Jump to content
Dogomania

Maksio zostaje u Hałabajówki.


Olena84

Recommended Posts

Narazie zaprosiłam ok 50 osób, niestety odzew mały:(, zapraszam dalej, mam nadzieje, że do 300 osób dojadę na dniach.
Założę już wątek transportowy, mamy 333zł z deklaracji jednorazowych, powinno być na ok 70% transportu jesli ktoś będzie liczył też powró...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Narazie zaprosiłam ok 50 osób, niestety odzew mały:(, zapraszam dalej, mam nadzieje, że do 300 osób dojadę na dniach.
Założę już wątek transportowy, mamy 333zł z deklaracji jednorazowych, powinno być na ok 70% transportu jesli ktoś będzie liczył też powró...[/QUOTE]

Zrób bazarek. Transportowe nawet maja wzięcie.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250200-Białogard-(30km-od-Koszlaina)-Siemianów-(30km-od-Wrocławia)-klatka-potrzebna!?p=21755446#post21755446[/URL]
Wątek transportowy. Mamy ponad 300zł, moze ktos będzie jechał to nawet zostanie ;)
Według google to trasa za 188zł w jedną stronę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']A w jakim lokum będzie mieszkał? Z kimś czy sam? Bo on bardzo lubi z kimś.
Mi się udało 5 oddziczyć, z Maksiem tak sobie poszło ale to dobry pies jest.[/QUOTE]

Na razie na zewnątrz sam, ale mam nadzieje, że uda sie go wprowadzic do domu. Chyba, że jakaś sunia przyjdzie.

[quote name='bakusiowa'][B][COLOR=#0000ff]Czy już nikt nie pomoże?
Np. 4 osoby po 10 zł.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Prosimy!

Link to comment
Share on other sites

Z moich obserwacji tyle mogę że on jak jest sam to źle się czuje, jest smutny a tylko jak dostał dziewczynę to pełna radość, całkiem inny pies. Jest problem żeby wrócił do kojca, nie zawsze ma na to ochotę i czasem to trwa zanim wejdzie, u mnie ma duży kojec 15m2 i biega z dziewczynami sobie. Bardzo się boję jak on to przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Z moich obserwacji tyle mogę że on jak jest sam to źle się czuje, jest smutny a tylko jak dostał dziewczynę to pełna radość, całkiem inny pies. Jest problem żeby wrócił do kojca, nie zawsze ma na to ochotę i czasem to trwa zanim wejdzie, u mnie ma duży kojec 15m2 i biega z dziewczynami sobie. Bardzo się boję jak on to przeżyje.[/QUOTE]

Też się martwię, ale myślę o tym, że jednak nowa osoba, że sie przełamie, że wejdzie do domu, trzeba go wyadoptować, ogłoszenia to totalna katastrofa:(, nikt takiego go nie chce...
Wiem, że go kochasz, ale sama przyznałaś, że dobrze jakby ktos z nim popracował:(

[quote name='Tofikowa']Ola, ode mnie 20 zł[/QUOTE]

:placz: dziekuje!!!
Zostało 20zł deklaracji brakujących!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Olena, są wątki gdzie oferowany jest transport. Tam trzeba wpisać się.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176436-Oferuję-transport-za-zwrot-kosztów-(Łódź-W-wa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Łódź-W-wa)/page19[/URL][/QUOTE]

Dziękuje, zapisałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Wiem, wiem... tylko u mnie rozum z sercem już dawno nie są kompatybilne :placz:
Najgorzej się boję o załadunek i podróż. Jakbym mogła to bym go adoptowała, to taki pies który mimo że się nie stara to wchodzi w głowę.[/QUOTE]

Musi sie udać!

[quote name='bakusiowa']Transport

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247918-Inowrocław-cała-Polska-Inowrocław[/URL]


[B][COLOR=#0000ff]Potrzebne są jeszcze 2 osoby które mają do wydania 10 zł miesięcznie. Zapraszamy.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Dziękuje, lece na facebooka też.
Wole pisać wczesniej, bo wiem, że i 2 tygodnie to moze trwac jakies dogranie:(, bo niektorzy tylko w weekend yjezdza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Koniecznie trzeba zrobić bazarek transportowy.[/QUOTE]

To bardzo duzo:(, moze ktos sie jeszcze zgłosi na dniach...

[quote name='MALWA']Dam 10 zł stałej, na razie do czerwca.
Zapłacę z góry do marca; proszę nr konta na pw.[/QUOTE]

Dziękuje! Wysyłam konto!

[quote name='bakusiowa']Poszła stała dla Maksia.[/QUOTE]

Dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...