Jump to content
Dogomania

BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU


ebi

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yona']No tak, wszyscy wszystko wiedzą, a ja tylko na kilku subskrybowanych wątkach wysiaduję :shake:[/quote]

ja tez siedze glownie na subskrybowanych, ale o tym dostalam w newsletterze vivy! i potem tu znalazlam...
za duzo sie dzieje, zeby za wszystkim nadazyc :shake:

czekamy na rozwoj Barcikowej sytuacji !

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie: :crazyeye:

[URL]http://www.allegro.pl/item198717710_bart_pies_caly_z_bolu_.html[/URL]

Licytują Barta... 2 osoby.. Jedna daje za niego 500zł, a druga 510 :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Oj, napiszę chyba do nich i wyjaśnię, o co w tym wszystkim chodzi :evil_lol:

ebi, a Ty tak rozpaczałaś, że Bart mało ładny, czyli brzydki i nikt go nie chce :evil_lol:

Lecę szybko interweniować, bo jeszcze pozabijają się o niego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Może dopiszcie, bo tego zabrakło w aukcji, że zastrzegacie sobie prawo do wyboru przyszłego opiekuna i do zakończenia aukcji przed czasem. Koniecznie to dopiszcie przed zakończeniem aukcji!!!
I piszcie to w każdej aukcji, bo potem mogą być problemy...

Link to comment
Share on other sites

Nic nie wiem, są podane wszystkie kontakty. Gdyby ktoś licytował z myślą nabycia to chyba by się odezwał. Nie wiem co o tym sądzić, jedna z tych osób zarejestrowała się dzisiaj więc nie miała wczesniej swojego konta na Allegro. Można się jakoś skontaktować z tymi osobami ?

Link to comment
Share on other sites

Muszę powiedzieć, że ta licytacja zrobiła "drobne" zamieszanie . Dostałam naprawdę sporo maili z prośbami, żeby może nie wydawać Barta nie wiadomo komu... :)

Miałam wycofać oferty allegrowiczów licytujących tuż przed końcem aukcji, bo oglądalność ta sytuacja zwiększyła mu nieźle :)
Ale... ale w związku z niepokojem tylu osób, zrobiłam to wcześniej :)

Nikt Barta nie kupi za 500, czy 510zł, spokojnie... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Łzy mi popłynęły jak zobaczyłam jego zdjecie na pierwszej stronie.. :placz: Mówcie jak moge pomóc. Gdzie jeszcze wstawić ogłoszenia, czy w lecznicach porozwieszac. Jeszcze jakieś pieniądze na leczenie potrzebne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...