Jump to content
Dogomania

BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU


ebi

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bart jedzie do nowego domu, do Cieszyna - do cudownego domu, w którym są już inne zwierzęta z Korabiewic - lece po niego do hotelu.

Może nowi opiekunowie coś napiszą w międzyczasie.

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

No jestem, wszystko działo się w takim tempie ......

Od trzech dni nie przestaję płakać, w piątek ryczałam z bezsilności, że już nic się nie uda, w drodze do nowego domu z żalu, że zaraz się rozstaniemy, a w drodze powrotnej ze szczęścia, że taki dobry dom.

Ale po kolei, Bart jest u Państwa, których córka niedawno przygarnęła suczkę z Korabiewic Niedźwiadkę (jej wątek jest na dogo). Wspaniały dom i wspaniali wrażliwi i kochający zwierzęta ludzie. Bart ma też koleżankę, z którą, jak wynika z informacji otrzymanych telefonicznie, już się zaprzyjaźnił. Podobno, jak przekazała mi Pani Jadwiga, ujawnia też swoje kolejne "talenty" - akrobatyczne - przesadzając płotki.

Kiedy wczoraj rano dowiedziałam się, iż ci Państwo podjęli decyzję o adopcji Barta, a wiedząc, iż Niedźwiadka ma w tej rodzinie jak w raju, odżyła i jest to nie ten sam pies, nie wahałam się ani chwili. W dzikim tempie pognaliśmy do hotelu, skąd odebraliśmy go w bardzo dobrej formie (rana smarowana codziennie już prawie zagojona). Okazało się też, że w ciągu tygodnia wygryzł połowę swojego (nowego) legowiska. Zaraz ruszyliśmy w drogę i ok. 18 byliśmy już na miejscu.

Zrobiłam trochę zdjęć z nowego domku (zaraz je ściągnę i zamieszczę) ale prawdę mówiąc staraliśmy się szybko pożegnać żeby nie wyjść na mazgajów.

Teraz czekam na nowe zdjęcia i zaraz będę je zamieszczała, a może Pani Jadwiga lub jej córka napiszą same słówko, prosimy :loveu::loveu::loveu:

Nie wiem co jeszcze napisać i jak Wam wszystkim podziękować ......

(ale, ale zaglądajcie jeszcze bo bazarki nadal aktualne)

Wielkie buziaczki dla wszystkich :calus::calus::calus::calus::calus:

Link to comment
Share on other sites

To ja tutaj zaledwie dwa dni rozwodu z dogo wzięłam, a tutaj TAAAKIE wieści :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Postanawiam, że częściej będę to robić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...