Jump to content
Dogomania

Fiona 1,5 roczna sunia ma DOMEK z marzeń - ZOSTAJE U PINCZERKI :):):)


Lili8522

Recommended Posts

Dziękujemy cioteczkom za odwiedziny! Fiona nieśmiało merda ogonem w podziękowaniu ;)


[quote name='Magolek']Dziękuję za zaproszenie. Fiona troszkę przypomina moją Zulę, nawet nie samym wyglądem, chociaż sylwetkę ma podobną. Zula trafiła do schroniska zaraz po urodzeniu z pseudohodowli, zachowywała się podobnie, tylko była jeszcze bardziej wycofana i przestraszona. Mam trochę deklaracji, więc dużo nie mogę, ale trzeba dać dziewczynce szansę na swego człowieka. Deklaruję 20 zł miesięcznie . :)[/QUOTE]

Pięknie dziękujemy!!! Już ślę numer konta kolejnej wspaniałej ciotce :)


Ciągle walczymy ze strachem, najgorzej jest w godzinach szczytu, gdzie ludzie krążą po parku, a ulicą śmigają samochody. Ciężko ją wtedy uspokoić...
Stara się też bardzo zwrócić moją uwagę na siebie, gdy tego nie robię - albo skacze na mnie i skuczy drapiąc mnie łapami, albo jak dziś w nocy - o 3:00 nagle siadła koło mojego łóżka i też zaczęła skamleć. Nie chodziło o spacer dodam... Od razu merda ogonem jak głupia i sprzedaje buziaki, jak tylko się odwrócę do niej. Ale to męczące bywa, nie ukrywam.

Dziś też za radami cioci Lili odstawiliśmy puchę z mokrym jedzeniem i będziemy polewać suchą karmę jogurtem/serkiem. Bo ciągle chrupki są ohydne i księżniczka Fiona nie będzie ich jeść...

Ma też strasznie zaniedbane tylne wilcze pazurki - pozawijane po kilka razy.... W przyszłym tygodniu nieuchronnie czeka nas wizyta u weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'](...)Dziś też była pierwszy dzień sama, wprawdzie tylko 4 godziny ale zniosła to wyjątkowo po męsku ;)[/QUOTE]
Po męsku...? :hmmmm:
Czyli wyżarła Ci wszystko z lodówki i z piwem w łapie oglądała TV? :evil_lol:

Wszystkiego się dzięki Tobie nauczy! :glaszcze:

Mocno :kciuki: za DS.

Edited by inka33
literowka...
Link to comment
Share on other sites

Pomoc w postaci kilku dobrych słówek na wątku też na wagę złota! Dziękujemy za odwiedziny
:loveu:

[quote name='inka33']Po męsku...? :hmmmm:
Czyli wyżarła Ci wszystko z lodówki i z piwem w łapie oglądała TV? :evil_lol:
[/QUOTE]

Wiedziałam, że się do tego doczepisz :diabloti:


[quote name='tobciu']Poproszę numer konta, prześlę grosik jednorazowo. Choć na te parę jogurtów na chrupki. ;)[/QUOTE]

Dziękuję za pojawienie się na wątku i propozycję jednorazowej wpłaty :loveu: :loveu: :loveu: już przesyłam numer konta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Przyszłam obejrzeć tymczasowiczkę, fajna dziewczyna :) Trzymam kciuki za szybką socjalizację i dobry dom :kciuki: ;)[/QUOTE]

Prawie jak Boom w czarnej odsłonie :razz:


[quote name='inka33']Odpowiedź mocno wymijającą dałaś... :shake:[/QUOTE]

Przespała grzecznie cały ten czas :) wczoraj tak samo, 5 godzin sama i tylko psie kłaki, które odkryłam na mojej poduszce :diabloti:


[quote name='Lili8522']Kto jeszcze dołoży grosik do utrzymania pięknej dziewczynki? :modla::modla::modla:[/QUOTE]

Przyłączam się do cichutkiej prośby, juz mamy PRAWIE na wizytę u weterynarza, która się kroi z powodu pilnej potrzeby obcięcia wilczych pazurków i szczepienia... :oops: i może jeszcze coś by zostało na jakąś puszeczkę dla wybrednej zołzy...


Będę wdzięczna ciotkom za wszelka pomoc w zakresie przekonania upartego psiura do jedzenia suchej karmy. Ona nie je zupełnie NIC poza puszkami. Wczoraj wieczorem odstawiłyśmy puchy i jest foch na całego. Chrupki sa be, jogurt jest be, mięcho jest be, serek biały jest be...
Namoczone chrupki tez są be. Dziś jeszcze spróbuję wieczorem z ryżem...
A potem poza przegłodzeniem pannicy nic mi nie przychodzi do głowy...

Może ktos z Was ma tez jakiś sposób na przekonanie Fionki do zabawek? Czy to przyjdzie z czasem? Nawet ze mną nie chce się bawić, a uważam, że życie polegające na spaniu i spacerkach to dla 1,5 psiaka trochę za mało :diabloti:


Dotarły wpłaty od Magolek i tobciu, dziękujemy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Prawie jak Boom w czarnej odsłonie :razz:[/QUOTE]
Właśnie miałam to napisać :eviltong:

Spróbuj namoczyć suchą karmę rosołem ewentualnie polać ją jakimś olejem roślinnym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER]:loveu: :loveu: :loveu:

[IMG]http://i42.tinypic.com/33w5nwg.jpg[/IMG][/CENTER]
[/QUOTE]

Ślepa jestem.......... dopiero teraz zobaczyłam tą fotkę......
Boże!! Jaka piękna sierść!!! Cudo :loveu::loveu::loveu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie,przykro mi finansowo nie mogę pomóc,natomiast będę na bieżąco zaglądała na wątek i kiedy Fionka będzie gotowa i będzie taka potrzeba,zrobię ogłoszenia w poszukiwaniu DS a póki co mocno trzymam kciuki za ślicznotkę :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za kolejne odwiedziny! Dobrze, że coś się dzieje... Fionka nie jest sama :)


[quote name='halszka']jestem na zaproszenie,przykro mi finansowo nie mogę pomóc,natomiast będę na bieżąco zaglądała na wątek i kiedy Fionka będzie gotowa i będzie taka potrzeba,zrobię ogłoszenia w poszukiwaniu DS a póki co mocno trzymam kciuki za ślicznotkę :kciuki:[/QUOTE]

Fiona jest już wstępnie ogłaszana, ale będziemy musiały jeszcze pomyśleć nad nowym tekstem, bo to ogłoszenia jeszcze "za czasów schroniska". Ale będe się przypominać-dziękujemy za pomoc w tej postaci! :)


[quote name='milagros19853201']Poki co zapisuje watek ,wrzuce tez dalej,bo narazie finansowo braK WOLNYCH SRODKOW
az dziw ze jeszcze slicznotka nie znalazla domu
jest boska
ma wydarzenie na fb?[/QUOTE]

Nie, dziewczyna nie ma wydarzenia na fb :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Może ktos z Was ma tez jakiś sposób na przekonanie Fionki do zabawek? Czy to przyjdzie z czasem? Nawet ze mną nie chce się bawić, a uważam, że życie polegające na spaniu i spacerkach to dla 1,5 psiaka trochę za mało :diabloti:

:loveu:[/QUOTE]

Zaglądam do panienki Fiony. :)
Przyjdzie czas na zabawki i zabawę. Kładź je obok niej, niech leżą "na oczach", z czasem zacznie się interesować. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...