Jump to content
Dogomania

Przerażony Tajson potrzebuje wsparcia, inaczej nie doczeka kolejnej wiosny... Pomóżci


BoUnTy

Recommended Posts

Aga, ja napisze do znajomej z dogo, problem z tym, ze jej od dłuzszego czasu nie widuje.
Przedtem uzyczała mi swojego paypala.

Napisałam, ale była ostatnio na dogo 29 maja. Wiec nie wiem, kiedy odpisze.

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to z dzisiejszego spacerku ;)
Tajson znow miło mnie zaskakuje. Pierwszy raz na spacerze na luźnej smyczy przybiegł na zawołanie... ale tylko raz.
No i chciał zjeśc pracownika, który wrócił po urlopie i p. kierownik. Ojjj on się nigdy chyba nie nauczy, że rzuca sie nie na te osoby co powinien ]:-> Ajjj a ja dostałam ochrzan, że mój pupilek jest niepokromiony ;P Cierpliwość sie kończy....

Ale nie powiedziałybyście cioteczki po jego ślicznej, niewinnej mordeczki, że on takie ziółko, nieprawdaż?

Dostałam wpłate od Agnieszka 103, serdecznie dziękuję!

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pPZukh5NwzA/Ua-K0PD5neI/AAAAAAAAAV4/hcT4FxmzG6w/w512-h384-no/photo.jpg[/IMG]

Edited by BoUnTy
Link to comment
Share on other sites

Z Tajsonem dziekujemy za wsparcie i ciepłe słowa... Czy pamiętacie, że Tajson ma jutro jechać do DT? Zobaczymy, narazie DT sie nie odzywał... :(( Oby wszytsko wypaliło...
Ja rozumiem problemy z czasem, ja też wyszłam o 6, i dopiero teraz eszłam do domu - jak tylko moge to zaglądam, pisze, zdaje relacje, tylko czasu brak. Cały weekend równie zapracowanym, ajedyne pare godzin wolnych z niedzieli, wykoszystałam na wolontariat i obiadek rodzinny u teściów, bo rodzina juz mnie chce zjeśc - 'nawet na spaniu o tych psach gadasz'...
Ja staram sie jak moge, tylko rąk do pomocy i funduszy brakuje...


A Tajsonik oczywiście na spacerku byl i w dni weekendowe był, i dzisiaj był, i szczęsliwy chłopak jak mu dzisiaj na uszko mówiłam, że to juz niedługo, że jutro go zabiore. Mam nadzieję, że spełni sie nasze Tajsonkowe marzenie...

Link to comment
Share on other sites

Aga, wybacz, ze tym razem nie o Tajsonie.
W Dabrowie G. zagineły dwie mlodziutkie sunie. Wiem, ze to dosc daleko, ale sprawdz prosze w bytomskim schronisku.
Zagineły 7 czerwca...
młodsza Sarenka ma 0,5 roku Jej mama Muszka ma 1,5 roku
[IMG]http://oi39.tinypic.com/5piulu.jpg[/IMG] [IMG]http://oi40.tinypic.com/rtneki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Z Tajsonem dziekujemy za wsparcie i ciepłe słowa... Czy pamiętacie, że Tajson ma jutro jechać do DT? Zobaczymy, narazie DT sie nie odzywał... :(( Oby wszytsko wypaliło...
Ja rozumiem problemy z czasem, ja też wyszłam o 6, i dopiero teraz eszłam do domu - jak tylko moge to zaglądam, pisze, zdaje relacje, tylko czasu brak. Cały weekend równie zapracowanym, ajedyne pare godzin wolnych z niedzieli, wykoszystałam na wolontariat i obiadek rodzinny u teściów, bo rodzina juz mnie chce zjeśc - 'nawet na spaniu o tych psach gadasz'...
Ja staram sie jak moge, tylko rąk do pomocy i funduszy brakuje...


A Tajsonik oczywiście na spacerku byl i w dni weekendowe był, i dzisiaj był, i szczęsliwy chłopak jak mu dzisiaj na uszko mówiłam, że to juz niedługo, że jutro go zabiore. Mam nadzieję, że spełni sie nasze Tajsonkowe marzenie...[/QUOTE]
Jestem u chłopaczka.
Naprawdę tyle tych psich tragedii ,że już nie daję rady..
Fajnie ,że chłopaczek jedzie do dt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...