Jump to content
Dogomania

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Hahaha, patrzcie Dziewczyny jaka niesamowita sprawa! Jaki mały świat i zbieg okoliczności :) Ja przecież w ogóle zapomniałam, że to był Korek :lol: No przecież to od zawsze Saxon jest :cool3: dlatego też gdy madziakato mówiła, że tak jakby kojarzy ten czarny pychol, w ogóle nie wpadłam na to by jej powiedzieć jego schroniskowe imię. Dopiero gdy szukałam jego wątku to się zorientowałam, że to dlatego madziakato go kojarzyła. Jeśli ktoś tu potrzebuje lekarza, takiego od głowy, to właśnie ja! My zresztą byłyśmy zakręcone pięć razy przez tę sytuację z Robinem, nie było na nic czasu. Teraz jednak wszystko rozumiem i wiem dlaczego madziakato jest pierwszym nowym gościem, którego Saxon nie obszczekał! :) On po prostu od dawna jest z nią duchowo związany. Jakie to niesłychane, psy to jednak mają intuicję :) No i wszystko stało się jasne, chociaż to dalej nadzwyczajna sytuacja. Co za numer!! Czyli jak rozumiem, Saxonik vel Korosław ma tu grono lubiących go cioteczek, więc będę mogła czasami wrzucić jakąś jego wariacką fotkę?

Link to comment
Share on other sites

cioteczki:D ale niespodzianka z rana!!!!:D
Koreczek to w czepku urodzony;)
bardzo, bardzo się cieszę, że cioteczka madziakato będzie mogła czasem Koreczka wygłaskać ode mnie! (od nas:D) :) i że ma taki cudowny, wspaniały, upragniony dom...na który i on i ja i wszyscy tutaj obecni od początku tak bardzo CZEKALISMY!

Neelith wstawiaj proszę zdjęcia Korka vel. Saxona nawet codziennie! :) nasz kochany piesek...ma tutaj mnóstwo 'fanek'
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']cioteczki:D ale niespodzianka z rana!!!!:D
Koreczek to w czepku urodzony;)
bardzo, bardzo się cieszę, że cioteczka madziakato będzie mogła czasem Koreczka wygłaskać ode mnie! (od nas:D) :) i że ma taki cudowny, wspaniały, upragniony dom...na który i on i ja i wszyscy tutaj obecni od początku tak bardzo CZEKALISMY!

Neelith wstawiaj proszę zdjęcia Korka vel. Saxona nawet codziennie! :) nasz kochany piesek...ma tutaj mnóstwo 'fanek'
:)[/QUOTE]

Kiyoshi, ale niespodzianka co???!!!!!

Uważam, że lepiej Koreczek nie mógł trafić!!!!!

[quote name='madziakato']Ja lepszy numer zrobiłam, ja go NA ŻYWO NIE POZNAŁAM!!![/QUOTE]

W sumie nie ma się co dziwić, Koreczek wypiękniał, nie przypomina już bidy ze schronu.

[B]To już wiadomo, dlaczego Cię nie obszczekał.

Wiedział, że to ciotka z dogo[/B]:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Z okazji niedzieli kilka leniwych fotek :)

Nieważne jak i gdzie, byle się zdrzemnąć:

[IMG]http://imageshack.us/a/img203/1953/j8w7.jpg[/IMG]

Przy Arii zawsze pewnie:

[IMG]http://imageshack.us/a/img853/7781/edai.jpg[/IMG]

A tak wspólnie rozpracowujemy zabawki:

[IMG]http://imageshack.us/a/img40/225/40b8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']A czy Aria też jest ze schroniska???[/QUOTE]

Aria (wym. Arija) jest z siewierskiej ulicy... Miała 3 miesiące gdy się błąkała, kilka osób ją widziało, a ostatecznie kolega z pracy (ten który w czwartek przechował Robina w kojcu) znalazł i złapał. Dał mi znać abym dzwoniła po schronisko, a ja podjęłam spontaniczną decyzję, że przygarnę tego psa, zanim go jeszcze zobaczyłam. Miałam tylko nadzieję biorąc ją "w ciemno", że sunia nie będzie bardzo wredna czy brzydka :evil_lol: no i chyba w nagrodę okazała się przepięknym i cudownym z charakteru psem! Dziś ma trochę ponad 2 lata i jest wcieleniem łagodności i uległości. Saxon to z kolei typ dominujący i nawet dwa razy większe psy czują przy nim respekt :diabloti: Z Ariją po prostu dobrze się uzupełniają :loveu:

*PS: Dziękuję wszystkim bardzo za odwiedziny!

Edited by Neelith
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neelith']Aria (wym. Arija) jest z siewierskiej ulicy... Miała 3 miesiące gdy się błąkała, kilka osób ją widziało, a ostatecznie kolega z pracy (ten który w czwartek przechował Robina w kojcu) znalazł i złapał. Dał mi znać abym dzwoniła po schronisko, a ja podjęłam spontaniczną decyzję, że przygarnę tego psa, zanim go jeszcze zobaczyłam. Miałam tylko nadzieję biorąc ją "w ciemno", że sunia nie będzie bardzo wredna czy brzydka :evil_lol: no i chyba w nagrodę okazała się przepięknym i cudownym z charakteru psem! Dziś ma trochę ponad 2 lata i jest wcieleniem łagodności i uległości. Saxon to z kolei typ dominujący i nawet dwa razy większe psy czują przy nim respekt :diabloti: Z Ariją po prostu dobrze się uzupełniają :loveu:

*PS: Dziękuję wszystkim bardzo za odwiedziny![/QUOTE]

Neelith, odwiedzanie tego wątku i oglądanie fotek, to sama przyjemność.

Twoje 2 psiaki wygrały los na loterii, mają raj na ziemi.

Wszystkim czworonogom życzę takiego domku.

Głaski dla ślicznej parki!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Cudne po prostu:), Czekał w schronisku ten Korek-Saxon, czekał i bardzo dobrze że czekał.
Cudna para:)[/QUOTE]

też tak myślę Myszka...
czekał, czekał...tyle było domków chętnych i nic nie wychodziło:(a tu się okazało, że Koreczek musiał po prostu czekac na to co najlepsze dla niego! na TAKI domek:D

zdjęcia są cudowne!! oba psy wyglądają na mega szczęśliwe, na pewno dobrze im razem:) a że Korek jest taki dominujący to aż trudno uwierzyć...wciąz pamiętał jak biegał pod Stadionem z podkulonym ogonem a inne psy go przeganiały:( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi'] a że Korek jest taki dominujący to aż trudno uwierzyć...wciąz pamiętał jak biegał pod Stadionem z podkulonym ogonem a inne psy go przeganiały:( :([/QUOTE]

Naprawdę? No to teraz nabrał pewności siebie i żaden mu nie podskoczy! :diabloti: Generalnie on nie zwraca uwagi na inne psy, nie warczy, nie szczeka, nie ciągnie, ale gdy jakiś podbiegnie się pobawić, to go Saxon takim wzrokiem mierzy, że tamten hamuje w miejscu. Nie pamiętam już kiedy Arija się bawiła z obcym psem :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mam taki albumik ze zdjęciami psiarni :oops: Nie wiem czy ktokolwiek ma siłę przez niego przebrnąć, ale zamieszczam dla wytrwałych. Galeria prowadzona jest od poczatku pobytu Koreczka/Saxona w naszym domu - pierwsze zdjęcia, to jego pierwszy wieczór!

[url]https://picasaweb.google.com/113006805051275860428/Saxon?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLL9967c2ZTV-wE&feat=directlink[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...