Jump to content
Dogomania

rodezyjski KOSCIOTRUP juz w nowym domku w Mielcu u lek.wet.!ma sie swietnie! :)


Ambra

Recommended Posts

nie byłysmy .. postanowilysmy nie robic szumu bo jak sie cos zaczyna glosno dziac wolkol psa to lepiej problem usunac - wiemy to juz na podstawie olkuskiego schroniska i podobnej akcji co zamiast chorego podhalana wcisneli nam chorego na nosowke Fuksa!:angryy: ktory jak niektorzy wiedza w orzeszu z bardzo zaawansowanej nosowki doszedl do siebie !:multi:

jutro rano pojedziemy! mam nadzieje ze maja jeszcze na tyle empati zeby go napoic i nakarmic!

ja dzis wyciagnelam z milowickiego schonu charta! tez chory - lezy i chrapie bo ma tak nochal zatkany!
[URL]http://www.psy.mgt.pl/psy/viewtopic.php?p=83387#83387[/URL]

3majcie kciuki !:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ma-ja'][B]Sangoma[/B], jest juz akcja pt. [I]Stop Okrucienstwu w Schroniskach[/I], nie pamietam ktore stowarzyszenia ale zdaje sie ze Arka bierze w tym udzial? poprawcie mnie jesli sie myle ;)[/quote]
Fundacja " EMIR" - [URL]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/stopokrucienstwu.htm[/URL]
Jeśli prawa zwierząt są łamane i są na to dowody, można zgłosić. Namiary tu - [URL]http://fundacja-emir.org/index1.htm[/URL]

PS. Trzymam kciuki - tyle mogę zrobić :-(

Link to comment
Share on other sites

Boje sie takich akcji-boje się o psy-zazwyczaj zacierają slady-a psy chore-wychudzone w takich miejscach są usypiane:(

Proponuje spotkanie pod koniec przyszłego tygodnia-oczywiście na Śląsku-osobom które chcą poprawić sytuację tych psów-to delikatny temat-wiem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']Boje sie takich akcji-boje się o psy-zazwyczaj zacierają slady-a psy chore-wychudzone w takich miejscach są usypiane:(

[/quote]

Po części masz rację, ale tylko po części. Działanie w " białych rękawiczkach" kończy się tym, że wolontariusze za wszelką cenę ratują wypatrzone zwierzaki ze schronisk, kierownictwo jest bezkarne i proceder trwa wiele lat ( przez te lata ginie wiele zwierzaków - których, z tych, czy innych względów wolontariusze nie wypatrzą, które być może miałyby szansę w normalnych warunkach, ale wolontariusze nie mają środków na udzielenie pomocy wszystkim, dla których ten promyk nadziei miałby szansę zabłysnąć w otoczeniu ludzi kochających swoją pracę :-( )

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę wszystkiego tu opisywać-wiele jest racji-ale to co wiem napewno i opisuję na wątku tego schroniska ogólnym-----------------------------

TE PSY BEZ NASZEJ POMOCY MAJĄ NIKŁE SZANSE NA NORMALNE ŻYCIE--------------NA ŻYCIE wogóle--

I nawet barzdziej chodzi tu o zwykłe zainteresowanie się ludzi z regionu losem tych zwierząt,bywaniem w tym miejscu,organizowaniem pomocy.

Tego niestety nie zauważyłam:(

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiem...

Dziewczyny jeszcze w drodze... w drodze [SIZE=4][COLOR=Magenta][B]DO ORZESZA!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Udało się!

Dziękuję wszystkim za kciuki :loveu::loveu:

Piesek jest w znosnym stanie, ma troche glutow ale ma apetyt, puszcza smierdzace bąki i jest chyba OK.
Bedzie mial kojec wypasiony, z kolderka i w ogole pieciogwiazdkowy. Zreszta teraz cieple dni ida :) kolo poludnia obejrzy go lekarz.
Tyle wiem, reszte napisza kochane dziewczyny
JESTESCIE CUDOWNE! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...