Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia z trzema szczeniętami juz w hoteliku a w lesie kolejne trzy-RATUNKU!!!


soniamalutka

Recommended Posts

No to jeszcze sprawa rozbija się o przechowanie suczek na kilka dni...
Może coś jutro się wyjaśni, moim zdaniem nalezy jej jak najszybciej stamtąd zabrać...tylko gdzie...przechowanie potrwa naprawdę tylko kilka dni...Ale nie mogę organizować transportu nie wiedząc na 100%,ze sunie będą...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='soniamalutka']Dziękuję wszystkim za obecność na wątku.Chłopaków niestety nie ma .Dziekuję również za oferowaną pomoc .Ja ze swojej strony mogę zorganizować transport suczek do Zambrowa jeżeli zajdzie taka potrzeba ,Sylwia 1982 obiecała ,że mi pomoże ,pozyczymy kontener od pipi i możemy jechać .Niestety innej pomocy nie mogę zaoferować .:placz:[/QUOTE]
To byłoby super, jest przecież miejsce w DT, Evelin chce zorganizować transport, tylko kwestia złapania i przechowania dziewczyn. Boję się, żeby też nie zaginęły jak chłopaki:-(

Link to comment
Share on other sites

no szlag mnie trafia, bo nie mam jak pomóc tym biedakom, mogę tylko pomóc soniimalutkiej zawieźć sunie do Zambrowa, mam nieogrodzone podwórko i nawet na kilka dni nie mam jak ich przetrzymać, do tego jeszcze niedawno teściowa wróciła z USA i codziennie jest u nas więc poza kotami nie mogę mieć innych zwierząt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Suczki są już u mnie .Po burzliwej awanturze mojego tz ze swoją mamą (co prawda zgody nie wyraziła )ale nie podważyła decyzji tz zabrakło małpie argumentów .Będą teraz bezpiecznie czekały na wyjazd po nowe życie.[/QUOTE]


O matul jak się cieszę :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Teraz to do Ani Milvy,najprawdopodobniej we wtorek :) Dopiero się dowidziałam super...Każda pomoc suniom mile widziana ...Mimiś zapytaj o te sterylki i szczepienia, jakakkolwiek inna pomoc suniom tż mile widziana, bdzie mozna wpłacac na konto hoteliku u Ani,Milvy- ale to jak pojadą..Sonia,bardzo się cieszę,że sie nimi zajełaś..teraqz tylko casting na imiona należałoby urządzić..Jedna z tych suń mogłaby nazywac sie Sonia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelin']Teraz to do Ani Milvy,najprawdopodobniej we wtorek :) Dopiero się dowidziałam super...Każda pomoc suniom mile widziana ...Mimiś zapytaj o te sterylki i szczepienia, jakakkolwiek inna pomoc suniom tż mile widziana, bdzie mozna wpłacac na konto hoteliku u Ani,Milvy- ale to jak pojadą..Sonia,bardzo się cieszę,że sie nimi zajełaś..teraqz tylko casting na imiona należałoby urządzić..Jedna z tych suń mogłaby nazywac sie Sonia :)[/QUOTE]
Wesprę dziewczynki, podajcie konto jak już będzie ustalone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Suczki są już u mnie .Po burzliwej awanturze mojego tz ze swoją mamą (co prawda zgody nie wyraziła )ale nie podważyła decyzji tz zabrakło małpie argumentów .Będą teraz bezpiecznie czekały na wyjazd po nowe życie.[/QUOTE]
Fajny Facet:) Możesz być dumna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Dziękuję wszystkim za obecność na wątku.Chłopaków niestety nie ma .Dziekuję również za oferowaną pomoc .Ja ze swojej strony mogę zorganizować transport suczek do Zambrowa jeżeli zajdzie taka potrzeba ,Sylwia 1982 obiecała ,że mi pomoże ,pozyczymy kontener od pipi i możemy jechać .Niestety innej pomocy nie mogę zaoferować .:placz:[/QUOTE]
Co z tymi biedakami... Pewnie ktoś je zabrał do obejścia.
Oby nikt nie skrzywdził...

Link to comment
Share on other sites

A moze ta mała już nie za mała na sterylkę? Choć ja starej daty i sterylizuję po pierwszej cieczce, ale teraz modne sterylki 7-miesiecznych suczek.
cieszę sie z tego dt u Ani :)

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zadowolone.Mama miała chyba ze sto kleszczy ,nie wiem czy wszystkie zauważyłam i wyrwałam .Oby nie zachorowała.Obie lubią dzieci ,na koty w pierwszym momencie tylko szczekają ,z moimi psami zakumplowały się od pierwszej chwili.Jeździły dziś ze mną samochodem w trasę 20-to kilometrową ,obie grzeczne ,żadnych wymiotów ,rozłożyły się na tylnym siedzeniu i smacznie spały .Wstępnie umówilam się na poniedziałek z wetem na sterylkę mam nadzieję ,że pomożecie opłacić ten zabieg.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Niestety po chłopakach ślad zaginął .[/QUOTE]

soniamalutka miej oko na to miejsce gdzie były psy, może chłopaki jeszcze się tam pojawią, chociaż nikła na to szansa, może jak biegają luzem u jakiegoś chłopa po podwórku to może uciekną od niego i wrócą w tamto miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...