejsze te pierwsze dwa tygodnie izolacji od reszty zwierząt,a później to już z górki:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']A u mnie narada z TZ,gdzie maleństwa najlepiej umieścić:-) .Pomieszczenie wybrane:-) Właśnie umyłam nieużywany od 1,5 roku transporter plastikowy po moim kochanym rottku,jemu służył jako lokum do jeżdżenia w samochodzie,a dla suni i maleństw będzie to idealne schronienie.Transporter jest z plastiku,więc można będzie go dokładnie później zdezynfekować.Najważniejsze te pierwsze dwa tygodnie izolacji od reszty zwierząt,a później to już z górki:-)[/QUOTE]

Nie mogę się już doczekać Waszych pierwszych wrażeń!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Nie mogę się już doczekać Waszych pierwszych wrażeń![/QUOTE]

Ja również:-) Moje sunie mają już po 1,5 roku,moja tymczasowiczka Sarunia ma ok 13 lat i jest już babuniom,tymczasowicz Kłopotek jest psiakiem,którego na początku roku lekarze zdiagnozowali na max 5 tygodni życia i tak jest z nami do dziś.A tu nagle przyjadą mikropsiaki mamusia i szczeniaki:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']Bardzo szybko wszystko poszło:-) Najważniejsze,żeby szczeniaki były zdrowe i żeby przyszłe domki były cudowne,zarówno dla maluchów jak i dla mamuśki:-)[/QUOTE]

O właśnie... przyszłe domki... Trzeba będzie się zacząć za tym rozglądać. Póki co muszę jeszcze ogarnąć jakiś transport dla jamnisi, która przyjeżdża do mnie na tymczas jutro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...